Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

freyahope
16. jún 2015

@crazybabenka dobrá voľba, aj ja som u nej nakoniec skončila, lebo gynekológ mi povedal, že u nás na poliklinike by hematológ nevedel čo so mnou a ona je veľmi fajn 🙂

pitufinka
16. jún 2015

Ahojte baby je tu niektorá ktorá mala prvé úspešne ivf so soft stimulaciou? Chcela by som ho podstupit v septembri 🙂 (buduci tyzden budem mať posledné výsledky a rovno píšem do reprofitu 🙂

crazybabenka
16. jún 2015

@freyahope budem to riešiť az po dovolenke....z Brna mi písali...ze mi to moze vyšetriť aj môj gyndos alebo obvodak...ale obaja mi povedali...ze sa to nedá...aj ked s tej Blavy mam hrozu a hlavne z parkovania na Kramaroch...no ale nejak poriesim

freyahope
16. jún 2015

@crazybabenka tak veľká vďaka za môjho gyndoša a potvrdzujem, že parkovanie na Kramároch je otras. Po výsledky som si išla radšej vlakom, MHD bola úplne bezstresová 🙂

skaredekacatko
16. jún 2015

@crazybabenka ona je fakt dobra bola tam baba u nej a vravela mi ze pomohla jej kamoske po 8 potratov donosit.

marverka
16. jún 2015

Ahojte. nie často prispievam, ale potíšku Vás čítavam a teším sa z každej čo má //. Po MA v 1/2015-11tt som dosť ťažko vnímala celé IVF a všetko okolo..., no ideme skúsiť ešte raz. Bude to naše ale už zrejme posledné 7me ivf či už to dopadne tak alebo tak..a ak dôjde k ET tak to bude 16ty vklad čo je už asi naozaj veľa a už si myslím že asi pre ,,niečo,, to tak je. Dnes pichám 3tí deň Puregon a dáko sa začínam báť, tešila som sa na IVF ale dnes sa bojím, a viem,. že musím myslieť pozitívne 🙂 Babeny ste tu niektorá, kt.ste mala toľko vkladov a nakoniec to aj višlo?

freyahope
16. jún 2015

@marverka veľmi ti držím palce, ja si neviem predstaviť, že by som zvládla to, čo máš za sebou 😨 Ja mám vkladov 6, po lete ešte skúsime ďalšie IVF, ale už sme si vraveli, že bude asi posledné. Každopádne mysli pozitívne a držím palce, aby to vyšlo 🙂

tinkatinulka
16. jún 2015

@marverka držím palce, my mame 6ivf ale len 3 vklady a to mam pocit že meliem z posledného.jedno pozitívuj aj negatívum je že vieš do čoho ideš, ale ale poznáš tu negativnu stránku..anjelik ti pošle babulko.

haimi
16. jún 2015

Caute kocky, od piatka sme konecne s babami doma. Je to zahul, ale nevadi 😀 drzim vam vsetkym palce

saldiv
16. jún 2015

@marverka ahoj. Velmi ti držím palce a snaž sa byt pozitívne naladená. Velka väčšina z nas tu ma podla mna ťažkú cestu za tym istým cieľom. Mne sa netvoria vajicka a mala som 3 ivf uplne stopnute v priebehu 9 mesiacov :(. A to je tiez hrozne. Teraz neviem co mam ďalej robit a ako sa rozhodnúť :(. Si sa pustila do boja tak teraz treba vydrzat 🙂 (ako ľahko sa mi hovorí, ze?) inak strach je podla mna normálna reakcia... :( zo srdca ti este raz držím palce.

skaredekacatko
16. jún 2015

@haimi to je super sprava nech rastiete do krasy a ste zdravy.

tinka9075
16. jún 2015

@haimi jéj super tak si užívaj bábätka 🙂 🙂 no zo začiatku je to náročné neskôr už bude dobre zvládneš neboj ja som bola na drobcov väčšinou sama muž bol skoro stále v robote 🙂 🙂

speranza1
16. jún 2015

@marverka 7ivf...2xiui....12vkladov.....zacali sme 32tt s dvojkami....napis mi do ip, kedy idete na vklad aby som sa mohla za teba pomodlit....ale uprimne, ja som pri poslednom vklade bola absolutne skepticka, ze aj tak to nevyjde.... A teraz mi v brusku rastu 2 zivoty.....budem na teba mysliet v mojich modlitbach...

santeema
16. jún 2015

@haimi super🙂...tak ste narastli dostatocne, aby ste mohli ist domov. no tak prajem vela energie s kockami a nech dobre spinkaju a papkaju🙂

santeema
16. jún 2015

@marverka neviem ci ta to povzbudi, ja mam za sebou 6 ivf, z toho 2 ivf ziadne vajicko, aj napriek maximálnej davke hormonov, vkladov som mala iba 4, lebo mi vzdy vkladali bud 2 vajicka naraz , alebo 1, viac sa mi nikdy nevytvorilo, ale mam jedneho krpca z tych vsetkych pokusov. a potom nejakym zázrakom som po 19 rokoch s priatelom otehotnela prirodzene a tento mesiac by sa mal druhy krpec narodit. bdem mat v decembri 41 rokov, takze tiez dost dlho sme cakali🙂. a velmi ti drzim palce, aby sa to podarilo a prajem ti to z celého srdiecka🙂.

haimi
16. jún 2015

@speranza1 32tt??? To je super, to uz ste na tom dobre 😉

speranza1
16. jún 2015

@haimi este som ho len zacala....velmi si zelam, nech sme v poriadku a vsetci zdravi.....a vam drzim paste....ako to zvladate?

diska
16. jún 2015

@crazybabenka na kramaroch zaparkujes v pohode,ked si zaplatis parkovne,pri Detskej fakultnej sa parkuje bezproblemovo ,pocas celeho dna,potom kusok po chodniku zbehnes dole a si v Poliklinike.

asi mas nie moc ochotnych dokotorou,lebo mne tie mutacie vysetrovala moja gyn.odoberie krv a posle to na pracovisko kde to sprvaia.

crazybabenka
16. jún 2015

@diska si ma teraz potešila 😀 😀 😀

lemoni86
16. jún 2015

@haimi tesim sa s vami, drzte sa vsetci 🙂
@speranza1 krasne tt, len nedavno som bola ja 30tt, letiiiiii to 🙂

santeema
16. jún 2015

@speranza1 ani sa nenazdas a o mesiac takto budes pisat, ze zacala som 36 tt🙂 a to budes uz uplne, ze za vodou🙂 a nakoniec to potiahnete aj do 38tt, aby chalani nabrali aj trosku slaninky🙂

gagirl
16. jún 2015

@haimi som rada ste v poriadku..potom nam hod nejake nove fotky o kockach.🙂prajem vam vela zdravia a radosti maminka..🙂

gagirl
16. jún 2015

@haimi uz som si vsimla ze si dala nove fotky..zlate kocky..🙂

jomini
16. jún 2015

@marverka silno na teba myslim a uprimne drzim palce, nam sa podarilo 5.ivf a xy negativnych vkladov predtym. My sme si povedali ze to bude posledne ivf, aj sme sa pohadali, poplakali a uvedomili si vsetky okolnosti. Pred tymto ivf som si dala rocnu pauzu a to som sa tam rozhodla v den prvej injekcie a trosku zmenila zivotny styl.

speranza1
17. jún 2015

@haimi
@lemoni86
@santeema dakujem dievcata, kiezby ste mali pravdu....

nadia23
17. jún 2015

Kocky nikoho nenapadlo vytvoit skupinu reprofit Brno? AKo tak sledujem toto forum, tak to tu velmi pekne zije. Myslim ze skupina by bola naozaj super. Niekto so skusenostami s moderarstvom skupiny? 🙂

bubbbulik
17. jún 2015

ahojte,chcela by som sa spítat či sa plati niečo pri prvej konzultácií v reprofite v Brne ja len že či si máme zamenit peniažky dakujem za odpoved,,,a ako to tam vlastne chodi??máte niektorá skusenosti s dr kozumplikom???

speranza1
17. jún 2015

@marverka dakujem za srdiecko...predpokladam, ze bolo od teba....

ivetahe
17. jún 2015

Ma niektora zvysny Utrogestan?

zuzu1108
17. jún 2015

@speranza1 odo mna 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre