• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

21. septembra 2017 
Ahojte baby prosim vas je medzi nami niektora ktorej sa nepodarilo otehotniet ani v nasom zazracnom reprofite?
11. júl 2015 o 11:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemoni86 strasne dobra sprava, velmi pekne obdobie na porod, ani horucavy uz nie su take. Gratulujem k babetku, aj mamicke. Miskovi vela zdravia a krasne detstvo, ako aj zivot. S.
11. júl 2015 o 12:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janikajanka este stale je nas dosť čo sme staré korčule, roky tu obsmrdame a stale bez deticiek či tehu bruška..
11. júl 2015 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemoni86
Gratulujem kamoska! Super!!!! :kissing_heart::kissing_heart: velmi sa tedim s tebou, uzivaj si to!!! :kissing_heart:
11. júl 2015 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka drzim palce ani nam sa nedari v rf a vkladali sme donho velku nadej, zatial bojujeme, sily ubudaju a financie tiez:frowning2:
11. júl 2015 o 12:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janikajanka no niekedy sú tie sily viac ako financie, treba asi veriť aj na zázraky, u mňa hapruje imunita takže dúfam že takto o rok budeme pisat také krásne správy ako kočky
11. júl 2015 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka aj ja dufam:slight_smile: aj ja chodim na imuno a beriem medrol a injekcie a este aj euthyrox, a teraz fraxiparin, utros a estrofem....vela vela... a mala si niekedy iarku na teste?
11. júl 2015 o 12:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemoni86 Blahoželám, prajem veľa zdravia a radosti z maličkého.....mňa to čaká zajtra ráno..... :wink:
11. júl 2015 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janikajanka moja ale ved ty mas dve //..preco stresujes?ciarky nemusia silniet kazdy den..
11. júl 2015 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janikajanka ahoj ani nám sa zatiaľ nepodarilo ivf v RF,boli sme 2x :confounded:
11. júl 2015 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janikajanka no ja mam ešte dake lieky navyše, trebavverit.. Ak máš // teš sa a nepripúšťaj neuspech.. Ja som mala 2 úspešne vklady ale bez šťastného konca. Mas max podporu liekov. Kolko si si dala vložiť e?
11. júl 2015 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl nestresujem moja ani netestujem kazdu hodinu neboj, len to spinenie ma unepokojuje a povahu mam taku ako si ty pisala...a ty ako? Tetovala si? Napis ip
11. júl 2015 o 13:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 komu chodis? Ja otevrelovi.... ake mavas stimulky? Dakujem a drzim palce
11. júl 2015 o 13:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka jedno darovane hb. Ma tak nepriamo odhovaral lekar od 2 lebo ze darovane sa lepsie uhniezduju v mojom pripade. Vy aky mate problem?
11. júl 2015 o 13:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janikajanka Macháčovy,ale ked vraj odchádza z RF,tak teraz neviem,vybrala by som si asi Otevrela,robil mi viac krát sono a aj vklad,bola som s ním spokojná :wink: a dakujem,hádam,už konečne aj u nás motyka vystrelí :dizzy_face: tebe držím moc palce,aby špinenie prešlo a pekne si si užívala celé tehu bezproblémov :slight_smile:
11. júl 2015 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia545 dakujem, otevrel je fajn ak chces napis mi ip im si uz presla. Drzim palce
11. júl 2015 o 13:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka co beries este navyse prosim ta?
11. júl 2015 o 13:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janikajanka siofor, Dopegyt, listovku, D3
11. júl 2015 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka listovku a d3 aj ja a tie dvadalsiesu na co?
11. júl 2015 o 14:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemoni86 Blahozelam! Nech Vam krasne rastie! :slight_smile:
11. júl 2015 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janikajanka Nam sa to v RF podarilo az na 5. pokus, celkovo na 8. pokus. 4. Ivf v poradi u nich prve, malo na nase pomery velky uspech, lebno pri softe bolo 7 vajicok, jedno vkladali, jedno mrazili. A nic. Potom 3 pokusy bez vkladu a smer dacovske alebo koniec. Este sme skusili nativ, taky vystrel naspelo. Bez liekov, bez pripravy a bum, motyka vystrelila. Aj ja mam imuno problem, na stitnej zlaze mam cysty a este veeela inych dg. Do konca 16.tt beriem medrol, intralipidy kazde 3 tyzdne az do 30.tt.
Silno drzim palce! :slight_smile:
11. júl 2015 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemoni86 gratulujem
11. júl 2015 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sasa1983 @lenka54321happy dakujem dievcata :wink:
@lenka_1 dakujem, uvidis ako rychlo to zbehne a aj ty budes drzat svoje:wink: este inac neviete co budte mat? Myslim ze uz by to mohlo byt vidno :wink:
@benny11 dakujem a viem myslela som na teba .. Tak zajtra ti budem silno drzat palce, mozno sa tu nieke aj uvidime :wink: ..ale paradicka, sa mi usla nadstandardna sala, takze mohol byt aj manzel pri mne za tu dlhu predlhu dobu cakania .. To vcera odrana som len pocuvala ochkajuce zeny a rodenie deti. Ako take emocie z toho boli, pozitivne an negativne ze az. Predstavila som si ako porodim ja a budeme spolu s manzelom pocut prvy jeho plac... no nakoniec ma cakal iny osud :slight_smile: ale tak, aspon som sa netrapila s najhorsimi kontrakciami..

Prajem este silno presilno vsetkym babam, nech sa dockaju dna kedy uvidia prvy krat svoje dietatko. Je to nieco neopisatelne :slight_smile: silno verim ze vas to vsetky caka :slight_smile:
11. júl 2015 o 15:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@haimi dakujem :wink: inac, ako sa drzkate so slecnami?
11. júl 2015 o 15:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janikajanka siofor je na inz.rezistanciu-pco,dopegyt na tlak..teraz pri medrole asi musim zvysit davky liekov,necitim sa moc fajn
11. júl 2015 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lemoni86 je to u nas ako kedy. Niekedy v pohode, niekedy otras. Placu na striedacku. Do toho 2xdo tyzdna stale nejakemu lekarovi. Ale nevadi, vydrzime :wink:
11. júl 2015 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka no tiez mas toho pozehnane....drzkaj sa
11. júl 2015 o 16:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi urcite sa to pomalicky stabilizuje a bude dobre. Tak sa drzkajte :slight_smile:
11. júl 2015 o 17:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemoni86 gratulujema tesim sa:slight_smile:..prajem vela zdravia a malicky rychlo dorastie neboj:slight_smile:...inak dnes 11.7. pred dvoma rokmi sa narodil moj prvy chlapcek:slight_smile:...ze vraj je stastie ked ma v datume narodenia dve jednotky:slight_smile:
11. júl 2015 o 17:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@santeema jej tak vsetko najlepsie prajem malemu :slight_smile: a dakujem :wink: no a ako sa ma vase drobatko?
11. júl 2015 o 19:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok