• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

15. decembra 2017 
@rada2002 To je co za doktor? Ved stitka je jedna z prvych veci, ktore ti da lekar vysetrit, ked nevies otehu. Chodtenaspon na konzultaciu. Urcite Vam ponuknu alternativu, ktora bude pre vas tam prava.
23. jún 2015 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 veď dúfam, že tam budú ústretovejší. Dám vedieť ako sme dopadli. Ďakujem zatiaľ za rozhovor. Dobrú noc.
23. jún 2015 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marculik ahoj,nie ja som sa s nou nestretla,ale tuším niektoré kočky ju tu spomínali.Tam sú vraj všetci super.Ja mám Dr.Koudelku.
23. jún 2015 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rada2002 Budete spokojni! Drzim palce! :wink:
23. jún 2015 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 dakujem ti :slight_smile:
23. jún 2015 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata tak zajtra o 11 ma caka OPU..myslite na mna prosim..:slight_smile:
23. jún 2015 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@rada2002 Ahoj. Pinter je divný doktor. Moja sestra chodí do ferti a ked som jej povedala nech sa ho opýta nieco na vyse tak jej povedal ze kto to povedal? Ze ci to hovorili v Brne. A ze v Brne su mladi masiari :angry: . Hlavne ze on starý je super. Vobec si nic z neho nerob, Reprofit je najlepšia voľba :slight_smile: a urcite vam pomôžu splniť si sen o bábätku :slight_smile: .
23. jún 2015 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl Majuska drzim paste aj palce :dizzy_face: .
23. jún 2015 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl budem na teba myslieť a držať palce veľmi :slight_smile: :slight_smile:
23. jún 2015 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl drzim Ti paluchy moja na zajtra drz sa
23. jún 2015 o 22:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzu1108
@tinka9075
@bergalm dakujem kocky..dam potom vediet..)
23. jún 2015 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit urcite sa ti to podari neboj:slight_smile:
23. jún 2015 o 23:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lemoni86 cauko, no budem drzat palce:slight_smile:....ja som bola par dni mimo netu...ale mala som rusny tyzden:slight_smile:.
minulu stredu, ked som sla z enocnice z poradne, mi doslo pri soferovani tak zle, lebo mi babo pritlacilo tu dutu zilu, ked som sedela za volantom, ze mi musela odsoferovat domov sestra, ktora sa musela ku mne trepat z roboty. este ze som stihla odstavit auto, lebo ked sm chodila bolo to ako tak ok. v ten isty vecer som zacala krvacat, tak podme do porodnice. kym sme dosli prestalo to, ze vraj len dajaka cievka praskla.
vo stvrtok vecer ma nejak zacalo boliet cele telo a dostala som teplotu 39. nic mi ine nebolo len ta teplota a vsetko ma bolelo. tak v piatok rano znovu do porodnice, ci mi treba antibiotika, urobili mi crp a predpisali, dali ma na pasy, lebo ked je taka vsoka teplota, tak moze mat babo zvyseny srdcovy tep a aniekedy velmi. bolo to mierne zvysene, ale inak vsetko ok a mam skrateny krcok tiez, co je ale normalne ze vraj teraz. cez vikend som to vylezala, atb zabrali a aby mi nebolo malo v pondelok som dostala priserne krce, mala som hnackovy a vracaci maraton , je u nas nejaky virus podobny, tak co by som ho nechytila aj ja:slight_smile:. katastrofa s tym bruskom stale behat a hlavne tie krce v brusku ustat, maly sa stale prehadzoval chuda:slight_smile: a ked som vtedy neporodila, tak to bude uz ozaj len naplanovane:slight_smile:. asi tak so mnou...ja ako je rok dlhy som málokedy chora, tak som si to teraz uzila:slight_smile:. ale dnes je to uz vcelku dobre, zajtra idem na poslednu poradnu a primar vravel, ze ma urobila bud v piatok 26.6., alebo v pondelok 29.6. zajtra dam info. a vy ostate tehulky drzte sa a nech vas obchadzaju akekolvek komplikacie:slight_smile:a urcite dajte vediet ak by bolo nejake babo na svete:slight_smile:
23. jún 2015 o 23:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla ahoj, ja len ja som si davala robit pri obchoch krpcov prenascen a je to super a este presnejsie ako amnio a hlavne bezpecne. doporucujem ti ho. je to sice drahsie, platis si to sama, ale pri tych peniazoch co davame do ivf to uz nejak ujde a je to presne. stoji to tusim okolo 600.-eur, alebo 570.-, uz si nepamatam a robia to asi na 5 miestach na slovensku. mne to robil prvy krat nejaky mudr. v dunejskej strede a druhy krat som si to dala robit v iscare martin, kde som bola na ivf. mne vysla tiez genetika asi kvôli veku vysoka na downa, tak som mala potom klud. a budem drzat palce, nech vsetko dobre dopadne:slight_smile:...inak si mala velmi zaujimavu sluzobku, dobre ze poslednu v tomto tehu, lebo londyn je dakedy na porazenie v cestovani:slight_smile:. casto tam lietam, zije mi tam sestra, tak som si to zivo predstavila:slight_smile:. a ten tvoj sef, uplne ze ukazkovy:slight_smile:..nabudúce tam poslite jeho, nech si to uzije:slight_smile:
23. jún 2015 o 23:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla neboj mozes aj neskor, mne pri prvom malom, tym ze som o tom nevedela robili ten test az v 20tt a vsetko bolo ok. dokonca mas viac dna z malickeho v sebe.
23. jún 2015 o 23:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rada2002 ja som z ferticentu odisla po 2 ivf, nemala som vôbec vajicka po stimulacii a an sa nad tym nezamyslel ten lekar. mi to tam pripadalo ako na beziacom pase a necitila som sa tam dobre. v iscare martin mi inak nastavili stimulku a mama z toho babo a tiez som mala 38r. tak to isto skuste, ale inde ako vo ferticente:slight_smile:
23. jún 2015 o 23:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl Držím ti veľmi palce :slight_smile:
24. jún 2015 o 05:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzu1108 za taketo hlasky co povedal by som ho poslala do basy, seriozne. ja som sa bavila aj s genetikom, povedal, ze RF je vynikajuce pracsovisko
@gagirl drzim palce
@santeema dakujem za info
24. jún 2015 o 05:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl držím silno, silno :slight_smile:
24. jún 2015 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl držím palce :slight_smile:
24. jún 2015 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl drzim ti palce :slight_smile:
24. jún 2015 o 07:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčence zajtra mám plánovaný KET. Držte prosím palčiaky, aby sa mi dobre rozmrazili blasto - mám ich totiž prenesené z GynFivu a ich dobrá povesť je fuč :unamused:
24. jún 2015 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@gagirl @marverka Dievcata, silno drzim palce! Myslim na Vas!
24. jún 2015 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvik1 držím palce
24. jún 2015 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 Urcite sa krasne rozmrazia :slight_smile: Drzim palce!
24. jún 2015 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helenka12 teba poznám z Heliosu že ? jedno obdobie sme išli spolu ale to bolo dááááávno tak veľa šťastia :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2015 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 nie miláčik nie si čudná :grinning: :grinning: :grinning: je to normálne každý chce mať svoje súkromie a nikdy nevieš koho vyfasneš na izbe aj keď ja som v Roosveltke vždy mala šťastie na baby a na jednu bláznivú Blaváčku uffffff to bola prča nezabudnuteľný zážitok :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Už čoskoro budete štyria ja sa tak teším drž sa mojenko :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2015 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@santeema vydrž do 29.6. :grinning: :grinning: :grinning: to sa rodia najkrajšie, najdokonalejšie, najcitlivejšie detičky na svete :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2015 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gagirl @marverka baby tak veľa šťastia držte sa :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2015 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marculik to nevadí, že ti končí trvanlivosť tento mesiac
24. jún 2015 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok