Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
24. júl 2015

@speranza1 micuška o chvíľku tu budeš vycapovať ty fotečky tvojich vlasatých modelov a z mrazáčika bude copaňa 😀 😀 😀 pekne som ti to naplánovala že 😀 😀 😀 😕 😕 😕

ria191
24. júl 2015

@speranza1 ale až také zlé to nebude keď sa ešte aj pani zmestila do výťahu či? prežila to vlastne tá pani? 😕 😕 😕 😝 😝 😝 alebo ju zoškrabujú z výťahu ?

ria191
24. júl 2015

@evadek solidárna dobrovoľne nasilu 😀 😀 😀 😝 😝 😝 . Neboj sa ja som prežila to čo ty dva krát a som tu aj ty to prežiješ ale je pravda, že kočky už točia druhé kolo a ja tu ešte obsmŕdam ale čo už keď kočeny z východu si držia tehu vlak iba pre seba 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ 😕 😕 😕 😝 😝 😝

evadek
24. júl 2015

@ria191 ja som z Piestan...zijuca v Ba..takze mohol by uz zabludit...😀
no ja som mala ist povodne na ivf zo Speri....a pozri kde ta je...ale tak ona si spravi potom dalsi dvojky..a jedno mi podaruje...tak nech😀😀
a ty sa nechystas ten myom nejak poriesit?....ci sa mi len zda,..ze nieco take si riesila?

naveen
24. júl 2015

baby, tak ja uz dva tyzdne rozmyslam a cakam znamenie, ze ku komu sa mam objednat, ako ten marecel odisiel, normlane som rozhadzana.. 😖

evadek
24. júl 2015

@naveen to poznam...potom som si povedala,ze ok..neries..su aj iny mudr....ale tak Marcel je len jeden :(
a nasla som si Machaca....a ten co spravillz Brna zdrhol :(
Teraz si nikoho nehladam...vklad sa mi odsunul na neurcito....a dovtedy dufam,ze uz nikto neodide....a mna niekto oslovi..🙂

ria191
24. júl 2015

@evadek dobre si pamätáš, ale z toho fešáka zostali iba zostatky a ja už som stará na rozdiel od teba a mám odstránených 15 kúskov a ďalšie rastú znova takže ja už len musím zostať čo najrýchlejšie tehuľa ale to je iba "maličkosť" no nie 😕 😕 😕 😝 😝 😝 . A inak poznámočka ja som išla minulý rok tiež približne ako sperčiatko a vidíš vklad v nedohľadne ale taký je život treba ísť vpred 😀 😀 😀

evadek
24. júl 2015

@ria191 a ako ti ho liecili ...Bielik?🙂
15 kuskov????...si zberatel ?😀😀
no to mi povedala aj moja...ze sup sup otehu....tak ja neviem ci som neschopna ja...ale nejak to tak nejde😀
Tak ja som si pockala na lsavny januar....isli sme tri ( tri verejne tu) ...jedna nic...druha potrat ( ja.) tretia je uspesne tehu...takze cakam na iny mesiac teraz😀

ria191
24. júl 2015

@evadek zberateľ nie ževraj "továrna" 😔 😔 😔 jasné Bielik nikomu inému by som sa nezverila do rúk 😀 😀 😀 . Ja si ťa veľmi dobre pamätám keďže som čakala, že konečne niekto s takým istým problémom otehotnie a aj keď to dopadlo zle viem, že šanca otehotnieť je takže preto to nevzdávam ani ja 😀 😀 😀 ale únava z toho všetkého na mňa lezie aj to odchádzanie doktorov z RF mi nepridáva takže tak.

evadek
24. júl 2015

@ria191 ani ja....a uz zacinam seriozne o nom rozmyslat...🙂
A preco ich vyrabas...?😀😀
No aj ja verim..vyslo raz..musi este vyjst🙂
No veru...stale placem za Marcelom..prvu noc ako som sa to dozvedela sa mi o nom aj snivalo😀😀

speranza1
24. júl 2015

@bergalm mojkooooo....tak taaa je chutnuckaaaaaa....Boze dievcata, tak Vam v dobrom zavidim, ze to uz mate za sebou a ste domka.....aj ja uz steeeeeeeeeeem.........

nelly3
24. júl 2015

@ria191
eee, ja len chalosa 😀

zabka1124
24. júl 2015

Ahojte Babulky🙂!!!Ako sa mate v tych horucavach???U nas je 17C a zacalo prsat-kua, akurat som vyprala druhu pracku a teraz to musim dat do susicky🙂🙂!
Pridavam aj ja inspiraciu a hlavne na nakopnutie vrtulí pre niektore holky,co este nemaju cas alebo to staaaalee posuuvaju, vsaak???? 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
24. júl 2015

@zabka1124 vooobec neviem o kom teraz rozpravas😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁cmukyyyyyy....ti tvoji chalani su na zjedenie..... 😵 😵 😵

zabka1124
24. júl 2015

@speranza1 vsaaaak vieessss🙂🙂🙂🙂🙂🙂.Dakujem, su uzasni🙂Vdaka RF a Bohu som maminkou tychto uzasnych stvoreni🙂!Niekedy je to o drzku, ale stalo to za to🙂🙂🙂!!!

TAkze holky cakatelky na stimulku, sup ,sup do toho a cakatelky na //-tfuj,tfuj nech to teraz vyjde🙂 a cakatelkam maminkam-uzivajte si krasne tehu obdobie,je to nepopisatelny pocit, mat maly zivot v brusku🙂 a maminkaaam- velaa trpezlivostii, bude aj horsie🙂-ked zacnu behat a rozpravat(precooo??? a precooo??) 🙂

santeema
24. júl 2015

@roberta31 aj tebe sa to uz tusim blizi🙂...drzim velmi palceky a tiez si uz v peknom tyzdni, ze aj keby sa pytali na svet krpci je to ok. kolegyna porodila malého v 35tt a ani nahodou to nepoznat🙂...sikovny a krasny chalan je to

santeema
24. júl 2015

@lienka_1 ja som to mala tiez dost skoro a to som mala male brusko, ale tlacit to vo vnutri moze aj s malym bruskom. ved si uz takmer v polke tehotenstva🙂...podla mna to skoro nie je

santeema
24. júl 2015

@speranza1 inak ja to tiez zazivam, ked sa ma pytaju, ze co mas druhe? a ja chlapceka...a reakcia...chlapceka?...no nevadi, vsak tretie moze byt aj dievcatko🙂....a ti moji chalani su taki podareni🙂

santeema
24. júl 2015

este aj moji krpci na inspiraciu kockam, co este len budu tehulky...ja som na nich cakala tiez velmi dlho a dockala som sa🙂

mimika1973
24. júl 2015

@santeema a ako sa to uz volaju? tak sa tu odrazu rodi detiiii, ze uz neviem ani mena! 😀 😀 😀

mimika1973
24. júl 2015

@santeema
@zabka1124 babule normalne mi davate chut na druhe babenko! 😵 😵
Zeby sme to este riskli jedno kolo? 😉 😀 Aj ked uz pri jednom je roboty, ale stoji to za to! My zeny zvladame vsetko, he he... 😀 🙂

lienka_1
24. júl 2015

@evadek Ja som bola presvedcena a vlastne uz aj zmierena s tym, ze tu pekne odprevadim vsetky stare aj nove konikovske kamosky do stavu mamickovskeho a ze mi je sudene tesit sa iba z cudzich deti. Neverila som na zazraky, tie sa podla mna stavali iba inym. A on sa stal aj nam. Este ho stale netrpezlivo cakame ale uz je tu s nami 🙂
Viem, ze je to neskutocne tazke bojovat dalej. Ale nas zeny nic nezastavi, sme silne a zvladneme vsetko. Silno drzim palce!

lienka_1
24. júl 2015

@speranza1
@ria191 Rius, Sperca je krasna tehulka 🙂 🙂 🙂 Juj a ked sa jej to brusko vlni, co maju chalani dnu disko 🙂 . Sperus je sice malinka, ale brusko ma nadherne!
Speri, mne je dnes desne, dnes nie som schopna nic, len lezim a nechavam sa ovievat ventilatorom. V pondelok bude zaruceny krciar, moje usi uz protestuju, ale inak dnes nedokazem.

dorotka66
24. júl 2015

Baby vsetky pridane babatka su uzasne s vsetkym vam ich zelam 😉

evadek
24. júl 2015

@lienka_1 ja si to ani predstavit neviem ...ze ake to je byt uspesne tehu a byt aspon za polovicou....😀
to je nepredstavitelna vec...sci-fi ....uz pre mna je nepredstavitelne dostat sa na vklad 😀😀

gombicka
24. júl 2015

@zabka1124 ty si v UK, ked pises ze mate 17 C?

speranza1
24. júl 2015

@lienka_1 tak len oddychuj doma a vecer si daj teply caj....ja som tak musela urobit vcera.....vypila som studenu colu a zjedla studeny nanuk ...no a uz ma bolelo hrdlo....ale tak ja mam hned so sebou septofort a bioparox......v noci som bola mokra ako mys....ale rano ma uz hrdlo nebolelo...ty si daj do usi nieco...aby si neochorela.....ja som tu dnes mala mm a pride aj v so aj v ne....tak sa tesim, lebo tu nebudem sama....ale poviem ti, ze na izbe sa sediet neda..ani lezat, tak som dnes prevazne presedela na chodbe...aby som ako tak mohla vydrzat....no ale ani sedenie nie je pre mna vyhra, kedze si casto potrebujem lahnut a vylozit tie slonie nohy.... 😀

speranza1
24. júl 2015

@santeema no ani neviem povedat....to dnes uz, nema asi nikto skarede deti....vsetci su jak mali modeli....neskutocne.....blahozeláaaaaaaam......krasni chlapci....

speranza1
24. júl 2015

@lienka_1 no tehula hej...ale zeby krasna, tak to asi nie milacku.... 😀 😀 😀 😀 ved ma tu vidis v nemocke, neupravenu, spotenu, vlasy na vsetky strany 😀 😀 😀 .....ale tak nemozem sa tu velmi upravovat, aby sa tu naaaahodou niekto do mna nebuchol...(z tych tehotnych zienok).... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
24. júl 2015

Zienky...maminky, davali ste dedickam odobrat pupocnikovu krv??????.......potrebujem to suuurne vediet...aky mate na to nazor vy....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre