Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
12. júl 2015

@mum111 jasan.....zatial si tam polezim a uvidim ako rozhodne primar😉....ze kedy a ako....ale budem tam mat svoj net, tak vas budem informovat 😉 .....drzte mi palce, nech to s mojimi fesakmi zvladneme 🙂 .....

mum111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimika1973
12. júl 2015

@dorotka66
@lemoni86
babenky mamicky velka gratulka k vasim drobatkam! Nech ste zdravi a stastni! 😵 😵
Takze ste to obe dali toho 11? No mohli ste to vydrzat dodneska, na moje narodky, 12! 😉 😀 😀 😵
À le asi sa Vam viac pacia jednicky! 😀 🙂 🙂
Drzte sa, a rychlo sa zotavte po porode! 😉

mimika1973
12. júl 2015

@speranza1 drzim palce moja, cochvilu budes aj Ty uz drzat v naruci tvoje dva krasne uzlicky! 😵 😵
No budu to asi taki vegetaci chlapci, 😉 😉 ten moj ma energiu aj za dvoch, lol! 😀 ale aj krasne kopal a mrvil sa v brusku, to mii uz na utz vraveli, ze to bude ciperne dieta 😀 😀

speranza1
12. júl 2015

@mum111 k vam a budem na 2 miestach.... Na jednom budem lezat a v druhej rodit😁😁😁😁😁😁

speranza1
12. júl 2015

@mimika1973 no to ti poviem neskor, ked sa mozno zo 2-3roky nevyspiiiim😂😂😂😂😂😂

mum111
12. júl 2015

@speranza1 už tuším 🙂 a možno nebude potrebné ísť do tej druhej, v tej prvej je príjemná atmosféra 🙂

janikajanka
12. júl 2015

Baby ja mam dnes vyrazne slabsiu ciarku na teste ako vcera☹ co sa to deje☹☹☹ som 13.den po et

gagirl
12. júl 2015

@janikajanka neboj..vydrz do zajtra..ciarky nie su rozhodujuce..az krv..drz sa..

gagirl
12. júl 2015

Tak kocky zajtra idem na odber krvi na 14den po Et..test som si robila jeden na 5 den to neviem co ma napadlo..a potom na 9den..bola len jedna ciarka..Ms sice zatial neprisla ale to urcite kvoli utrisu a estrimaxu..takze som pripravena ze zajtra bude vysledok negativny..co uz narobim:(

sasa1983
12. júl 2015

@speranza1 2-3 roky nie, len do Silvestra☺

lienka_1
12. júl 2015

@scheflera Tak to je super 🙂 A co cakate? Alebo to bude vase sladke tajomstvo? 😉

lienka_1
12. júl 2015

@janikajanka Zatial nestresuj. Kukni fotku testov od gombicky....zopar stran dozadu.

speranza1
13. júl 2015

Caute babule...takze ja som uz zahajila pobyt all inclusiv 😀 😀 😀 ...takze uz budem len cakat, co kedy a ako.... 😉 🙂 😵

speranza1
13. júl 2015

@mum111 no...to mas celkom pravdu...ak budu chlapci ok...tak zostavam tu 😉 ....

tinka9075
13. júl 2015

@speranza1 jéj ale to ubehlo rýchlo prajem príjemný pobyt 🙂 🙂 zachvíľu budeš mať drobčekov pri sebe 😉 😉 a najkrajší pocit bude keď pôjdete domov prišla si sama a odídete traja 😉 😉

dorotka66
13. júl 2015

@speranza1 držím palceky a nech sa čo najskôr vytesujes 😉

speranza1
13. júl 2015

@tinka9075 noooo este si mozno pockam cca 1-2tt....este len zajtra ukoncim 35tt....este by som chcela vydrzat aspon do 36-37tt...nech su drobci v poriadku a samoska aj ja.... 🙂 ...vy sa mate ako?????

speranza1
13. júl 2015

@dorotka66 draha...no a tebe dnes nerobili sekciu?....alebo som to len zle pochopila?

speranza1
13. júl 2015

@dorotka66 jaaaaaj uz si pamatam...to benny mala dnes rodit...ty sa uz vytesujes..... Aj ty si mala sekciu?....
Zienky, ktore ste rodili sekciou.....ako ste to znasali.....????? A chceli by ste celkovu anestezu, ci lokalnu?

evadek
13. júl 2015

tak dievcata...tu sa to veselo rozrodilo....mne to zial minuly rok na jesen nevyslo..potom ani zaciatkom roka..a ja stale dufam,ze na jesen to dam...
Kto sa chysta ist na vklad na jeden,.....september-oktober???...Ci uz su tu len tehulky a maminky?🙂
Tento termin je predbezny...este uvidim ako zaucinkuje dexamed...ci nepokazi stitku...a potom sa uvidi..🙂
Neviem inak kt. mudr. mam ist?...Ktoreho mi odporucate?..Stelcl mi odisiel..Machac tam tiez nie je...a kto je este uspesny....vtipny ...a sexy? 😀

tlucka
13. júl 2015

@evadek Sexy tam už žiadny nie je 😀 😀 😀 Marcel odišiel a Štepán tiež ☹ ☹ Budú nám musieť stačiť iba múdre hlávky a šikovné ruky lekárov 😀 😀 😀
Ja plánujem ísť tiež do boja asi koncom septembra, začiatkom októbra. Tiež uvidím podľa imuno liečby 😉

mimika1973
13. júl 2015

@evadek skus Kozumplika, ak tam este aj ten vobec je! 😀
Alebo noveho dokiho Vranu? co prisiel namiesto marcela do RF? vymena? 😀 😉

izabela7
13. júl 2015

@evadek skus Kozumplik alebo Otevrel

bambulka2015
13. júl 2015

@speranza1 Ja budem mat sekciu v lokalke. Len PDA. Celkovu by som ani nechcela. Dam potom vediet ako bolo.

lilitela
13. júl 2015

@lienkae Ake predoperacne, mne nikto nic nerobil... kolke IVF to je?

speranza1
13. júl 2015

@bambulka2015 no a uz mi vysvetli , co je PDA 😀

speranza1
13. júl 2015

@sasa1983 jaaaaj ty si zlata 😀 😀 😀 😀 ....ze len do Silvestra 😀 😀 😀

bambulka2015
13. júl 2015

@speranza1 epiduralka je to.

milaciky
13. júl 2015

@gagirl ahoj moja ako ste dopadli?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre