Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
26. jún 2015

@ria191 Verim, ze sa teraz @dafy neurazi, ale tento-krat mate prednost. 😉

ria191
26. jún 2015

@lienka_1 neviem neviem už bombarduje Marčeliiiina ako ju poznám ona bez neho ževraj neotehotnie tak som zvedavá čo vymyslí 😝 😝 😝 😕 😕 😕. ja mám opäť antibiotiká takže ja som na vedľajšej koľaji momentálne budem len tíško závidieť marverke a gagirl ten predtehotnejúci stresík 😀 😀 😀

ria191
26. jún 2015

@lienka_1 no a ty rýchlo priberaj nech ťa z tých piatich miest nikto nevytlačí 😀 😀 😀

lienka_1
26. jún 2015

@ria191 Pocuvaj Rius, ty normalne potrebujes ozdravny pobyt na "vichodze"! 😝 Vypalime cerna dedovou slivovicou a ides na to. Kus poinhalujes vzduch, ktory aj vidis, nie len dychas a budes pripravena na KET. Prid, gauc mame celkom pohodlny 😀
Pojdeme kuknut aj @dafy a maleho Stelclika. Co ty na to? 😀

lienka_1
26. jún 2015

@ria191 Ja uz som rozhodnuta, ze toto mimi donosim az tak, ze ho zo mna budu musiet po novom roku vydymit 😀 😀 A priberat by som velmi nechcela, nech telo cerpa z hojnych zasob, ktore som rokmi nahonobila 😀 . Nerada by som rezla stovku! 😕

zibi
26. jún 2015

baaby ako sa mate ? co mate noveho ?ako to v brne vyzera? fachci to tam 😀

ria191
26. jún 2015

@lienka_1 moc nemachruj lebo ťa chytím za slovo a nasáčkujem sa ti tam 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😕 😕 😕. Zrovna pozerám termín tvojho puknutia hi hi hi ešte aby to nebolo prvé novoročné dieťa a ty veľká hviezda TV novín ja by som sa zasmiala ale tam na východze máš veľkú počernú konkurenciu 😀 😀 😀 . No a to tehu brušelíno ti neodpustím tak ho pekne zaguľacuj to je rozkaz kľudne všetko môže ísť do malého "Kouďáka" lebo ja tam vidím pipíka 😀 😀 😀 😕 😕 😕 .

silvik1
26. jún 2015

@zuzu1108 u mňa prebehla normál ovulka, aj som pichala pregnyl. vkladali mi B/2. okrem utrošu beriem ešte anopyrin a pichám clexane. túto kombináciu som ešte nemala (inak už asi všetko, teda okrem intralipidov, ale imuno mám v poriadku tak to netreba. ja mám vlastne všetko v poriadku).

silvik1
26. jún 2015

@lienka_1 ďakujem za info. držím palce aby si to dotiahla do úspešného konca 🙂 u mňa je zdravotne všetko v poriadku (mala som anovulačné cykly + protilátky na spermoše, ale odkedy chodím na akupunktúru, tak protilátky zmizli a ovulácia je ukážková každý mesiac). Preto nechápem prečo to nevychádza. ale tak snáď raz motyka vystrelí - ešte mám 3 blasto a 5 jednobunkáčov, okrem toho už sme v zozname čakateľov na adopciu, takže za dva roky bejby určite bude - či už vlastné alebo nie, to nechám na prírodu 😎

lienka_1
26. jún 2015

@ria191 Ta sklamem, draha! Toto je Paliho praca 😀 😀 😀 Koudak radsej zdrhol v tom case na dovcu. Uz som mu nahanala strach! 😀

lienka_1
26. jún 2015

@silvik1 Tak to mate ozaj velku sancu. Ja mam diagnoz, ze bystacilo pre cele zenske oddelenie a k tomu aj zly spg. A motyka vystrelila. Po mnohych a tazkych rokoch, ale vystrelila 🙂

lienka_1
26. jún 2015

@ria191 Termin puknutia mi podla sona posunul na 3.1. takze kludne puknem s ohnostrojom 😀 len nech v poriadku pukne co treba 😉

ria191
26. jún 2015

@lienka_1 tak to si ma fakt sklamala mohlo to byť také krásne deculo 😕 😕 😕 😔 😔 😔 😀 😀 😀 teraz to bude taký šedý priemer 😕 😕 😕 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

falin
26. jún 2015

@tlucka - ahoj Luci, to som netusila, mrzi ma to, viem co to je ☹ , drzim palceky nech sa dopracujete k babulku.
My sme ok, prázdniny riesime, jasnacka 🙂

@ria191 - ha-ha, si zjedla vtipnu kasu 😀 😀 😀 😀 , inak nebola som tu riadne dlho , aj od drogy treba dat pauzu niekedy

@nelly3 - to je dobry krok, verim ze po operacii vam uz nic nebude stat v ceste.
My tak klasicky, pracovne, v behu

@lienka_1 🙂 🙂 🙂 🙂 , maminka, opatruj sa 😉

zdravim vas vsetky, idem skor dnes z roboty, tak sa lucim s vami, pekny vikend 🙂

lienka_1
26. jún 2015

@ria191 Teraz Ta fakt sklamem, ale ja som furt fesiho ocumovala, ze co na nom vidite a ništ som nenasla. Pre mna taky priemer 😀 😀 Ja som na quasimodkov 😀 😀 ....a sak bude krasny po maminke 😀

ria191
26. jún 2015

@lienka_1 to preto lebo si si dala dole tie "okuláre" ja ti od začiatku hovorím, že ich sem máš vycapiť naspäť 😕 😕 😕 😔 😔 😔 . Jafné, že bude krásavec po maminke, ale bohunko ja ti nevím prečo sa všetky tie detičky vždy podobajú na nejakého MUDr. z RF 😀 😀 😀 či len dafča mala to šťastie???

lienka_1
26. jún 2015

@ria191 Aj meliska, aj Tinka s dvojkami.....ten ma deti po celom Ceskoslovensku 😀
A vidis, mozno je treba dat "dole" okulare.....to je ta finta fň 😀

mimika1973
26. jún 2015

@lienka_1 he he...moj na marcelina moc nie je! 😀 😀 😀 À le za to je po tatkovi, lol! 😉 😀

mimika1973
26. jún 2015

@ria191 rius vsak ty nam urobis mini-stepanka! 😝 😀 😀 😀 Kluk jak hora! Dievky z RF je predsa rarita! Sami kluci, jo!? 😉 😎 😀 😀 😀 😲

mimika1973
26. jún 2015

@lienka_1 neviem, ale aj ja si tipujem kluka 😉

gagirl
26. jún 2015

@bergalm dakujem..ja verim ze urcite ano.🙂

lilitela
26. jún 2015

baby a pichate rano alebo vecer v reprofite?

gagirl
26. jún 2015

@dorotka66 dakujem moja..ja im verim vsetkym.🙂uvidime teda ako bude..a jasne ze na dietatko staci aj jedno zdrave embryjko..Vy sa drzte este tych par dni..vela zdravicka vam prajem..

gagirl
26. jún 2015

@silvik1 drzim palce nech je tento vklad posledny a uspesny🙂

mimika1973
26. jún 2015

@gagirl a kedy mas opat volat kvoli vyvoju bubliniek? aj dnes aj zajtra? ci to uz pomenili zas? a ako sa dnes citis? brucho uz polavilo? Myslim, ze to bola reakcia na pregnyl a OPU a takisto si mala aj dost silnu stimulku a vajecniky sa pohli na plne obratky! 😉 Skus si oddychnut do toho 5.dna a potom sup na vklad 😵
Date si 2 naraz? Drzim palce nech nastupis na tehu vlacik! 😵

mimika1973
26. jún 2015

@lilitela vacsinou rano pich pich a v tu istu hodinu najlepsie 😉

ria191
26. jún 2015

@mimika1973 tak to nevieš, že ja som vždycky rarita a bude to "klučinda " 😕 😕 😕 😔 😔 😔 😝 😝 😝

ria191
26. jún 2015

@mimika1973 ale ak rada pichá tak môže aj aj či? 😕 😕 😕 😝 😝 😝 😔 😔 😔

gagirl
26. jún 2015

@sona_fit ahoj moja..Dakujem za rady a podporu..verim nasim embryjkam ze sa vsetky pekne delia..🙂je mo myslim troska lepsie ale cele brucho je este take napnute a citlive,bolave..aj zaludok..Ale snad bude za par dni o.k..Dik ze na nas myslis..🙂

gagirl
26. jún 2015

@mircalla tesim sa s tebou ze vysledky su v poriadku🙂..zbytocne ta len stresovali..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre