Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...
lienka_1
3. jún 2015
@silvia545 Skvele spravy! A Tomas ma slabost na Koudelku 😃 Tusim sa poznaju aj osobne a odporucal ho uz viacerym babam.
nelly3
3. jún 2015
@lienka_1
tehulka nasa ako sa mavas? si na pn?
saldiv
3. jún 2015
@silvia545 aj si nieco užívala ked mas take pekne amh? Ja som mala 0,2 asi rok dozadu ... 😞
scheflera
3. jún 2015
Dnes je môj veľký deň:Boli sme na 1.usg v Unica Brno,čakáme jednu fazuľku,má necelý centimeter a srdiečko jej krásne bije 😃 😃 😃
A vyšlo to tam "NA POPRVE".
A v ginfiv ani ťuk.
Tak to bude Uničátko.
misenaf
3. jún 2015
@skaredekacatko ano.Aj ty na pipelle?ja.tiez k otevrelovi
mircalla
3. jún 2015
@lienka_1 ahoj, ako moja? pracujes? napis prosim
@silvia545 tak super a hura do toho

kocky, ktore teraz chystate stimulku?
skaredekacatko
3. jún 2015
@misenaf aj ja uvidim ako to bude zajtra naposledy nic moc.
gombicka
3. jún 2015
baby, nie je sliznica 13,9mm na 11DC uz vela? Idem na vklad na 20-ty den, no neviem, ci to do vtedy vydrzi...a ci to nie je uz vela?
mircalla
3. jún 2015
@gombicka ahoj ono to rastie najmaprve dni ,mne za 2 tyzden len 1 cm.no je to uz dost,ma byt tusim do 14. Co na to doky
gagirl
3. jún 2015
@dorotka66 dakujem moja..nosifol je asi to iste ako inofolic nie?inofolic som skusila asi pred rokov..par krabic neviem uz presne kolko ale zial mne nepomohol k tehu..Tak neviem.Som rada ze ste v poriadku..drzte sa..ahoj
gagirl
3. jún 2015
@silvia545 ahoj Silvi..som rada ze mate dobre vysledky a mozte ist dotoho s tvojimi vajickami..velmi ti budem drzat palce..
andy175
4. jún 2015
Ahojte! prosím Vás môžete mi poradiť? chodila som najskôr k Mudr. Štelclovi, no keď odišiel som prešla k Mudr. Macháčovi... predpísal lieky no kontrola dopadla tak, že mi stopli stimulku nakoľko som vôbec nereagovala... Bohužiaľ to nevyzerá dobre... tak som sa chcela k doktorovi Macháčovi objednať, no odpísal, že Brno má plné ale v Olomouci môže hocikedy.... Chodíte niektorá z Vás k nemu do Olomouca? lebo ja som pozerala na stránke a myslím, že to nie je reprofit... Ale zas ak je dobrý odborník, tak by som možno chodila až tam... ja fakt neviem čo spraviť.
misenaf
4. jún 2015
@skaredekacatko ako myslíš naposledy nič moc? Niečo sa mu nepáčilo? A ideš na konzultáciu alebo na pipelle?
silvia545
4. jún 2015
@lienka_1 dakujem 😉 aháá,tak preto mi ho odporučil,kšeftujú spolu 😃
silvia545
4. jún 2015
@mircalla dakujem,ked pravdu poviem,už sa neviem dočkať,nech mi to rýchlo utečie a dúfam,že konečne sa nám to podarí 🙂
silvia545
4. jún 2015
@saldiv nie,nič som nebrala,aj ked som chcela na vajká brať,tak som musela prestať,lebo ani inofolic ani maca mi nerobili dobre :-| brala som len listovku,D3 a prenatal pred ivf 😉
silvia545
4. jún 2015
@gagirl ahoj moja a dakujem ti veľmi pekne 😉 aj mne odlahlo,ked viem,že ešte tam šanca je s mojimi,aj ked som bola rozhodnutá prijať dárcovské,ale pokiaľ tam je šanca,tak ju nepremrháme a skúsime dovtedy dokiaľ sa to nepodarí 🙂 a ty moja kedy začínaš? myslím na teba a držíím moc mooc všetky palce,aj naše detičky v nebíčku budú stáť pri nás x-)
silvia545
4. jún 2015
@andy175 ahoj,aj ti povedal,kedy bude mať volný termín v Brne ? ja som si vždy počkala na Brno,teda vždy ma tam niekde pichol,ked som nechcela do Olomouca 😃
andy175
4. jún 2015
@silvia545 práveže mi nepovedal, kedy má v Brne voľné... tak ja neviem...
silvia545
4. jún 2015
@andy175 skús mu napísať a spýtaj sa ho na volný termín v Brne,hádam ťa niekam pichne 🙂
skaredekacatko
4. jún 2015
@misenaf bola som na pipelle. Mne tam nevie pipellu strcit dnes mu to neslo tak si musel urobit sono kukol a pptom vybehol po sestru som sa az zlakla ze co tam vidi. A on ze potrebuje tensiu pipellu ale ja to tam mam uzke a speci tak to preto nemusis sa ba inac mna to neboli ked to tam odstipne
skaredekacatko
4. jún 2015
Baby ktory den dc ste zacali stymulku?
monicka79
4. jún 2015
@skaredekacatko ja od druheho dna.
renitr
4. jún 2015
@skaredekacatko aj ja od druheho DC
skaredekacatko
4. jún 2015
@renitr. @monicka79 mne dal az na treti dc . predtym som mala mensie davky a na druhy dc a teraz vyssie davky od 3 dc tak neviem ci dobre. Musim len verit. Naposledy boli dve vajicka len.
silvia545
4. jún 2015
@skaredekacatko ahoj,,aj ja som mala od 3 dc 😉 tiež som mala naposledy 2 vajká a len jedno sa oplodnilo :-S nezostáva nám nič len veriť a myslieť pozitívne 🙂
skaredekacatko
4. jún 2015
@silvia545 vdaka ti umna len jedno bolo dobre druhe sa prestalo delit. No uvidim nasli mi imuno problem tak verim ze to bolo v tom.
monicka79
4. jún 2015
@skaredekacatko ked to nevyslo dobre od 2dc, tak mozno teraz to bude to prave 😉
skaredekacatko
4. jún 2015
@monicka79 no vsak verim ze hej aj davka je vacsia
skaredekacatko
4. jún 2015
@andy175 tinkatinulka chodi aj tam aj tam podla toho kde sa machac nachadza. Sa mi zda ze mi vravela ze to je tiez reprofit. Ona je velmi spokojna.