• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. septembra 2017 
@ria191 no a na tie bradavky mi dali odpoved, ze zrejme sa casto sprchujem... :pensive: ....no comment
23. júl 2015 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fifitko25 no my sme v heliose...aj my pristup ok ale mam pocit ze mi nevedia naplanovat vklad a pod.
23. júl 2015 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella22 tiez sme chodili do MT :slight_smile: odkial ste?
23. júl 2015 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fifitko25 z topolcian....no brno bude strasne daleko ale co uz....teraz idem porisit este imunologiu len neviem ci je lepsia v nitre alebo v blave
23. júl 2015 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella22 my zo Ziliny, tiez to mame dost daleko
23. júl 2015 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fifitko25 ja len dufam ze kontroly budem moct absolvovat aj u sovjho gyndosa..co si vsetko beries na konzultaciu??
23. júl 2015 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilitela tohto sa našťastie nebojím. Som učiteľka, v našom kolektíve sa posledné roky vždy niekto striedal na materskej, riaditeľ zoberie vždy niekoho na zastupovanie zatiaľ, to nie je problém. Akurát mu mám dať vedieť, že má zháňať náhradu.
23. júl 2015 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella22 co mi dali v Iscare z posledneho kola plus genetiku. Tiez neviem, ako s kontrolami, to si oni asi sami budu chciet pozerat, ci myslis, ze nie?
23. júl 2015 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@isabella22
@fifitko25 dievcata ...my sme to mali viac ako 500km tam a 500km spat...takze....vasa dialka je fakt smiesna :wink: ....(mali sme 12 vkladov) a 7 IVF...
23. júl 2015 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@fifitko25 no tak ja dufam ze nie lebo ja nebudem chodit 250 km do brna kvôli 5 min kontrole....
23. júl 2015 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ou.... A to vsetko v Brne? 12 vkladov je dost.... Drzim ti palce, nech 13ty je posledny :wink:
23. júl 2015 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 tak smiesna nie je pre mna je vela uz do martina 100 km....a 100 naspat...urcite by som nesla 500km pre boha....7IVF?? to musis byt dobra bohacka tolko krat sa aj stimulovat
23. júl 2015 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella22 tak budeme verit, ze to vyjde, ked je to daleko :wink:
23. júl 2015 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fifitko25 presne tak....aj keby si mam nato minut celu dovolenku :slight_smile:
23. júl 2015 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella22 preco by @speranza musela byt bohacka. tuzba po vlastnom dietatku je urcite silnejsia, a tiez ak by bolo treba by som vlozila do toho vsetko. Povedala by som, ze je skor obdivuhodne, ze napriek tolkym neuspechom sa nevzdala a bojovala dalej, az do uspesneho konca.
23. júl 2015 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@izabela7 ja som na pokraji zufalstva po 1KETE asi tak....tak kolko ludi tolko nazorov :slight_smile:
23. júl 2015 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 cauko, ja ta chapem, ja som si musela vziat v nemocke vip izbu sama, lebo by mi to tiez slo na nervy a ked saom tam bola sama, aspon sa to dalo nejak vydrzat, aj ked nejak vyrazne mi zle nebolo. to mas este necele dva tyzdne , ze? no nic moc:frowning2:
23. júl 2015 o 13:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 Ahoj Sperus. Dnes ta prideme rozveselit na dlhsie :wink: Ale plne chapem tvoju situaciu. Ja tu kapem od tepla a som doma v pohodli, aj mne by to v nemocke vadilo. A chalani si asi povedali, ze lepsich 37 u mamky ako 40 vonku :grinning:
23. júl 2015 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@isabella22 My mame za sebou 8 x ivf. Iba jedno nam z toho preplatila poistovna. A tiez nie som ziadna bohacka. Je to iba otazka priorit. Jednoducho neboli dovolenky, drahe handry, topanky, kabelky, ci ine veci. Bola iba silna tuzba po babatku. A ta dialka do Brna bola najmensia malina zo vsetkeho. Co je to 1000 km? Hlavne, ze sme sa pomdlhom case dopracovali k vysledku :wink:
23. júl 2015 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@isabella22 ani ja nie som ziadna bohacka - urcila som si priority....
23. júl 2015 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 ja neviem vobec spat - otvorim okna a ten horuci vzdy este zvysi teplotu. ano bola, vsetko ok, cakame babu....
23. júl 2015 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mircalla Uz si pamatam :slight_smile: Mne teraz normalne nefunguje mozog. Sa aj muza doma pytam tisic raz jednu vec :grinning: Ja som horsie spavala uz pred tym, tak u mna narovnako.
23. júl 2015 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 ja predtym super...teraz som x krat v noci hore - z toho asi 5 krat idem na zachod, 5 krat som smadna a zvysok sa budim, ze sa dusim
23. júl 2015 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@freyahope Tak to je fajn. Ja robim zas vo velkej firme, stale niekto odchadza a prichadza, ale aj tak mam pocit neistoty, asi prave preto ze sa to tam strasne vymiena, vsetko je take neosobne, nikto ta neoceni ani ako kolegu, ani ako pracovnika, ci priatela. Napriek tomu sa tam priserne klebeti.
23. júl 2015 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1
@mircalla no.ja aj keby si urcim.priority na 8 ivf nemam...a hlavne nervy
23. júl 2015 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella22 ked sme zacinali s ivfkami, tak som si mozno myslela o dievcatach to iste, co ty teraz o mne... Ze to nie je ani snad mozne vydrzat, stale platit....a myslela som si, ze nam sa to podari urco ak nie na prvy, tak na druhy sup.....ale bohuzial.....na to posledne siedme som uz ani nechcela ist.....ved dievcata tu vedia, cim vsetkym som si presla...a nielen ja....ale tak moj manzel a Dr.Stelcl ma este prehovorili, ze este posledny krat......no a ja som prikyvla....a vdaka nim momentalne cakame dvojicky, sme v 37tt a ja dufam, ze vy si nebudete musiet prejst takou trnistou cestou akou tu prechadzaju mnohe dievcata, co je obdivuhodne....a ze tento krat to u vas bude TUTOVKA..... velmi Ti to z celeho uprimneho srdiecka prajem....naozaj velmi... :slight_smile:
23. júl 2015 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@lienka_1
@mircalla dievcata...ja tu mam v noci 29,4stupna......ani chladno mi nie je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....
23. júl 2015 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 dakujem ved ja som to nemyslela zle...len fakt ze to musi byt aj financne narocne...tiez som chcela dr.stecla len ten uz je v reprogenesis tak ideme otevrelovi
23. júl 2015 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@santeema no....hej....ja som ten typ, ktory vyslovene musi byt sam....pre mna je velmi tazke byt na izbe s dvoma/troma cudzimi ludmi a mat jednu sprchu a toaletu na chodbe....Dost, ze som cca 100km z domu.... :grinning: :grinning: :grinning: ....no a dnes ma dorazili tie spravu ze mam cakat do 38tt no a tie ciciky.....bohaca ....ale to boli jak slak..... :astonished: :grinning:
23. júl 2015 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@isabella22 dobre ste si vybrali a ja ti nic nezazlievam...urcite si super baba, tak ako tu vsetky, co su, ktore "len" tuzia po babatku....a ja Ti ho z celeho srdiecka doprajem.... :dizzy_face: ....a ake mate dg.?
23. júl 2015 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok