• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. júla 2017 
28. máj 2015 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik majka na žiadosť alebo automaticky?
28. máj 2015 o 12:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misenaf neviem otom,zeby pichali ,toto robievali v iscare Ba ,ale v RF to nerobia,pregnyl len pred punkciou 36h, a agolutin davaju ked tak potom az do 12tt.
28. máj 2015 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska ANO V ISCARE TO BOLA KLASIKA Neviem teraz či to mám pýtať alebo to nijak nezvyšuje úspešnosť (iba zhoršuje ohss)
28. máj 2015 o 13:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misenaf skor iba zhorsuje OHSS,mne sa to stalo v iscare,ze mi dali v den ET pregnyl a na 4 den som uz mala ohss jak svina,nevedela som ani dychat a skoncila som na infuzkach,je to specialita iscare len pokial viem,nic si nepytaj v RF vedia co ti maju dat. :wink:
28. máj 2015 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misenaf prvy krat mi to predpisali 36 hodin pred OPU. druhy krat mi ho pichli ale len 1500 v den OPU po odbere. Pri KET v nativnom cykle mi ho predpisali a pichala som ho niekolko dni pred vkladom. ako pise
@diska oni vedia co robia. navyse to riesia podla aktualneho stavu. pri druhom raze som mala velmi vela oocytov, tak preto sa nepichal pred OPU ako to byva vzdy na dozretie, ale az po odbere.
28. máj 2015 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik Pastorčákovú určite :wink:
28. máj 2015 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik ďakujem baby. Ja ho nechcem lebo mi zakaždým sposobi ohss, len som chcela vedieť aké praktiky maju v RF či ho masovo pichaju každej ...
28. máj 2015 o 13:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misenaf no nemusia ti pichnut 5000, mne pichli 1500, prave k tomu, aby som nechytili OHSS
28. máj 2015 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik a na tvoje vyžiadanie ti ho pichli? lebo tušim si mi raz písala že by si si ho chcela dať....
28. máj 2015 o 14:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misenaf nie, oni ho naordinovali. JJ pisala, som sa stazovala, ze mi ho nedali pred OPU. ale to som netusila, ze mi pichnu 1500 po zakroku. nemusia ti pichnut zakonite 5000! a v kazdom pripade oni sami zvazia, ci to telo prijme alebo nie. aj pri KETe v nativnom cykle som ho mala
28. máj 2015 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja sa k vam @mircalla a @lienka teraz nepridam.. z tych 2 folikulov bolo jedno zrelé vajicko a dnes mi povedala embryologicka, ze sa to nepodarilo, ze tam boli zjavne zmeny genomu.. :frowning2: este ze mi to potom Koudelka vysvetli, len ten je teraz na dovolenke. co myslite, ako skoro mozeme skusit znova? a s tymi zmenami genomu ste sa už niektora stretla?
28. máj 2015 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik a naco je pregnyl po zakroku? ved on je nato aby dozrelo vajicko a ked su uz vajicka vonku tak potom ho naco pichaju? :confused:
28. máj 2015 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vernazza ach, skodaaa.....neviem, zrejme daco s genetikou....ale nie som lekar
ja by som si to mozno nechcela vysvetlit embryologicke - mam na nich mail ak chces
no podla mna aj o mesiac....to si mala soft ci klasicku stimulku? predtym si nic take nemala?
28. máj 2015 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska no to som bola prekvapena aj ja. po odbere prisli a pichli, jedine vysvetlenie je, aby vajecniky ovulovali. ale zaroven mi dali lieky proti OHSS . . . ako cele to bolo divne.
28. máj 2015 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik to bolo v reprofite?
28. máj 2015 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 ano. Pri prvom RF IVFku bolo vsetko normalne - pichla som si pregnyl a po 36 hodinach bolo OPU - mala som 6 oocytov.
Pri druhom som mala 26 ci 29 a miesto Pregynlu mi dali dake DCP, potom OPU a po odbere mi pichli 1500 Pregnylu. a nasadili: pokracovanie medrol 4mg - 1-0-0, estrimax 2mg - 1-1-1, Utrogestan 4-0-4, Dostinex 1-0-0. takze vela protichodnych liekov. celkom tomu nerozumiem.
28. máj 2015 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik no tak to je ine,decpapetyl ti dali aby nacasovali cas odberu kedze ti hrozil ohss,to som aj ja tak mala,po odbere ked uz vajka boli v bezpeci ti asi pipichli kus pergnylu aby telo pripravili na transver.
28. máj 2015 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska mne ine z toho nevychadza, ale tak strasne mi premrstili to telo roznymi chemikaliami, ze sa ani necudujem, ze sa to neujalo
28. máj 2015 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby!Nepoznate dobreho hematologa?Ked poznate tak prosim napiste my kontakt:...Dakujem vopred :slight_smile:
28. máj 2015 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska Mne pichali Pregnyl 5000 pri ET,povedali,že to podporuje uhniezdovanie.Nejak sa oklame telo,myslí si,že už je tehotné a tým viacej prekrvuje sliznicu čičo.Mne to pomohlo.Niečo sa chytilo,v stredu sa dozviem,či jedno,lebo dve. :slight_smile:
28. máj 2015 o 17:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@scheflera super krasna sprava :slight_smile: som zvedava teda ci budu 2 :wink:
28. máj 2015 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urobila som si teraz tehu test, a stale tam mam // :frowning2:
29. máj 2015 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vernazza Tak to mi je luto! Aj mne sa stalo, ze sa zrele vajicko neoplodnilo, ale nikto mi k tomu nic viac nepovedal. Podla mna mavame kvalitnejsie a nekvalitnejsie cykly. Ze sa jednoducho vie vytvorit super vajicko a niekdy je nekvalitne, len clovek nikdy nevie, kedy ma ten dobry cyklus.
29. máj 2015 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vernazza :(je mi to velmi luto moja ze to takto dopadlo..Genom je asi geneticky zaklad vo vajicku..Posielam ti objatie a verim ze najblizsie uz vsetko dobre dopadne..Drzkaj sa..
29. máj 2015 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska A sú to len 3 mesiace,čo som odišla z gyn-fivu.Bolo to moje najlepšie rozhodnutie v živote. :wink:
29. máj 2015 o 11:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@majkulik ja idem k Pastorcakovej :slight_smile: tak som zvedavá
29. máj 2015 o 12:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky prosím ako to prebieha pri vyšetrení muža napr. spermiogram, alebo halosperm je tam na to určená miestnosť? A dovolia tam ísť s ním? Ďakujeeeeeem
29. máj 2015 o 12:35  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka17044 je tam nato urcena miestnost,myslim ze mozte ist obaja,moj chcel chodit sam :grinning:
29. máj 2015 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@scheflera supeer,ja tiez lutujem len to,ze som stratila kopu casu na slovensku . :wink:
29. máj 2015 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok