Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dafy
6. aug 2015

Prosim napise mi niekto kolko sa plati za KET? 🙂

zoji79
6. aug 2015

@nelly3 neboj nelus, bude to dobre 😉 foto som dala do blogu 😵

zoji79
6. aug 2015

@speranza1 Sperus velka gratulacia 🙂 🙂 🙂 Velmi sa tesime s tebou! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Prajeme vela zdravicka, stasticka a lasky! Posielame pusinky pre drobcov 😉 Coskore uzdravenie a tesime sa uz na fotecky 😵

uhliarka
7. aug 2015

Ahojte, som den po OPU a chcem sa Vas opytat na jednu vec, za posledne 3 dni som nabrala 2 kilogramy na vahe, ja predpokladam, ze to bude asi zadrzana voda, inak sa citim fajn. Nemate s tym skusenost? Co pomaha proti zadrziavaniu vody vplyvom hormonov?

nelly3
7. aug 2015

@dafy
myslim ze 7000czk

nelly3
7. aug 2015

@zoji79
ja tam vidim len dve fotecky starsie hmmm

ria191
7. aug 2015

@speranza1 😀 😀 😀 presne ako ja a sestra jedna biela a druhá čierna ľudia to nevedeli pochopiť 😀 😀 😀 . Takže malí vlasáčikovia už sa neviem dočkať fotiek 😀 😀 😀

ivetahe
7. aug 2015

@dafy

5000 czk.

ria191
7. aug 2015

@dafy miláčku držím na dnes palce veľmi preveľmi nech už pustíte ten tehu vlak aj na západ 😀 😀 😀 tak šup šup šup

ria191
7. aug 2015

@ivetahe ty si srandistka 😀 😀 😀 to už dávno neplatí tuším v Olomouci majú nižšie ceny ale v Brne je tých 7 000 czk alebo dávajú aj zľavu či ?

lienka_1
7. aug 2015

@uhliarka A kolko Ti odobraľi vajicok? Jedz teraz vela bielkovin, maska, mliecne vyrobky, slaneho viacej. A sleduj mocenie. Ak by sa Ti zdalo, ze menej mocis, urcite volsj Brno. Ja som vzdy pri IVF nabrala a potom sa to samo stratilo. Drzim palce nech sa Vam vajicka krasne oplodnia a nech sa to podari! 🙂

uhliarka
7. aug 2015

@lienka_1 Ahoj, dakujem za povzbudive slova, z 5tich folikov iba dve, zial este neviem, ci su dozrete. Citim sa dobre, na OHSS to rozhodne nevyzera, akurat mam pocit, ze som cela akosi nabrala na objeme v pomerne kratkom case 🙂

mitka85
7. aug 2015

Baby prosim vas tie co ste mali malo vitaminu D co ste brali?

nelly3
7. aug 2015

baby idem v utorok na predoperacne si dat urobit, mam vysledky krv+moc to mi urobil moj gynekolog a pozeram to a mam v moci zvysene leukocity ci bielkoviny? mam doma ten papier, to je nejaky zapal ci co? dufam, ze mi laparku neodlozia preto, to by ma uz porazilo 😝

zuzu1108
7. aug 2015

@mitka85 Ja od Jamiesonu D3 alebo potom v Rakúsku v lekárni predávaju kvapky Oleovit D3

mitka85
7. aug 2015

@zuzu1108 dakujem 🙂

ria191
7. aug 2015

@nelly3 neviem či si dobre pamätám, ale máš pri tom aj takéto znamienka +? podľa mňa máš zápal ale do laparky ešte ďaleko to by si stihla preliečiť.

mircalla
7. aug 2015

@nelly3 to asi nie,Ja som mala skoro vzdy zvysene

nelly3
7. aug 2015

@ria191
ano mam tam znamienko 😵
US-leu 66+ ma byt 0-15
no ja vzdy v moci nieco mam, potom idem na kontrolny odber a je oki, nechapem, neviem ci stihnem preliecit, uvidim na internom, mozno mi da nieco nato, ale moc sa mi nechce brat nejake antibiotika 😝

nelly3
7. aug 2015

@ria191
to je ze moc sediment

ria191
7. aug 2015

@nelly3 to ti verím ja mám tento rok už 5-te antb. a už mám toho plné zuby a ide ma z toho poraziť. Zase mi vyšla gardnerella a pri nej neotehotniem takže ja zase nič ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠 . Trápim sa s ňou už dlho a dostala som ju po hysteroskopii fňuk fňuk fňuk. Ty sa neboj laparku ti neodložia pokiaľ nemáš dýchacie problémy takže sa tým netráp. Uff ale to zbehlo že?

nelly3
7. aug 2015

@ria191
nech uz to mam za sebou 😝

zoji79
7. aug 2015

@nelly3 Nevidis fotecky, lebo som ta nemala medzi priatelmi 😝

nelly3
7. aug 2015

@zoji79
no pekne 😝

buba08
7. aug 2015

@zoji79 aj ja chcem vidieť nove fotecky 🙂

melisska
7. aug 2015

@speranza1 zvládla si to krásne, blahoželám ku krásnym, vlasatym / ria / chlapčekom a prajem celej krásnej rodinke veľa zdravia a šťastia 🙂 pozdravujem
@nelly3 ahoj moja 🙂
@dafy ahooj, držíme palčeky 😉 a všetkým, lebo verím, že čoskoro budete maminy 🙂
Môj chlapček 🙂

dafy
7. aug 2015

@ria191 dievča čo to zase čitam kurňa 🙄 😖

dafy
7. aug 2015

Dievcata bublinky su na mieste 😀 1× FHB ...a 1×HB 🙂 no a taka otazocka uz testiky nedavaju ? Ci to len mne nedali ze akoze zbytocne? 😀

buba08
7. aug 2015

@dafy nove moresy 😀, uz niekolko bab tu pisalo, ze nedavaju automaticky, treba pytat. Drzim palce, podla mna toto je tutovka, krasne embryjka, z toho isto budu dvojky 🙂

sasa1983
7. aug 2015

@buba08 ahoj kočka, už si znova tu🙂 čo nové? ak chceš, daj ip. S.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre