Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gerdusha
15. jún 2015

@diska

ahoj diska, srdecne blahozelam k Miskovi 🙂

roberta31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
roberta31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kako23
15. jún 2015

@roberta31 ako čítam vyššie, tak zatiaľ tá bielkovina sa celkom pomaličky dvíha našťastie. nech ten čas letí rýchlejšie, aby detičky čo najviac podrástli a všetko bolo v poriadku. 🙂 nespravodlivé je to, čo sa stalo Tebe...ale som presvedčená, že budeš mať veľkú rodinku s kopou detičiek, ktorú si si priala .-)
no dneska som začala s injekciami.

bergalm
15. jún 2015

@roberta31 cauko no ja zatial ako tak bielkovinu zatial v moci nemam a aj tlak sa da u diabetolog.dnes som mala 130/75 cukor je ok len ketony mam v moci.. ☹ nohy mi dnes opuchli tak teraz som merala znova tlak a 111/71 som sa zlakla ze uz zacina Preeklampsia a brneju mi obcas ruky mas to aj ty???

bergalm
15. jún 2015

Idem si lahnut a uvidim ci mi odpuchnu rano mam nohy dobre ale pocas dna ked robim troska opuchnu no a ked videm von cista katastrofa tak minimum chodim von

roberta31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
roberta31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dancura
15. jún 2015

baby, nemate skusenosti s mudr Vrana? Ideme k nemu do Brna na prvotnu konzultaciu a mal volno este v juni. Tak sme nechceli dalsi mesiac cakat na Koudelku (aj ked som na neho citala vela dobreho)

gagirl
15. jún 2015

Jaj kocky moje som ja ale nemehlo..isla som si pichat fostimon a pri riedeni mi vystrekli uz 3 nariedene flasticky na zem..takze som vyhodila vlastne 3 ampulky..dufam ze mi nebudu chybat..naposledy som nepouzila vsetky lebo som stimulovala kratsie..tak dufam ze aj teraz to tak bude..A ze sestricka..a toto..ale som po nocnej..tak to urcite preto..:(🙂Ked by mi nahodou chybali nezostali vam niektorej?..

scheflera
15. jún 2015

Ahojte baby.som v 1.trimestri a zaujímalo by ma,či aj vy ste zažívali také hnusné výkyvy nálad ako ja.raz sa teším,raz sa bojím,a niekedy mám psychiku celkom pod psa,všetko mi vadí a som neskutočne hysterická,plačlivá a depresívna.bojím sa,či týmto babätku neublížim.ale mnohé ženy vraj zažívajú to isté.

mircalla
15. jún 2015

@scheflera ja nie.

zuzu1108
15. jún 2015

Baby kedy ste isli na prvy utz? Za ako dlho po vklade? Je zle ked pojdem radsej neskor?
Myslim 4t po KET.

zuzu1108
15. jún 2015

@scheflera ja si myslim ze výkyvy nálad su normalne. Ved hormóny skáču hore dolu. Ale urcite pre bábätko je dobre byt kludna.

mircalla
15. jún 2015

@zuzu1108 19 dni po ket

zuzu1108
15. jún 2015

@mircalla Uz? A bolo niečí vidiet?

mircalla
15. jún 2015

@zuzu1108 ano vacok uz bolo...ale podla mna to bolo dost skoro , by som dala trosku neskor radsej

tinkatinulka
15. jún 2015

@zuzu1108 ako dnes krv?

diska
15. jún 2015

@bergalm ahoj,tie ketnony v moci su niekedy aj do hladovania,kludne ked sa v noci prebudis tak si nieco male zahrizni alebo si daj neaku ovocnu stavu,aby si nebola tak dlho bez jedla,cukru ,skus to a nemali by byt potom tie ketony. 😉

bergalm
15. jún 2015

@roberta31 dnes koncim 35tt a vahu neviem kedze na poslednej poradni mi nevazil babo v 31tt sme mali 1804gr.

bergalm
15. jún 2015

@diska dakujem moc za radu musim to tak spravit

lina129
15. jún 2015

Ahojte baby, je tu niektora, ktora absolvovala v Brne IUI? Ja idem tento cyklus, tak sa chcem spytat na vase skusenosti... ako to prebiehalo a ci ste boli uspesne... 🙂 vdaka

diska
15. jún 2015

@bergalm ja som mala vzdy na stoliku ovocnu stavu a kinder bueno,ono sa to nezda ale ma dost mala sacharidou,takze ti to velmi cukor nezvyzi ale zas pomoze aby hladina cukru velmi neklesla a neboli ketony v moci,najdi si nieco co ti chuti aj v noci 🙂

roberta31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
scheflera
15. jún 2015

@zuzu1108 Vcentre by ti mali povedať,kedy 1.utz.Vo väčšine robia 21dní pokrvi a krv býva 14dní po vklade,takže ked si 7tt+0.Vtedy už vidia aj srdiečko.aj ja som tak mala.

bergalm
15. jún 2015

@diska myslim ze to nebude problem mne chuti vsetko ale kinder bueno mam v zalohe uz raz si mi ho poradila a odvtedy ho mam stale po ruke xixi myslis napr.pomaranc.dzus 100%?

lienka_1
15. jún 2015

@scheflera ja ano, uz je to lepsie, lebo som mala v piatok kontrolu, ale inak ako na hojdacke 😉

evadek
15. jún 2015

dievcata..pichali vam niektorej dexamed na zvysene cytokiny?..zabral?..mne ho dnes predpisali...
Inak medrol mi pekne cytokiny znizil...aj dva mesiace po skonceni liecby ich mam este znizene...aj ked nie v norme....stale su vyssie..

tinka9075
15. jún 2015

@lina129 ahoj ja som bola na iui na 10dc som bola na sone a na 12dc robil doki iui podarila sa prvá a výsledok dvojičky 🙂 🙂

lina129
15. jún 2015

@tinka9075 ahoj, ano dakujem 🙂 no bodaj by aj nase IUI malo taku uspesnost... A ak mozem, predtym ste boli inde na IUI, ci to bolo vase prve? A predtym si bola aj prirodzene tehotna? Aky ste mali problem? Vdaka 😉 A este som sa chcela spytat, dali ti po iui nieco uzivat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre