Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mitka85
14. aug 2015

@gagirl ahoj.my tiez chodime do Nitry.som tam spokojna len tie ceny.cakali sme na objednanie skoro dva mesiace ale vtedy mali toho asi moc.platili sme 230€.vysledky sme mali za mesiac.kedze.mi zistili bunkovu imunitu na manzelove spermie picham si dexamed.za 8tyzdnov idem na kontrolne odbery ci je to ok a za to zaplatime 90€ :/

gombicka
14. aug 2015

@santeema ach moja, vy ste cakali na babatko az 17rokov? to si ako psychicky vydrzala? mas moj obdiv.

speranza1
14. aug 2015

@dorotka66 ako to, ze zapal bruska????....ale u teba alebo u dietatka?

speranza1
14. aug 2015

Zdravim dievcence....takze my sme uz od pondelka domka, chlapci su moje naaadherne lasky, su pre mna vsetkym 😵 .....pomalicky sa znova udomacnujem doma aj ja a vytvarame si system, kt.by nam najviac vyhovoval....a myslim si, ze sa nam to aj krasne dari....zatial moje pampusiky len pekne papkaju, kvalitne kakaju 😀 a sladucko spinkaju, su to neskutocne pokojne deticky.....zatial sa mi dari oboch plne kojit a ja pevne verim, ze budem mat aj nadalej co najviac mliecka....
Zelam vsetkym krasny dnik.....
P.S.: idem skusit pridat foto do mojho albumu....packo...

katka17044
14. aug 2015

ahojte prosim kto ma skusenost s nizkym hcg a vsetko v poriadku? ja mam na 14 den po ket hodnotu 69 co si o tom myslite?

tinkatinulka
14. aug 2015

@speranza1 krása, urcite je to ten najkrajsi pocit toto zažiť, zaslúžiš si.. Cakam foto.. A jeden ruženec medzi korením pls. 😉

speranza1
14. aug 2015

@katka17044 skus oslovit dafy....
@tinkatinulka ok!

katka17044
14. aug 2015

@speranza1 a kto je dafy? Dakujem

katka17044
14. aug 2015

@speranza1 aha uz som ju nasla tiez mala nizke hcg ale mala na 13 den po ket uz 110 ja na 14 den len 69 tak neviem ale tak snad to pojde aj mne hore

ria191
14. aug 2015

@speranza1 vidíš micka aj chaloši dospávajú tie discoshow čo vyvádzali v brušku 😀 😀 😀 😎 😎 😎 . Ňu Ňu vystískaj ich aj za mňa 😀 😀 😀

sally2401
14. aug 2015

@speranza1 ahoj, kedy nám už ukážeš tých tvojich krásavcov?

tinus8
14. aug 2015

@evadek ahoj Evka, Terezka je zdrava akurat zubky nam stale robia neplechu 🙂, inak este ti poviem, ze ajked budes mat mimco, tieto "mudre" rady budu dalej pokracovat, mas sa naco tesit :D. Budes uplne na prd mama lebo dieta budes nosit stale na rukach a vsak mala by si ho nechat poplakat! Tvoje dieta nebude vediet zaspat v postielke same, no to je hrozne... kedysi babatka uz od dreuheho mesiaca spali same :D a este budes uuuplne neschopna lebo nebudes mat upratane a navarene a este aj chlap ti musi pomahat!?! Atd...

gagik
15. aug 2015

Baby mam taku otazku...bola mi robena sekcia, takze dalsie tehotenstvo idealne najskor o rok. Takze moja otazka, co ste po ivf a sekcii chranite sa nejako aby ste neotehotneli? Viem ze je to v nasom pripade uplna utopia, ale zase clovek nikdy nevie..

maminka1986
15. aug 2015

@katka17044 ťažko povedať...ja som mala na 13 den po KET 680 hcg ...tak oproti mne je to málo...a čo ti povedali v centre??

katka17044
15. aug 2015

@maminka1986 ano to si mala krasne tak ja mavam vacsinou okolo 30 to viem ze je zle raz som mala 228 to som dotiahla do hcg 5tisic no a teraz mam 69 a neviem ci uz sa to da s tym rozbhehnut alebo nie jednak je to nad 50 co je asi fajn ale lepsie by bolo ak by to bolo 100 povedali ze to je pozitivne ale tym ze ja uz som to mala vela krat takto tak ma idu este skontrolovat ci to stupa je to na porazenie

maminka1986
15. aug 2015

@katka17044 ach jaj verím Ti :( neboj sa hlavne nezufaj! mne už viac krv nebrali,bolo vidno už vačok gestačný a plodík...utorok ideme na UTZ na srdeičko ešte a daju mi papiere vystupne...
držim ti velmi palce!!!!!aby Vám to vyšlo! chodíš do Martina Helios?ja hej...a ešte máte dákych mrazačikov?

katka17044
15. aug 2015

@maminka1986 jej tak to mas krasne neviem si to ani predstavit... ja chodim v ba do gynfivu toto bol 7 vklad a este mame jedneho ale uz by som zvazovala ci su v poriadku asi by som isla hned do Brna uz

maminka1986
15. aug 2015

@katka17044 dkujem dufam bude všetko v poriadku ale zle mi býva poriadne 🙂
neboj sa dočkáš sa toho verim tomu! len sa nevzdavaj! nam vyšiel prvý ket hned čo som nečakala ozaj...
hm to ste mali ozaj krásne vela ....no skusit genetiku ? alebo neviem čo v takom prípade...

katka17044
15. aug 2015

@maminka1986 ano uz by som dala tu genetiku lebo uz naozaj neviem co v tom je

maminka1986
15. aug 2015

@katka17044 a dávaju ti blastocysty? po PK? a vystelku aku mávaš? nechceš skusit martin? to je vlastne pobočka tu ako v Brne..su fakt super

katka17044
15. aug 2015

@maminka1986 na Martin som pocula tiez len dobre len je to daleko to Brno je bližšie. Ano teraz mi dali dve blastocysty po pk. Vystelku myslis sliznicu? Neviem vzdy kontroluju a povedia ze je v poriadku a mozem ist na vklad.

crazybabenka
15. aug 2015

babulky bola ste už niektorá na IVF tak že ....že ste v cykle neabsolvovali ET, ale išli ste až na KET? Koľko to stálo.....lebo rozmýšľame....že by sme išli až na KET bez ET....nakoľko som už poučená s predchádzajúceho IVF....keď mi všetko zblblo tak, že mi raz prišla mrcha na 16 potom na 25 a 23 DC tak nechcem zbytočne riskovať ....a v tom cenníku to nejak neviem nájsť

ludinka
15. aug 2015

@crazybabenka no asi ta sklamem aj my sme to tak chceli urobit, ale stelcl nam to vtedy nedovolil, vraj sa to tak proste nerobi.....jedine v pripade ze je nato nejaky dovod ktory sme my nemali......ja som to chcela koli tomu ze pri prvom ivf et bol totalne negativny a oba KETY som mala pozitivne (aj ked bez happy endu) , no nakoniec druhe ivf bolo take ,ze bolo iba ET mrazit nebolo co, a vidis nakoniec to vtedy vyslo 😉

ludinka
15. aug 2015

@speranza1 uzasne ze sa ti tak dari aj to dojcenie, velmi sa tesim a neboj sa ked si sa takto rozbehla mlieka bude urcite dost aj nadalej 🙂 drzim ti palce

buba08
15. aug 2015

@crazybabenka podľa mna, ak mas po stimulke rozhadzane cykly, tak ti to dovolia, ku komu chodíš? Hovorila si o tom aj s doc. Tomášom? Co on na to?

crazybabenka
15. aug 2015

@buba08 nie nehovorila....mal teraz dovolenku...ale urcite bude kozultovat......teraz chodim k Pastorcakovej

crazybabenka
15. aug 2015

@ludinka no napisem Pastorcakovej ☹ nepotesila si ma

ludinka
15. aug 2015

@crazybabenka ale tak snad ked budes velmi chciet by ti mohli vyhoviet..........a ides predsa do druhého ivf? super ze ste to nevzdali uvidis ze tento krat sa to uzpodari 😉 drzim palce
mimochodom ides zase ako samoplatca ci sa ti podarilo vybavit cez poistovnu? teraz semmov nechodim tak nemam prehlad

buba08
15. aug 2015

@crazybabenka podľa mna sa s ňou bude dat dohodnúť 🙂, my sme raz boli na odber a boli sme dohodnutí, ze prídeme až na KET, ale vajíčko sa neoplodnilo (nebolo zrelé) a bol to nativ, tak sa nakoniec nemrazilo, chodím ku Koudelkovi

crazybabenka
16. aug 2015

@ludinka ideme ako samoplatci....."nechce sa nám čakať" na vybavovačky s poisťovňou ......uvidíme.....zajtra napíšem Pastorčákovej....no dúfam, že mi to povolí....lebo to bude pre mňa zbytočný vklad....lebo si myslím....že také vysoké dávky zase zblbnú cyklus

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre