• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. októbra 2017 
Prosim napise mi niekto kolko sa plati za KET? :slight_smile:
6. aug 2015 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 neboj nelus, bude to dobre :wink: foto som dala do blogu :dizzy_face:
6. aug 2015 o 22:17  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Sperus velka gratulacia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Velmi sa tesime s tebou! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Prajeme vela zdravicka, stasticka a lasky! Posielame pusinky pre drobcov :wink: Coskore uzdravenie a tesime sa uz na fotecky :dizzy_face:
6. aug 2015 o 22:40  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som den po OPU a chcem sa Vas opytat na jednu vec, za posledne 3 dni som nabrala 2 kilogramy na vahe, ja predpokladam, ze to bude asi zadrzana voda, inak sa citim fajn. Nemate s tym skusenost? Co pomaha proti zadrziavaniu vody vplyvom hormonov?
7. aug 2015 o 07:35  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy
myslim ze 7000czk
7. aug 2015 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoji79
ja tam vidim len dve fotecky starsie hmmm
7. aug 2015 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 :grinning: :grinning: :grinning: presne ako ja a sestra jedna biela a druhá čierna ľudia to nevedeli pochopiť :grinning: :grinning: :grinning: . Takže malí vlasáčikovia už sa neviem dočkať fotiek :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2015 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dafy

5000 czk.
7. aug 2015 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy miláčku držím na dnes palce veľmi preveľmi nech už pustíte ten tehu vlak aj na západ :grinning: :grinning: :grinning: tak šup šup šup
7. aug 2015 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivetahe ty si srandistka :grinning: :grinning: :grinning: to už dávno neplatí tuším v Olomouci majú nižšie ceny ale v Brne je tých 7 000 czk alebo dávajú aj zľavu či ?
7. aug 2015 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@uhliarka A kolko Ti odobraľi vajicok? Jedz teraz vela bielkovin, maska, mliecne vyrobky, slaneho viacej. A sleduj mocenie. Ak by sa Ti zdalo, ze menej mocis, urcite volsj Brno. Ja som vzdy pri IVF nabrala a potom sa to samo stratilo. Drzim palce nech sa Vam vajicka krasne oplodnia a nech sa to podari! :slight_smile:
7. aug 2015 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 Ahoj, dakujem za povzbudive slova, z 5tich folikov iba dve, zial este neviem, ci su dozrete. Citim sa dobre, na OHSS to rozhodne nevyzera, akurat mam pocit, ze som cela akosi nabrala na objeme v pomerne kratkom case :slight_smile:
7. aug 2015 o 10:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosim vas tie co ste mali malo vitaminu D co ste brali?
7. aug 2015 o 10:55  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem v utorok na predoperacne si dat urobit, mam vysledky krv+moc to mi urobil moj gynekolog a pozeram to a mam v moci zvysene leukocity ci bielkoviny? mam doma ten papier, to je nejaky zapal ci co? dufam, ze mi laparku neodlozia preto, to by ma uz porazilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2015 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitka85 Ja od Jamiesonu D3 alebo potom v Rakúsku v lekárni predávaju kvapky Oleovit D3
7. aug 2015 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1108 dakujem :slight_smile:
7. aug 2015 o 11:18  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 neviem či si dobre pamätám, ale máš pri tom aj takéto znamienka +? podľa mňa máš zápal ale do laparky ešte ďaleko to by si stihla preliečiť.
7. aug 2015 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 to asi nie,Ja som mala skoro vzdy zvysene
7. aug 2015 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
ano mam tam znamienko :dizzy_face:
US-leu 66+ ma byt 0-15
no ja vzdy v moci nieco mam, potom idem na kontrolny odber a je oki, nechapem, neviem ci stihnem preliecit, uvidim na internom, mozno mi da nieco nato, ale moc sa mi nechce brat nejake antibiotika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2015 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191
to je ze moc sediment
7. aug 2015 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 to ti verím ja mám tento rok už 5-te antb. a už mám toho plné zuby a ide ma z toho poraziť. Zase mi vyšla gardnerella a pri nej neotehotniem takže ja zase nič :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry: . Trápim sa s ňou už dlho a dostala som ju po hysteroskopii fňuk fňuk fňuk. Ty sa neboj laparku ti neodložia pokiaľ nemáš dýchacie problémy takže sa tým netráp. Uff ale to zbehlo že?
7. aug 2015 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
nech uz to mam za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2015 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 Nevidis fotecky, lebo som ta nemala medzi priatelmi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2015 o 17:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoji79
no pekne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2015 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoji79 aj ja chcem vidieť nove fotecky :slight_smile:
7. aug 2015 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 zvládla si to krásne, blahoželám ku krásnym, vlasatym / ria / chlapčekom a prajem celej krásnej rodinke veľa zdravia a šťastia :slight_smile: pozdravujem
@nelly3 ahoj moja :slight_smile:
@dafy ahooj, držíme palčeky :wink: a všetkým, lebo verím, že čoskoro budete maminy :slight_smile:
Môj chlapček :slight_smile:
7. aug 2015 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@ria191 dievča čo to zase čitam kurňa :rolling_eyes: :confounded:
7. aug 2015 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata bublinky su na mieste :grinning: 1× FHB ...a 1×HB :slight_smile: no a taka otazocka uz testiky nedavaju ? Ci to len mne nedali ze akoze zbytocne? :grinning:
7. aug 2015 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@dafy nove moresy :grinning:, uz niekolko bab tu pisalo, ze nedavaju automaticky, treba pytat. Drzim palce, podla mna toto je tutovka, krasne embryjka, z toho isto budu dvojky :slight_smile:
7. aug 2015 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba08 ahoj kočka, už si znova tu:slight_smile: čo nové? ak chceš, daj ip. S.
7. aug 2015 o 22:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok