• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

25. mája 2017 
@sona_fit. to ma mrzi a hlavne ked si mala aj liecbu . Aspon mate mrazakov ci nie? A vyplac sa mne to pomaha.
18. jún 2015 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit Ach moja zlatá...Je mi to veľmi ľúto :frowning2: Keby som mohla, najradšej by som ťa objala a plakala s tebou. Tak som ti držala palce, aby sa to konečne podarilo a bola šťastná :frowning2: Ja nechápem, čo ešte treba urobiť, aby sa to konečne podarilo. Prečo nás Boh takto trestá a nedopraje nám byť mamami? :frowning2: Ja sa už ani modliť nedokážem, keď naše prosby nie sú vyslišané :frowning2:
Soni, už si nespomínam, či máte ešte nejaké embryjká. Pevne dúfam, že zase za nejaký čas naberieš sily a pustíš sa znovu do boja. Keď sa to raz podarilo, musí sa to znova. Musíme bojovať...
18. jún 2015 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...nechodim sice do Brna, ale nikde inde asi pipelle nerobia, tak sa skusim opytat tu... mam problem s nizkou sliznicou, uz mi zrusili dva KETy kvoli tomu...dnes mi dr v Iscare robila taky zakrok, katetrom mi poskrabkala sliznicu, ze by jej to malo pomoct nastartovat sa...predpokladam ze to je asi to pipelle...prosim vas, robili to niektorej z vas? pomohlo to? ja som uz nestastna ze mi ani konske davky estrimaxu nepomohli... neviem co mam od tohto ocakavat... dakujem za kazdu odpoved...
18. jún 2015 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka @skaredekacatko Ďakujem dievčatá za povzbudenia,... Viem že každá z nás si to zaslúži a robíme pre to všetko...
Je to smutné, aj by som si mala nad sebou zamyslieť, ale tiež som sa po celú dobu ani nedokázala už modliť zato,... Som nejaká "vyhorená" v tomto smere ....
Máme ešte 2 mrazáčikov, ale asi si ich nechám na jeseň a pôjdem do boja s Tebou Luci! Možno naraz to dáme :wink:
Tinka myslim že ty už začínaš stimulku, že?
18. jún 2015 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem za srdiečko Lucka? Mám vo Vás veľkú oporu dievčatá, ...
18. jún 2015 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata, podarilo sa mi omylom prehltnut koniec zipsu....moze to ublizit detom???? Alebo to len vyjde stolicou von????? :confused: ?....to sa moze snad stat len mne
18. jún 2015 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jún 2015 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky vytvorili sme spolu s @freyahope skupinu Reprofit Brno. Pridajte sa k nam. Budeme radi ak sa spolu podelime o vsetko okolo Reprofitu. :sweat_smile:
18. jún 2015 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Myslím že maličkým to neublíži, ale v podobnej situácii (mama prehltla rajsek) jej doktor kázal zjesť hneď kapustu, aby ho vraj tá omotala, a ľahšie prešiel červami. Zips nie je ostrý tak sa snáď nič nestane. Drž sa moja, dneska je nejaký zlý deň...
18. jún 2015 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit mam dnes cierny den :cry:
18. jún 2015 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nechcem vas nejak odhovarat, ale myslim si ze ked bola tato skupina otvorena, tak ste radami, diskusiami a komentarmi pomohli strasne vela babam, ktorym sa nedarilo v SK centrach, alebo ktore este len rozmyslali nad prvym IVF a na zaklade tejto diskusie sa dostali v Reprofitu. A myslim ze kopec bab, ktore vdaka RF dieta uz maju, si tiez radi z nostalgie precitaju....Vacsina bab tu aj tak nema fotky, takze myslim ze anonymita je vcelku OK, a fakt ze tato diskusia pomohla mnohym babam...
18. jún 2015 o 21:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@elenkaba presne môj názor sukromky nemajú šancu táto téma ma skratka čaro :kissing_heart:
18. jún 2015 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@ria191
@elenkaba baby, ja som sa tiež do RF dostala vďaka tejto diskusii :slight_smile: Je mi jasné, že to tu bude pokračovať naďalej, nevytárame konkurenciu :wink: Len možno by niekomu, kto hľadá nové info pomohla prehľadnejšia forma, myslím, že sem-tam sa tu stane, že niektoré otázky zapadnú.
18. jún 2015 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 nieco ma napadlo co ste asi robili, ale radšej nepoviem lebo môj humor nepochopí hocikto. Neboj sa nič sa nestane na wc bude veselo :flushed:
18. jún 2015 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ria191 hej houby sme robili...od novembra 2014...nist....ale dufam, ze ten zips sa k detom nedostane a ze ja sa dnes este neocitnem so slepakom pod nozmi..... :pensive:
18. jún 2015 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sona_fit Velmi ma to mrzi! :frowning2:
18. jún 2015 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Speri a zips bol plastovy? Ak ano, tak pekne prejde traviacim traktom. Detuse obcas aj mince a gulocky prehltnu a potom je prekvapenie v plienke :grinning:
18. jún 2015 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 dakujem, si zlata :wink: aj by som to v pohode dala, keby nemali take krce v brusku. Dnes som kupila kvapky sab simplex, tak som zvedava, ci pomozu
18. jún 2015 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi aj naši mali zo začiatku problémy z bruškom v nemocnici ich dokrmovali Sunarom a potom doktorka predpísala Nutrilon a bolo dobre Sunar im nerobil dobre,,,aj teraz ešte pijú nutrilon obyčajné mlieko nechcem dávať Marko je alergik tak nebudem riskovať a Zojka obyčajné mlieko neľúbi ako ja :slight_smile: :slight_smile:
18. jún 2015 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 juj moja..co ty porabas?.:slight_smile:.podla mna by to malo vyjst stolicou..nemal by byt z toho problem..ake velke to bolo co si prehltla?..
18. jún 2015 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim vsetky, dlhsie som tu nebola, tak zbezne citam posledne strany. dnes posledny den sluzobky v anglicku a konecne domov....no dost brutal stres, robim snad 12 hodin denne, sef ma stiha sikanovat a buzerovat este aj zo slovenska (napriklad bol nejaky pruser - nie moj, co mal riesil on ako manager a poslal to riesit mna...alibista ako vzdy. uz ma fakt brutalne vytaca a hned ako sa vratim, tak mu to poviem. v pondelok mam este poradnu (uz som nebola mesiac, tak som dost zvedava, stale neviem vysledky krvi screeningu, len sono, ale vravim si, kebyze daco zle zle tak volaju). v podstate tento tyzden som mala mat tripple testy, ale kedze som tu, idem az v pondelok.....uz 16tt a som pekny tucko....akosi nechapem, ci su vsetci slepi alebo len su diskretni a nechcu sa ma pytat

@lienka_1 ano, ako sa dari?
@sona_fit jasne, ze to date, super, ze mas este mrazacikov
@diska uz ste doma z nemocky?
@gagirl a vy ako, uz stimulujete?
19. jún 2015 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mircalla Hlavne, ze sa citis dobre. Vysledky budu urcite OK. Ja sa mam dobre, idem buduci stvrtok na morfologicky utz, potom k svojmu gynekologovi a na intralipid. Uz by ma mal aj vypisat do prace. Som to vychytala, lebo v praci sa budu robit prerabky a budeme mat pracu na doma :slight_smile:
19. jún 2015 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 nie neboj, naozaj nemôže :slight_smile: môj oco včera zjedol mafin aj s papierom. asi bol zlý deň :wink:
19. jún 2015 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 hi hi hi ja viem, že "ništ" ale počítam, že to každého hneď ako prvé napadlo :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Už je fešák vonku či :confused: :confused: :confused: :pensive: :pensive: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?
19. jún 2015 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 @mircalla a ostatné dievčatá, ĎAKUJEM MOC za Vaše slová (a srdiečka). Niekedy má človek fakt ťažkú chvíľu a som vďačná a rada že na to nie som sama....
Dnes už je lepšie, pekný deň všetkým!
19. jún 2015 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sona_fit Hned po neuspechu je to velmi tazke, ale oplati sa bojovat. Zazraky sa ozaj deju. Aj tie z radu najzazracnejsich. Mala som vzdy pocit, ze nam sa to nikdy nestane. Ako velmi som sa mylila. Silno drzim palce! :slight_smile:
19. jún 2015 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@lienka_1 Veď to, veď vďaka týmto vašim zázrakom som ešte stále tu! :wink:
19. jún 2015 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sona_fit citovo sme fakt ako na hojdacke... je to velmi velky napor na psychiku... fraxik mozes bez problemov vysadit. Prajem vela vela pozitivnej energie.
19. jún 2015 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 nie ako na potvoru ani na wcko sa mi nechce...
19. jún 2015 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 skus hipp slivkova stava na to vecko,maju ju v dmku
19. jún 2015 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok