• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. mája 2017 
@zuz696 a co ti povedal lekár? V tomto prípade by som sa nechala ukľudniť od môjho gynekológa.
8. aug 2015 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 speri velka gratulka k pokladom :slight_smile: zelam im vela zdravicka a tebe vela sil. :slight_smile:
8. aug 2015 o 22:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuz696 ja som mala 13 den po KET 3342
8. aug 2015 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 ahoj potom to moje neni velmi nizke,ja som mala 12 den po ivf 262 hcg
9. aug 2015 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, je normalne, ze par hodin po ET som zacala spinit?
9. aug 2015 o 14:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uhliarka mozes mat spinenie po vklade..ako ti vkladali embryjko..predsa len tam nieco robili..alebo sa zacalo zahniezdovat..bude to dobre..drzim palce..
9. aug 2015 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl Vdaka, uz som tam aj volala, vraj to moze byt podrazdeny krcok po vklade. Dufam
9. aug 2015 o 15:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zlatanka30 a môžem sa ta spýtat ako to dopadlo??
9. aug 2015 o 19:17  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuz696 cakala som nakoniec trojicky ,ale ostali potom len dvojicky
9. aug 2015 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Velka gratulka speri
9. aug 2015 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska krasny chlapcek Meli , @ria191 velmi Ti prajem dietatko a drzim silno palce, @speranza1 este raz obrovska gratulka a @dafy vidim, ze si sa opat na to dala je to krasne taktiez drzim palceky....a vsetky ostatne baby drzim VAm silno palce bojujte u nas sa sen stal skustocnostou po troch rokoch mame sedemmesacneho Matuska, ktory je nasim najvacsim pokladom na svete. Musite bojovat, lebo raz to vyjde.
9. aug 2015 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@zlatanka30 ale mne je vidiet len jeden gestačný vačok,,tak preto ten strach o vysokom hcg..lebo som už všelico čitala a nic dobre to nemusi znamenat...a nikdo s jednym babetkom nemal tak vysoke hcg ako ja
9. aug 2015 o 22:03  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuz696 ale v jednom vaku mozu byt dve, jednovajecne. Ci si zle myslim, ze jednovajecne maju jeden vak, dvojvajecne dva?
10. aug 2015 o 01:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska celý mamča krásny je Janík a Janulka nebude hi hi hi ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confused: :confused:
10. aug 2015 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy takým čo to majú na 100% isté nedávajú :grinning: :grinning: :grinning: . Ty kokso dafča to bude záhuľ ale neva ty to zvládneš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale už by si konečne ten tehu vlak mohla kopnúť do "ri..i" na západ :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
10. aug 2015 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka no do kelu ide ma z toho tresknúť o zem ale doberiem ant. a nečakám ani chvíľku a idem na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confused: :confused: to už bude celý východ v tom tak dúfam, že sa ten tehu vlak pohne ďalej :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2015 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tancik ďakujem ti :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2015 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladyblcha dobre si myslíš :slight_smile:
10. aug 2015 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 Tak to ti verím, že máš z toho nervy.. Mňa by už piclo z toho.. Ja tiež netuším, kedy vôbec pôjdem nato. Plánovala som ísť v septembri, ale nejako mi blbne po tom blbom potrate cyklus a asi to budem musieť nejako vyriešiť... Ach jaj... No máš pravdu, že by sa mu mohol tehu vlak posunúť na západ... Lebo len na východe sa zvyšuje slovenská populácia :wink: :unamused:
Inak tak ma napadlo, ako nakoniec dopadla tvoja sestra?
10. aug 2015 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka asi takto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale zatiaľ len tak potichúčku lebo srdiečko našťastie bije ale je tam hematómik tak len dúfam, že všetko bude v poriadku, ale poviem ti, že zo štyroch sestier iba ja nemám ani jedno bejbo a nie je to pre mňa ľahké, ale veľmi preveľmi jej to želám a teším sa strašne sa teším :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nebudem skromná aj ja chcem :grinning: :grinning: :grinning: . Ale ja verím že o chvíľku bude západ v presile no ne západ je predsa len západ :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2015 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ano...zapad netrpezlivo caka....Pekne ho poslat do Piestan...alebo Bratislavy @tlucka @ria @dafy
10. aug 2015 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191 Super :slight_smile: :slight_smile: Krásna správa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ja ti tiež poviem, že s troch sestier jediná nemám deti... A tiež mi to je nesmierne ľúto.. Ale tak snažím sa s nimi tráviť čo najviac času, venovať sa im, rozmaznávať ich ako dobrá krstná a tetuška :grinning: :grinning: :grinning:
Ale tiež mi to ide na nervy... Hlavne naj kamošky a dobré kamarátky majú všetky teraz bábätká alebo malých drobcov a ja vôbec nemá, chuť sa s nimi stretávať, tráviť spoločný čas, aj keď teda občas musím... Nechcem sa úplne od nich izolovať, ale nerobím mi dobre, keď sa viaceré rodinky stretneme, a my ako jediný tam nemáme deti. Teraz po spoločnom víkende by som sa najradšej niekde zakopala alebo rezervovala izbu u pinelíkov v Pezinku.... Preplakala som v tajnosti celý víkend a už tak skoro spoločné stretnutia neplánujem...
10. aug 2015 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek
a do Trnavy :grinning:
10. aug 2015 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tlucka
toto velmi dobre poznam, ja nechodim preto ani na stretavky atd. zial :pensive:
10. aug 2015 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
@evadek Posledný augustový víkend idem osobne na východ, takže ja tam hneď na ten vlak nasadnem, vyhodím rušňovodiča a dotiahnem ho cez Piešťany, Trnavu až do Bratislavy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2015 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@ria191 pomoc zacina mi lepit, operacia sa blizi, boze ja tam asi nepojdem, ja som truba, takto sa stresovat a pritom idem tam aby mi pomohol a aby som mala konecne bejby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. aug 2015 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
inac ja si myslim, ze dafy to da, lebo presne ked neriesis nic atd. tak to vyjde a ak nebudu aj dvojicky :wink:
10. aug 2015 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 My už nemáme žiadnych blízkych kamarátov, čo by nemali aspoň jedno dieťa... Z celej partie sme zostali len my bez detí... A spoločné stretnutia sa točia len o tom, koľko spia, čo jedia, koľko kakajú, alebo nekakajú, koľko pádov mali, či boli s kašlíkom na pohotovosti, či sťahujú predkožku alebo nie... Ach jaj. Ja dúfam, že budem riešiť tiež niekedy takého problémy, ale nejako to na mňa extrémne dolieha a lezie mi to asi všetko na nervy....
10. aug 2015 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka tak poprosím aj ja jednu rezervačku :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2015 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 Veď ja dovlečem celý vlak na západ, takže miesta bude pre všetky západniarky dosť :slight_smile: A teda aj pre stredoslováčky, ak tu nejaké sú :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2015 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok