Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sasa1983
3. júl 2015

@marverka ano, aj mne to bolo povedome. A nic to nespravilo s spg? A tak mimo debaty, skusit zvazit adopciu..?

evadek
3. júl 2015

dievcata...stalo sa vam,ze stě mali zhrubnutu stielku maternice az výše 20 mm....? je to po umelom prechode ..esmya..AK to po menzese neprejde caka ma další kyret ...

bergalm
3. júl 2015

Cau kocule moje,tak si lebedim a cakam v porodnici na sekciu,ktora bude bud Pondelok al.Utorok a dr.ma dovtedy chce mat pod kontrolou...Este som celkom kludna ale sa moc tesim na nasu lasku takze myslim na Vas ci uz cakatelky na 2// al.stimulky a vy myslite na nas co to mame za par 😉

sasa1983
3. júl 2015

@bergalm drzim palce mamina!

zibi
3. júl 2015

@diska gratulujem k babu 🙂 😵

zibi
3. júl 2015

@sona_fit ty ako moja?

zibi
3. júl 2015

@haimi blahozelam k babatkam 😵

zibi
3. júl 2015

@ria191 ty ako dievca? pohlo sa daco? ja uz stracam prehlad. dlho som tu nebola

dorotka66
4. júl 2015

@bergalm držím palce 🙂 predbehneš ma o pár dní. My máme naplánovanú sc na 10.7. Pre akú anestéziiu si sa rozhodla? Ja idem na spinalku.. No ešte stále čakáme že malá niečo ešte pod rastie. Minulý týždeň mala len 2600 g. Zajtra mám poslednú poradňu tak sa teším 🙂

marverka
4. júl 2015

@sasa1983 uzival niekolko bal.nepomohlo mozno trochu.
Skor tie dar.spermie ale zacinam mat velku obavu ci vobec mam vajka ok.

marverka
4. júl 2015

@zibi na estrimax nereagujem. A ak boli //tak bez neho. Teraz ho mam ale byva mi z neho strasne zle .zle ho znasam-lieky na stimulku znasam ok. .naposledy som aj grckala z neho.a estroferm detto.

lenka54321happy
4. júl 2015

@sasa1983
Ideme domov!!!!!!!!!!!!!!!

1laura1234
4. júl 2015

@bergalm držím palce ✊🏻✊🏻😉

tinka9075
4. júl 2015

@bergalm držím palce zachvíľu budeš maminka krásneho bábätka 🙂 🙂

sasa1983
4. júl 2015

@lenka54321happy no vidis, super. Gratulujeme. Ziadna velka katastrofa sa nekonala☺

sasa1983
4. júl 2015

@lenka54321happy no vidis, super. Gratulujeme. Ziadna velka katastrofa sa nekonala☺

sasa1983
4. júl 2015

@marverka je to naozaj narocne a zatazujuce na organizmus. Podla mna si kopec dievcat,ktore tie megadavky hormonov neuzivaju, ani neuvedomuju, o co su v pozitivnom slova zmysle ukratene a oslobodene. Nehovoriac o cene celej tejto loterie a nervov, este aj kopec neziaducich ucinkov, riziko onkologickych ochoreni,tromboembolickych prihod, gastroduodenalnych vredov...ale tak, kazda reagujeme inak. Ja som mala len horsie eeg, inak som to znasala dobre.

sasa1983
4. júl 2015

@marverka ale ten vek este nie je daky dramaticky...a este si len daleko pred testom,motyka moze vystrelit.

scheflera
4. júl 2015

@mircalla K tej dr.už nechodím,už len k tomu súkromnému.U neho som sa nikdy nestretla s neochotou,ani s blbou náladou.Aj včera mi doplnil lieky,ktoré som potrebovala,aj zavolal na kliniku,kedy a ako mám vysadzovať aký liek.Ešte mi povedal:"Ja viem,čo všetko vás to niektoré stojí,a bolo by hlúpe,keby to teraz zlyhalo na nejakej maličkosti."Joj,zlatý bol.Za týždeň ma čaká sono a merania,tak verím,že bude to okej.

bergalm
4. júl 2015

@dorotka66 ahoj no tu prevazne davaju spinal celkovu len v urcitych pripadoch

bergalm
4. júl 2015

@1laura1234 dakujem

bergalm
4. júl 2015

@tinka9075 aj tebe moc dakujem verim ze budem maminka konecne

bergalm
4. júl 2015

Inak kocky ja som jedina cakatelka v celej porodnici vsetky baby maju porodene 😉 ja mam na izbe dvojicky baby a to je uzasne jake su dobrucke maminka ma s nimi minimum prace

haimi
4. júl 2015

@zibi dakujem 🙂

tinka9075
4. júl 2015

@bergalm budeš maminka som zvedavá či bude chlapček alebo dievčatko 🙂 🙂

marverka
4. júl 2015

@sasa1983 🙂 ja si to snazim nahovarat a sama sebe prikazovat.myslim ze kazda jedna z nas v kutiku srdca dufa..
Sance mam min. Viem to ze takmer ziadne ale kym nepride menst. snivam svoj sen.

sasa1983
4. júl 2015

@marverka jasan!mozno nie minimalne, preco by? Budem drzat palce. Estr mas tusim mrazacikov,ci? Nepamatam si ani posledne 2-3strany na MK...

zibi
4. júl 2015

@marverka ja som tiez taka 😅 😀
vcera som pozerala na fotky babatiek tu na konikovi, tak normalne uvazujem , ci sa niekedy dockam takeho babatka a mojho bio ..normalne som si poplakala po dlhej dobe...a to som myslela ze som sa s tym uz zmierila...ale to sa s takym dacim asi neda zmierit 😔

marverka
4. júl 2015

@sasa1983 v podstate ano jedneho

santeema
4. júl 2015

@bergalm velmi budem drzat palce🙂..ja uz mam po tom a ta sekcia , u mna uz druha sa v pohode dala zvladnut. budem na vas mysliet🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre