• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

16. januára 2017 
@lienka_1 Jaj moja jedno bude stačit...dvojky by som uz nezvladla asi :grinning: suseda vyvestila s prstenom ze bude to dievcatko tak uvidime :grinning: :grinning: ved tu boli dievcata co mali brutal vysoke hcg a bolo jedno :sweat_smile: ta moja 12rocna pubertiacka mi dava riadne zabrat ta kde este dvojky k nej :grinning:
17. aug 2015 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy gratulujem k tehu testiku, chcem sa spytat pr3dchadzjuce porody si mala sekciou alebo normal?
17. aug 2015 o 12:29  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy gratulujem
17. aug 2015 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy blahoželám :blush:krásny testik.:wink:
17. aug 2015 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 draha skor tie užovky :sweat_smile: ale tak muzske ego nepovoli tak som pristsla na tu kobru :grinning: ale tak jemu uz chudakovi neostava nic len ss chvalit so spermiami kedze zvysok za neho odmakal lekar :grinning:
17. aug 2015 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagik dakujem :slight_smile: obe som mala sekciou :slight_smile:
17. aug 2015 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. aug 2015 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy a prvu dceru mas tiez z ivf?
17. aug 2015 o 12:48  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy hej hej máš pravdu dôležitý je výsledok a nie nejaká zoo :grinning: :grinning: :grinning:.
17. aug 2015 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ria191
ahojjj, ake si to mam vypytat injekcie aby mi nebolo po laparke zle??? chyta ma uz stres ufff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. aug 2015 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: neboj nelča už ma tu jedna kočka upozornila, že tie injekcie čo som ti spomínala sa po laparke nepichajú :grinning: :grinning: :grinning: takže zle ti nebude to pichali iba mne aby ma umlčali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2015 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
he-he, ale zle mi bude z narkozy, co uz, nejako to prezijem, nech uz to mam za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. aug 2015 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ani to ti nemusí byť uvidíš aký koktail ti namiešajú tak príjemnú "žúrku" :slight_smile:
17. aug 2015 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagik ano ona sa zadarila z 1IVF potom 10vkladov nic a tak z KET maly Damianko a teraz zase KET este z tej varky co Damian :sunglasses:
17. aug 2015 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 neboj nebude ti zle..mne tiez vobec nebolo..ani zaludok vobec nic..ja som tam bola v 2013..takze pohoda..nic ti vobec nemusi byt..:slight_smile:ja som horsie znasala tie klistiri
.;)
17. aug 2015 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl
no klistir no coment, ale co nevydrzime pre bejby ach joooo
17. aug 2015 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 no aj by som kukla ale nepatrim do jej kruhu priatelov tak hovno vidim :grinning:
17. aug 2015 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuz696 ahoj zuz, no ako si dnes dopadla?
17. aug 2015 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy krásne koľajnice, som ti vravela, ze toto je tutovka :slight_smile:
17. aug 2015 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moje milé tuto fotku som si dala za profilovku na FB pred dvoma rokmi ked som sa cítila hrozne :pensive: po neuspechoch :slight_smile: a po dvoch mesiacoch som otehotnela :grinning: :grinning: :grinning: preto som sa rozhodla ju sem dať a dufam že aj vám všetkým prinesie štastie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. aug 2015 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
babule neviete či robí Pastorčáková? od rána mi neodpísala na mail :unamused:
17. aug 2015 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladyblcha ahooj,,tak srdiečna akcia potvrdenááá :slight_smile: trochu som aj špinila tak 3 dni,ale doktor povedal,,že to je s toho ako sa zahryzlo tie cievky praskaaju ...tak za 2 týžne dalsia kontrola... dakujem za podporu :wink: a ty ako?? vidim že si v 15 tt ti v dobrom zavidim,už aj ja by som chcela,,,mala si všetko bez problemov??
17. aug 2015 o 18:45  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@nelly3 vela vydrzime..velmi vela..ine nam nezostava..musime..Naozaj som si myslela ze cela laparka bude horsia..ale viac menej to bol len ten strach predtym a tie pripravy..klistir a to cakanie..ale potom to nebolo vobec take zle..dobre sa vyspis pri operacii a potom ti daju nieco proti bolesti..kludne si pytaj ak budes potrebovat..sestricky su tam naizaj velmi mile..zlate..Ja som bola na izbe s dvoma mladymi kockami tak im povedz nech ta daju k nejakym mladsim babenam..zabavite sa trocha a prejde to raz dva..Hlavny je vysledok..a mysli na to kvoli comu tam ides..ze potom pride baby:slight_smile:
17. aug 2015 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zuz696 super, bomba, skvele :slight_smile: tesim sa s tebou a len tak dalej, nech vsetko ide dobre :-*
Ja som nemala ziadne problemy, dnes som zacala 15tt, tak kazdym tyzdnom som samozrejme kludnejsia :dizzy_face: cochvila si v 15tt aj ty, drzim palce : )))
17. aug 2015 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy blahozelam k pozitivnemu testu a prajem vsetko dobre aj nadalej..)
17. aug 2015 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka ahoj, robi, dnes som ju tam videla
17. aug 2015 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chilli21 ďakujem....tak asi nemala čas odpísať :unamused:
17. aug 2015 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,tie co mate znizenu hodnotu vitaminu D...co ste brali/beriete?v akych davkach axako dlho?za kolko sa vam to upravilo?Diky vopred
17. aug 2015 o 20:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatma1 od swansonu 5000j denne, nič iné mi nezabralo.. Skoro rok kým som sa dostala na dolnú hranicu
17. aug 2015 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy joj, krasa :slight_smile: Gratulujem :slight_smile:
17. aug 2015 o 21:55  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok