• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

5. decembra 2016 
Vďaka dievčatá :slight_smile: @skaredekacatko mala si soft?? Zadarilo sa??
24. máj 2015 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzka213 mala som soft clostyl plus fostimon 75 iu dve vajka ani et ani ket nic. Potom clostyl a nerional 150 vajka dve praskli to bolo vsetko na jar minuly rok. Na jesen stimulka 150 gonal a clostyl dve vajka stoho len jedno hb a et nepodarilo sa. Hned som sa objednala na reproimuno na hemato a endokrinologiu a teraz chcem ist na stymulku. Na reproimumuno mi zistili zvysene embriotoxicke cytokyny beriem raz tyzdenne injekcne subcuviu a po nej chcem ist. na stymulku.Inekcii mam 10 po 8 idem na kontrolu tych cytokynov Hemato a endo mam oka.
24. máj 2015 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babulky, neviete nahodou ci v Reprofite v Brne maju aj nejaku letnu dovolenku, alebo tam funguje stale? Dakujem
24. máj 2015 o 16:42  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
24. máj 2015 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mircalla dakujem:slight_smile:)
24. máj 2015 o 19:33  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@skaredekacatko máš za sebou dlhú cestu, uz to teraz pôjde určite hladko, drzim palce...ja mam uz syna z prveho ivf, teraz sme chceli surodenca, a nejako sa nedari.a pritom prvy pokus bol hned úspešný. Ok, idem sa cim skor objednať, biologibiologické hodiny tikaju :slight_smile:
24. máj 2015 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bergalm
Ahoj moja....ako pokracujes? Tak tvoje babo tiez naopak otocene? Ja zacinam 35tt a stale je krizom moj maly....tu mi ho chcu otocit ale ja nechcem....ponukli to cisarsky? Jaj ja sa tka obavam :frowning2:
25. máj 2015 o 01:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenka54321happy ahoj no snad celkom dobre az na to ze mame len 2cievny pupočnik coho sa bojim i ked dr.mi povddal ze vsetko ostatne je v poriadku a nemam sa kvoli tomu stresovat.No je KP dolu takze snad sa otoci a ak nie tak jd to jedno kedze dr.jecnoznacne navrhol sekciu a to mozno uz v 36tt ak bude babo dobre na tom nechce to predlzovat ak to nebude nevyhnutne tak teraz len trpnem do dalsej poradne ci je dieta dostatocne vyživovane kedze mame len 2cievy namiesto 3 ale aspon sa na to prislo
25. máj 2015 o 09:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babenky. Mate niekto email na Otevřela? Velmi surne prosim. Dakujem.
25. máj 2015 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@skaredekacatko dakujem velmi pekne.
25. máj 2015 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bergalm ahoj, aj ostatne baby co b eriete aj fraxik a aj anopyrin ako to mate,mne kazu v 35tt vysadit,beirete niekto aj po 35tt?
25. máj 2015 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@diska cau tak ja som sa na toto pytala teraz mojho dr.a on mi povedal,ze Anopyrin vysadit hned po porode a Clexane mi pichnu aj po porode kedze to bude sekcia a tam sa potom uz spytam alebo uvidim ,inak som rozmyslala ,ze napisem niekomu do RF pre istotu,ale stale som sa neodhodlala,kedze neviem komu,patrila som Stelclovi :pensive:
25. máj 2015 o 13:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A to mi povedal,ze ak sa bude dat tak sekcia v 36tt takze dovtedy mam brat
25. máj 2015 o 13:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bergalm mne zas hemato,ze anopyrin len do 35tt aby som nevykrvacala pri porode a fraxik aj po porode a ten sa uvidi kedy sa vysadi ,ale ja sa bojim ten anopyrin vysadit aby sa nieco nestalo,ale mne este na zaciatku tehu pisala Vitouskova z RF,ze max do 35tt mam brat ale aj tak spekulujem :grinning: Opytam sa potom este porodnika co on nato.
25. máj 2015 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@diska ahoj, ja síce uz nie som tehu, ale v papieroch od doc. Dobrotovej v MT mam napísané, ze pred pôrodom anopyrin vysadiť
25. máj 2015 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@buba08 ale kolko pred porodom vysadit? :confused:
25. máj 2015 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@diska no veď práve, ze to tam nie je uvedené
25. máj 2015 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bergalm
Moja Dr by ti povedal, keby to bolo nieco zle, alebo by ti to riesili....
Citala si o tom na nete? Stava sa kadeco, ale to neznamena, ze nieco s babom je zle, uvidis ze bude vsetko super ako ma byt! Ja to viem! Uz sa tesim na tvoje super spravicky, ved to uz je za chvilu!!! Juuuuj!
Si oredstav ze moja znama ma dva KRČKY na maternici! No to uz je len nezvycajne!
Ale ok, jeden zasili, rodila cisarskym 2 deti a vse ok....
Moja drzim ti velmi palce!
Jaj a to som chcela ze aj ja som taka zmierena ze ak ma byt cisarsky nech je, len vies zevraj pak musis cakat 2 roky predtym ako 2.babo mozes mat a ja uz starnem, nechcem tak dlho cakat...sice ja budem neuveritelne vdacna aj za tento nas zazrak malinky.....
25. máj 2015 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@speranza1 Ahoj moja, citala som, ze sa zase trapis s krckom. Hlavne sa radsej porad s lekarom a nerob nic na vlastnu past. Stav krcku sa moze menit. Ja som bola kvoli predcasnemu otvaraniu v 32 tt v nemocke a nakoniec v pohode do 37 tt a asi by som aj dlhsie. Drzim palce! :wink:
25. máj 2015 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bibi24 ok.....v piatok idem na poradnu, tak som zvedava...ak to nebude lepsie, tak si asi uz polezim v nemocke...drz mi palce moja...inak kocaaaar objednany, na tvoje odporucanie....dakujeeeeem...postuelku, sme objednali zatial len jednu....potom za 2-3 mesiace by sme objednali aj druhu....len nech sme v poriadku, aby mi potom nezostali oci len pre plac, ked sa budem divat na tie veci....ale musela som urobit tie veci este teraz, kym vladzem este nieco porobit:grin:....dakujem za vsetko...
25. máj 2015 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@diska ja mam brat do konca tehu, aj ked v rf mi kazali len do 12 tt.
25. máj 2015 o 17:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenka54321happy no viem ale mm uz nechce dalsie babenko,ja by som este sla do druheho kedze mame v RF 3nanucikov no uvidime ako to bude
25. máj 2015 o 18:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@speranza1 budete v poriadku ja tomu verim a onedlho budes mat tvojich chlapcov v naruci :slight_smile: ja vam verim vsetkym trom. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ziadne negativne myslienky mysli len na tvoje lasky
25. máj 2015 o 18:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jomini ahoj a ty si teraz v ktorom tt?
25. máj 2015 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte..máte niektorá skusenosti s kozumplikom??
25. máj 2015 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@diska ukonceny 16 tt a mala je o tyzden vacsia. Moj dr.vravel ze v mojom pripade radsej brat az do konca tehu aj ked preventivne.
25. máj 2015 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jomini ahoj aj mne doporucil dr.tu brat do konca tehu ale to asi aj kvoli preeklampsii a povedal mi ze to beriem kvoli dietatu kedze pred tehu som nikdy nic neuzivala
25. máj 2015 o 21:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bergalm ja to tiez tak beriem :slight_smile: je to pre nase dietatko. Len neviem, ci si to este stale spravne picham, rastie brusko a robia sa mi hrce po vpichu. Inde si to pichnut neviem :( s fraxikom som zacala este pred et v nemocke. Ty ho kam pichas?
25. máj 2015 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Idete niektora teraz v juni na stymulku, kto sa prida kumne ja byvsom mala okolo 11.6.zacat.
25. máj 2015 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok