• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

17. januára 2017 
@crazybabenka ahoj,ja som to mala tak ako ty,ze nebol ET a vsetko sa davalo mrazit,platis normlane sumu za ako ti vyrataju ale kedze sa nebude robit ET tak za KET potom neplatis,cize platis IVF a mrazenie.
16. aug 2015 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska teraz si ma potešila :grinning:
16. aug 2015 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka17044 aha až dve ti dávali? hm..ano ano vystelku maternice že kolko si mala lebo ja 10mm na kontorle takže aj viac som mala asi v den vkladu...pila som alchemilku..
@crazybabenka to neviem či robia...ja som mala ET odložený z dovodu aj OHSS a išla som na operáciu takže som mala KET teraz v juli a ten vyšiel hned :slight_smile: čo som nečakala vobec lebo máme ešte 6 embryjok...
musela by si mat dôvod asi nto no a neplatili sme nič kedže to bol odložený ET
16. aug 2015 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminka1986 neviem cislo mi nepovedali sice som sa mohla spytat ale asi mavam tak 7-8mm neviem. V pondelok mam kontrolny odber
16. aug 2015 o 10:35  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka17044 hej....oni to hovoria pri kontorle nahlas tak preto viem inak by som nevedela ...
ja idem utorok na poslednu kontorlu do centra.
tak ti držíím palce daj vediet ako čo potom
16. aug 2015 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@crazybabenka ahoj ja som nesla na Et a Ket ma len caka kvoli novej praci a tiez kvoli cyklu. Pri kete sa to da podla mna najlepsie nacasovat v takychto pripadoch. Mala som soft platila mrazenie a ket budem chciet zadarmo
16. aug 2015 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka
@1laura1234
@mitka85 dakujem dievcata za rady..zavolam do oboch a zistim co a ako,..
16. aug 2015 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ingrid0105 ahoj:slight_smile:...dufam, ze sa mavas dobre. kedy idete pre krpca? ti prajem, aby sa to podarilo:slight_smile:
16. aug 2015 o 23:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 super, ze sa dobre citis a chalani sa drzia:slight_smile:...tak nech to ide takto lahko dalej, babatka radi spinkaju, horsie to je okolo 1 roka a dalej, potom ich to ćaste spinkanie nejak opusta:slight_smile:
16. aug 2015 o 23:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak sa uz hlásim.... 10 den :slight_smile: :sweat_smile: :confused:
17. aug 2015 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@dafy jeeej toto bola jasna tutovka..no dvojicky krása.gratulujem.teraz si strojvodca tehu vlacika :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. aug 2015 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@dafy no mica myslím, že o tomto nepochyboval snáď nikto :grinning: :grinning: :grinning: budú to dvojky a párik ja ti to hovorím od začiatku ja sa tak tešíííííííííím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2015 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dafy inak mica už teraz si idem pre istotu sadnúť na koľajnice, aby si nezabudla v Píšťanech šliapnúť na brzdu :pensive: :pensive: :pensive: :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. aug 2015 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@tinkatinulka
@ria191 dakujem dievčatá :slight_smile: toto by mi ani vo sne nenapadlo 2 krat po sebe? A predtym 8rokov nic? Nechapem :stuck_out_tongue_closed_eyes: prajem to kazdej jednej z vas :dizzy_face: Aspon raz sa musi zadariť :sunglasses:
17. aug 2015 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@dafy musí to byť krásny pocit. Aj ti cviká riťka či budú dve alebo v poho? Tuším máte ešte jedného nanučika či ? Bože ja som vždy chcela mať aspoň štyri deti ale ako vidím nie vždy je to nemožné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:. Veľmi preveľmi sa teším aj za teba :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2015 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby snazilky napadla ma taka blbost asi si budete mysliet ze mi preplo :grinning: ale raz som kdesi pocula,ze ked zena chce otehu tak pomaha mat zlteho vtaka,muz sa vtedy zomna smial,ked som mu povedala,ze chcem vtaka :grinning: :grinning: :grinning: potom mi priniesol vytlaceneho takeho pre deti zlteho,tak sme ho nalepil na skrinu a postupne ani nevieme ako pridavali destke obrazky ,macika,delfinia a tak a potm sa nam podarilo otehu,tak si vravim ,ze mozno aj ten vtak pomohol :grinning: :grinning: :grinning: Taka rada,ze skusit treba vsetko. :sweat_smile:
17. aug 2015 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@diska taaak peknééé aspon pre malého bude za pár týdnov a ako sa máte?
17. aug 2015 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska takze zlty vtak..ok....:grinning:
17. aug 2015 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek ešteže nenapísala, že musí byť operený :confused: :confused: :confused: uff neviem si predstaviť ako by som môjmu tie pierka lepila :wink: :wink: :wink: :confused: :confused: :confused: iba si ho trošku prifarbím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. aug 2015 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@diska ale veď každému je jasné, že bez vtáka to asi nepôjde :grinning: :grinning: :grinning: len tá farba nám chýbala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2015 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@tinkatinulka malemu sa pacia hlavne pruzky a vlnovky a musia byt ciernobiele :slight_smile: tak uz mame rozne z ukazujeme mu,sleduje ich :grinning: Mame sa dobre len trosku starosti ako predcasniatko ma dost kontrol no a obcas sa aj nieco najde a mamicka potom panikari :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ty ako? kedy uz ides do toho? :wink:
17. aug 2015 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy dafča a ty si mala akého vtáka, že sa ti podarili také krásne koľajnice ? :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2015 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy gratulujééém :slight_smile:
17. aug 2015 o 11:24  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. aug 2015 o 11:25  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek

@ria191 ale dievcata ,,,teda :grinning: ale tak kazda si moze teda vybrat akeho chce vtacika :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2015 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@ria191 ja som mala kobru :grinning: teda ten moj ma ten pocit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
17. aug 2015 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@diska si to tu konečne oživila toto nám chýbalo :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2015 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Jaj, zeny, zase som sa raz dobre zasmiala :grinning: :grinning: :grinning:
@dafy Tak tato je v porovnani s ostatnymi uz jasny dokaz. Kukni na spercine kolajnice a hladaj kociarik pre dvojky :slight_smile:
Som vedela, ze Pali je borec :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2015 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 tak a je po Marčelllinovi od teraz Pájo :grinning: :grinning: :grinning: keby aspoň trošičku vyzeral ako Koudy fňuk fňuk fňuk
17. aug 2015 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dafy na východze kobry nemáte iba zmijuše :confused: :confused: :confused:
17. aug 2015 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok