Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
24. jún 2015

@ria191 Ides mat v pondelok narodeniny? 😉

ria191
24. jún 2015

@lienka_1 čau lásko odfoť pupendík prosííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím 😝 😝 😝 😕 😕 😕 nemám inšpiráciu tak šup šup

ria191
24. jún 2015

@lienka_1 ty si nie len krásna ale ešte aj múdra 😀 😀 😀

scheflera
24. jún 2015

@lienka_1 Kukam,že už si sa prehupla do 13.tt,to máš čoskoro za sebou 1.trim.,ja som sa včera len do 11.tt.Kedy ideš k dr.Ja v piatok k štátnemu na odber krvi,aby som mala vyšetrenie krvi cez poisťovňu a za dva týždne k tomu súkromnému na sono a merania v 13.tt,tak si chystám usb.kľúč.Už aby to bolo.
Ešte mám v 13.tt vysadzovať Divini,Utrogestan,Duphaston,toho sa trochu obávam.Ty už nič neberieš?

lienka_1
24. jún 2015

@ria191 Ked mne tam vidno iba sadlo 😀 😀 😀 😀 ....tak to vyzera, ze ja nie som iba krasna a mudra, ale aj velmi dobre zivena 😀

lienka_1
24. jún 2015

@scheflera Ja idem zajtra na morfologicky ultrazvuk. Odbery mi zobral moj gynekolog uz v 10.t A stael beriem medrol, listovku, utros, agolutin az do 16. tt, tak mi to naordinoval Koudelka. Fraxik az do konca a intralipidy do 30.tt.

ria191
24. jún 2015

@lienka_1 no tak to je fakt krásna inšpirácia od teba a kto ma teraz nakopne hm ☹ ☹ ☹ 😉 😎 😀

scheflera
24. jún 2015

@lienka_1 Fúú,ty máš toho celkom dosť,tak nech to už všetko šťastne dotiahneš do konca.Držím palce na zajtra 😉
Ja som brala prednison,vysadili ho v 8.tt,odvtedy už nehlcem,váha sa mi zastavila.Som tiež dobra živená,bo Prednison,ešte v GF mi pridal 15kg.

lienka_1
24. jún 2015

@ria191 A co toto? Kvalita mizerna, ale nadherny obsah 🙂 🙂

lienka_1
24. jún 2015

@ria191 Takze este raz 🙂

lienka_1
24. jún 2015

@scheflera Ja sa nemozem vyhovarat iba na prednison, ja som riadny gurman 😀

pitufinka
24. jún 2015

Baby dr vrana je aký?🙂

ria191
24. jún 2015

@lienka_1 ty potvurko jedna 😀 😀 😀 ale si so mnou vybabrala 😝 😝 😝 ale aj toto ja krásna inšpirácia tuším sa tam črtá pipík 😀 😀 😀

ria191
24. jún 2015

@pitufinka dobrej vták 😝 😝 😝 😕 😕 😕 😔 😔 😔

ria191
24. jún 2015

@pitufinka pardon doktor 😀 😀 😀

lienka_1
24. jún 2015

@ria191 Na toto sa pozera lepsie ako na moje speky 😀

ria191
24. jún 2015

@lienka_1 o o o ó nemysli si, že sa tomu vyhneš 😕 😕 😕 😔 😔 😔 ešte chvíľku počkáme 🙂 🙂 🙂

lienka_1
24. jún 2015

@ria191 Ked sa to konecne zacne podobat na tehubrusko, tak to sem vycapim 😉

skaredekacatko
24. jún 2015

@lienka_1 mozem sa pridat do klubu dobre zivenych odkedy beriem medrol vkuse len zerem uvidim kolko zas priberien. A ked sa nenajem tak je mi ze normalne zle az pokial sa nenapraskam dokonca vcera som mala sve vecere 😀. Vyhovaram sa na medrol.

lienka_1
24. jún 2015

@skaredekacatko Blahobyt treba ukazat! 😀

tlucka
24. jún 2015

@lienka_1
@skaredekacatko Ja tiež patrím do klubu dobre živených 😀 A moje heslo je: "Síce tlustej, ale se má". 😀 😀 😀

skaredekacatko
24. jún 2015

@lienka_1 hej treba mas pravdu ale minule mi jedna znama gratulovala k tehotnosti a pri tom nie som . 😀. Ja jej na to ze mne chuti len jest. A uz aj chlop sa oziva ze si ma bral chudu a nie velerybu 😝

lienka_1
24. jún 2015

@skaredekacatko Pre taku dobru ved ako je moznost mat mimi treba priniest "obete" 😉

tinkatinulka
24. jún 2015

@skaredekacatko ty mas tuk akurat na ušných lalokoch zlatko..a treba ti silu nabrat lebo ked budes tlacit Monzu do kopca aby si vladala 😀

skaredekacatko
24. jún 2015

@tinkatinulka no si jedina kto si to mysli uz aj segra tvrdi ze mamtukna bruchu. Utekam domov si navarit 😀

lemoni86
24. jún 2015

@speranza1 tak to uz asi priblizne budeme rodit v rovnakom case :D ja chcem nadstandard salu aj izbu, staci mi ale dvojka izba. nevadi mi ze so mnou bude jedna mamicka, viac uz asi by bolo vela. no tiez dufam ze sa mi ujde. bolo by este aj super, keby vyslo pocasie bez horucav. zda sa ze teraz sa to uz zacina zasa oteplovat pomaly, tak hadam tie tridsiadky odzneju pred tym 13. julom, ze uz sa potom ochladi. no a veru diska to uz ma za sebou 🙂
@bergalm ja uz tiez citim tlak, ale tazko hlavne v noci to brucho, sa s nim prevalovat aj tak. no a mozno sa ti to len zda ze je priecne, ja mam tiez niekedy taky pocit 🙂 ono sa este stale moze otocit ak by bolo..
@monicka79 ved toto.. co ak teraz sa tesim a nakoniec to bude riadny valibuk 😕, no co uz no, nejak to zvladnem uz..
@benny11 takze saca, veruze aj ja idem do tej nemocnice 🙂 tak sa tam potom mozno aj uvidime :D kedze ja mam 13.7 termin. a akeho doktora mas? ja som si nakoniec nevyberala ziadneho, necham to na nahodu. tam su vsetci skveli 🙂
@santeema ejha, tak to ti vobec nezavidim co sa ti stalo 😕 🙄 , v takom stadiu tehu to uz je velka zataz teda. tak sa daj poriadne dohromady a drzim palce, sa ti to uz naozaj blizi, ked to pride nech to mas cim skor za sebou a co najmenej bolestive 🙂

baby inac, kto z vas co nejde sekciou cvici s epinom alebo anibalom? 🙂

lemoni86
24. jún 2015

@lienka_1 krasny chrustik 🙂 len akoby vcera to bolo co aj ja som mala taku fotecku 🙂 zbehlo tooo
@gagirl drzim silno palce nech mas dost vajicok, nech su kvalitne a pekne sa oplodnia ;)

benny11
24. jún 2015

@lemoni86 mňa odrodí Olšavský, niekedy tam pracoval, ale už má svoju súkromnú ambulanciu. No a ja chodím k nemu do poradne, tak som sa rozhodla, že nech ma odrodí, pozná celú moju anamnézu, tak nemám čo riešiť.

tinkatinulka
24. jún 2015

@skaredekacatko prid aj ku mne ja tu mam same latky a stuhy no zabava velka

marverka
24. jún 2015

@lienka_1
@ria191 dakujem
prave sme dosli domov, ja som isla hned rano ako prva, prisli sme 7:30 a takmer sme necakali, hned nas dali spolu s mm na izbu ale o poschodie nizsie na gyndu a o chvilu uz som aj sla. co sa tyka odberu ok, ako vzdy ale horsie potom...mala som 14 vajok a zrelych asi 9 🙂, zajtra upresnia, co som bola stastna, teraz uz len dufat aby sa pekne delili a.. mala som dost velke bolesti po opu, co nemavam a dost som krvacala aj kusky co nezvyknem -este nikdy predtym som to nemala. najviac ma trapi sliznica, kt bola iba 5,6 comu vobec nerozumiem ked v nedelu bola 8, ja viem ze su medzi meraniami rozdiely ale takyto? myslite si ze moze sa sliznica dako narusit pri opu?dali mi estrimax, kt mi vobec ale nezabera, niekolko cyklov sme skusali, a byva mi z neho hrozne zle /estrofen to iste/ dr mi preto robil pipel, kt vzdy zabrala, neviem co sa stalo teraz, ak nepodrastei et sa odlozi o mesiac

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre