Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sona_fit
6. júl 2015

@misenaf Ahoj, ja len k tomu testu: mne naposledy tiež nedali sami od seba, pýtala som sa že či mi nedajú, oni že kľudne, ale vraj niektoré klientky sa sťažovali že nie je spoľahlivý, tak že nezaručujú, ale mi dali bez problémov potom.

zibi
6. júl 2015

@sona_fit zatial nie..my riesime tu adopciu..chceme to skoncit ..davam si pauzu.. ved ani rok nepresiel od kedy som bola na softe takze neponahlam sa.. chcem jedno poriesit, plus muz sa lieci, musi brat tie lieky na proaktin a cakame na zazrak nech sa mu trochu spermiogram zlepsi..lebo od kedy ho mal zvyseny ten prolaktin a mu to zistili siel rapidne dole aj spermiogram a nemozem predsa stimulovat a pocas opu dojdeme na to ze su zle spermose..predtym nebol probem vybrat takze je to take kadejake...
tak riesime adopciu, tesime sa na babatko a verime, ze mozno raz budeme mat aj svoje bio .. ked Boh da 😉 ale nie je to lahka cesta...ti poviem ...
ono pories tu alergiu a presne tak embyryjka treba setrit ... a vtedy treba ist ked si relativne aspon ako tak ok 🙂 sem tam napis ako pokracujes ..drzim palce 😵

tinkatinulka
6. júl 2015

@lienka_1 máš krásnu prácu a tiež sa pridávam k názoru, nešla by som na amnio a dawnika by som prijala s otvoreným srdcom, poznám osobne 😉

tinkatinulka
6. júl 2015

@bergalm moooc na teba myslím a držim palce babatku aby sa mu páčil príchod do tvojho nárucia

lienka_1
6. júl 2015

@scheflera My sme mali vlastne vajicko aj spermijku. Darkynu sme nechceli. Preto vsetko rataju vzhladom k mojmu veku. Dnes som hovorila iba so sestrickou a vobec ma do nicoho nenutia a ani nicim nestrasila. Iba povedala, ze to takto odporucaju vsetkym vzhladom k veku. Ze kludne mam porozpravat so svojim gynekologom a potom sa rozhodnut. Ale my sme rozhodnuti uz davno a ani moj gynekolog nie je nakloneny amniocenteze. Pri prvej kontrole mi povedal vsetky nase moznosti a zhruba nacrtol ako budeme postupovat ked... Zatial ideme podla toho najlepsieho 🙂

lienka_1
6. júl 2015

@tinkatinulka Veru, pracu mam krasnu. Vzdy ma velmi naplnala 😉 Ved som si aj hovorila, ze ked uz nie vlastne, tak dam to najlepsie zo seba aspon cudzim.

tinkatinulka
6. júl 2015

@lienka_1 ja sa realizujem pri 4 krsniatkach, aspon..inak mam pre teba darcek..ale asi si musím este cca 6tt pockať..aby som vedela akej farby

marculik
6. júl 2015

@mircalla ja som pisala aj Pospisilovej ci mozem zacat zajtra zo stimulkou a neodpisala tak neviem ak mam aj take slabe podla teba mozem zacat

mircalla
6. júl 2015

@marculik vies co asi by som pockala, ako dlhe to mas takto?

marculik
6. júl 2015

@mircalla no praveze ja mavam kratko menzes stale mavam tri dni ze mam a potom uz len spinenie a teraz aj ten prvy den je slabe

marculik
6. júl 2015

baby viete mi poradit tie Ivf koordinatorky by mi ked nie som si s niecim ista ci zacat zo stimulkou tak by mi zdvihli aj teraz takto pozde?

mircalla
6. júl 2015

@marculik Ja by som tam rano zavolala,dnes nozes skusit tu emergency linku len

bergalm
6. júl 2015

@mimika1973 nevieme zajtra uvidime co sa nam 9mes.ukryva v brusku

marculik
6. júl 2015

@mircalla uz som volala na tu non stop linku a uz ked sa nespustili uz sa nespustia tak mam zajtra zacat zo stimulkou,ale dik za radu

bergalm
6. júl 2015

Kocky dakujem Vam vsetkym za podporu idem si lahnut aby som bola zajtra fit ked sa stretnem s mojou laskou dufam ze sa coskoro tu ozveme aj s foto

gagirl
6. júl 2015

@bergalm budem na vas velmi mysliet..drzte sa..🙂

lienka_1
6. júl 2015

@tinkatinulka Darcek? 🙂 Tak teraz si ma normalne dostala 🙂 🙂 Vedela som, ze tu v tomto fore je to super, ale toto ma normalne az k slzicka dostalo. 🙂
Ja mam krsniatok 7, 5 oficialnych a 2 take zo srdca. Akurat mi dnes volala mamka tej poslednej, ze uz vyrastla z bicykla, co od nas dostala a ze ho normalne ocistila, ze "Maminka, to odlosime pre SaJ babatko 🙂 🙂 🙂

tinkatinulka
6. júl 2015

@lienka_1 toto je pre mna radosť, a pár kociek tu z fora už nieco odomna maju .. sperča stale natahuje jak traky tu izbu.. 😀 😀 😀 ale bude bude
noo moje krsniatka ja regulerne rozmaznavam..vsetko zakazane maju..ale ten najstarsi /7r/ už sa aj pýta krsna kedy budeš mať babo aby sme sa mohli hrať..ved len teraz som ho bola kuknuť v porodnici a už bude školák..
na nich vidim ako uteka čas, ale vdaka aj za ne..

tlucka
6. júl 2015

@bergalm Držím palce na zajtra 🙂 Uži si zajtrajšie stretnutie s vašou láskou 🙂

lienka_1
6. júl 2015

@tinkatinulka Moj najstarsi ma uz 23 rokov.....som stara raketa.....pardon, korcula( starou raketou ma nazvala jedna pipka uz ked som mala 24) 😀 😀 😀

tinkatinulka
6. júl 2015

@lienka_1 cože že totooo..korčula je take pekne oslovenieee

sarasota
6. júl 2015

@bergalm na zajta drzime palceky nech je to pre vas ten najkrajsi den a sen sa stane skutocnostou 🙂

dorotka66
7. júl 2015

@bergalm držím palce nech ste čo najskôr obaja fit A môžete si užívať jeden druhého A tiež pekné leto. 😉 ja sa chystám na piatok, ale zatiaľ len sedením na terase 🙂

speranza1
7. júl 2015

@bergalm myslim na vas velmi prevelmi a dufan, ze ste vsetci zdravi a v poriadku..... 😵

gombicka
7. júl 2015

zienky, ja som taka stastna!!!! 🙂

evita246
7. júl 2015

A co sa stalo? 😉 🙂

evita246
7. júl 2015

@gombicka 🙂

evita246
7. júl 2015

ladyblcha mno som toho vela nenapisala ze? 😀 😀 😀

gombicka
7. júl 2015

vyzera, ze po tolkych rokoch sa nas usmialo stastie 🙂 dnes nam uz bilo srdiecko

evita246
7. júl 2015

@gombicka waw, gratulujem a drzim palce aby ste vydrzali do uspesneho konca. 😉
V ktorom tyzdni si?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre