Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

santeema
17. aug 2015

@dafy wau🙂blahozelam ti velmi🙂...mna to tak velmi tesi, ak sa tu daktorej kocke zadari🙂...znovu tu bude kopec tehuliek, ako nas co sme rodili teraz v lete🙂

santeema
17. aug 2015

@gombicka ahoj. ano 17 rokov sme to s priatelom skusali🙂...a nejak to ubiehalo rok po roku, vzdy som daco skusala, aby sa to podarilo. ked to nevyslo podepkovala som si chvilu, poplakala, ponavstevovala zopar lekarov, liecitelov, kartarok, urobila som si aj pripravu na adopciu a neviem este co vsetko uz teraz v rychlosti🙂...tak som to asi takto prezila psychicky. ale to mas tak, ze co ine ti zostava ako to nejak vydrzat, ci sa ti to podari alebo nie.. a vidim, ze tiez cakas babo, tak ti prajem, aby ti to rychlo ubehlo a dobre dopadlo vsetko🙂

santeema
17. aug 2015

@dafy takze tie vtaky, co spominala disca asi funguju, ked aj tebe zabral na Facebooku🙂...ja sa smejem, ze u nas na poli stale vidim bociana, ale po dvoch detoch pocas dvoch rokov, aj ked dlho ocakavanych a vytuzenych, na bociana vezmen asi pusku🙂

gombicka
17. aug 2015

Zienky, tak toto bude dalsi krasny Reprofitacik 🙂

Tymto by som chcela povzbudit vsetky spolubojovnicky, nevzdavajte sa, stale ma vyznam bojovat. My sme na tento pokladik cakali 7,5 roka a za ten cas sme si pressli moznyn aj nemoznym (vemi nizke AMH, vraj asi nekvalitne vajicka, 4 IVF a 3 laparky, a toho jedna kvoli mimomaternicovemu po IVF, kopec dalsich neuspechov, a nakoniec sa zastastilo z prveho a jedineho KET). Ja viem, ze este boj nie je vyhraty a sme len na jeho zaciatku, no tymto by som vas vsetky chcela povzbudit do toho tazkeho boja a zaroven sa podakovat vam vsetkym, ktore ste tu boli a poradili, pomohli a povzbudili ked bolo treba a ked mi bolo tazko. Baby, drzte sa a hor sa do boja! Stoji to za to 🙂 🙂

bergalm
18. aug 2015

@dafy gratulujem som hned vedela,ze ty to das moja...Ja sa tesiiim aj za Teba no my mame tiez 3mrazacikov sice mm uz nechce podstupit dalsie tehu ale ako vidim tak ho mozno ukecam a vlacik zastavi aj na Zapade teda ale len pristupim o nejaky cas ze
@ria191 ??

bergalm
18. aug 2015

@ria191 ty budes vlacik pohanat po celom zapade az po vychod

ria191
18. aug 2015

@bergalm 😝 😝 😝 😀 😀 😀 srandistka

ria191
18. aug 2015

@bergalm jasné, že ich tam nenecháte 😀 😀 😀 malinká bude mať aspoň súrodencov bola by to škoda aj keď v tvojom prípade smekám klobúk hocikto by to neustál 😀

tinkatinulka
18. aug 2015

@ria191 co si ta stale dotahuju? 😀 😀 😀

lienka_1
18. aug 2015

@bergalm
@ria191 No zeny, krasny dokaz, ze tehu vlak bludi celou Europou. Vid obrazok vyssie od @gombicka. Ta z nas vsetkych byva asi najzapadnejsie ako sa v EU da 😉 .
Btw, gombicka, konecne mas cisleko v pase 😉

ria191
18. aug 2015

@santeema @diska @dafy baby "neserte" ma s tými vtákmi 😀 😀 😀 aj keď musím sa priznať, že minule nám pristál na poli jeden krásny bocian. Tak som schmatla malého a naháňala vtáka 😝 😝 😝 a až potom ma napadlo, že keď ma niekto vidí, tak si myslí, že hentej určite preplo 😕 😕 😕 a výsledok zatiaľ žiadny 😠 😠 😠

ria191
18. aug 2015

@tinkatinulka ja neviem nezdrhla ti náhodou tá gula ? hm?

ria191
18. aug 2015

@lienka_1 ty brďo ty si skoro v polovičke ale to letííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀 . Foto foto foto foto a hneď 😀 😀 😀

tinkatinulka
18. aug 2015

@ria191 ja neviem najskor mi ju niekto potiahol alebo "natajnasa" rozbil..inak neviem neviem

tinkatinulka
18. aug 2015

@lienka_1 tak tak fotooo chceme..a nehovor ze je to sumka..to nik neverí 😉

lienka_1
18. aug 2015

@ria191 Rius,male to netreba vtaka chytat, to s nim treba inakuo narabat 😀 😀 😀
A v presnej polke budem v stredu 🙂

lienka_1
18. aug 2015

@tinkatinulka
@ria191 uz sa na tom pracuje. Muz slohol fotak do roboty, tak iba z mobilu. A speky uz nie su mlandrave, uz sa to zacina vypucovat ako tehu brusko 🙂 🙂 🙂 🙂

tinkatinulka
18. aug 2015

@lienka_1 sak v 20tt to už by bolo nacase aby sad robec ukazal aký bude velký chlap

lienka_1
18. aug 2015

@tinkatinulka
@ria191 tak tu je moje pimpelo 😀

ria191
18. aug 2015

@lienka_1 inakuo??? ukáž ako? chcem názornú ukážku 😀 😀 😀 a kľudne pošli svojho nebudem sa brániť 😀 😀 😀

ria191
18. aug 2015

@lienka_1 hi hi hi to je pimpeluško také mám keď sa dobre napapám 😀 😀 😀 do "rici" aj ja chcem už také ale furt ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lienka_1
18. aug 2015

@ria191 Citaj popis niek0lko stran dozadu....tam, kde rozoberas s @dafy sposoby na meveda a tak 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
18. aug 2015

@lienka_1 tak toto už je krásne brušeno..toto už neutajis 🙂 a už si doma?

ria191
18. aug 2015

@lienka_1 ty sa o toho svojho nejak bojíš veď ja ti ho nezjem my sa iba budeme hrať na medveďa 😕 😕 😕 😝 😝 😝 😀 😀 😀

lienka_1
18. aug 2015

@tinkatinulka Uz som konecne doma, upratane, spime vo svojej posteli a konecne sa da dyyyyychat. Ale za chvilocku skonci sladke nic nerobenie a idem piect kolaciky 😉

lienka_1
18. aug 2015

@ria191 Jasne, ze sa bojim. Ved ked som si ho po dlhych rokoch konecne vycvicila, tak ho tera nebudem pokusat mladsim maskom 😀 😀 😀

tinkatinulka
18. aug 2015

@lienka_1 tebe to teplo vazne chýba..nooo posli aj sem najlepsie dake cerealne, ja som bez kuska energie od vcera dako mi dal zabrat pracovný víkend a aspon dam kavicku..

lienka_1
18. aug 2015

@tinkatinulka Toto pecenie je presne logisticky naplanovane na "najchladnejsie" dni 😀 😀 😀 Dnes linecke srdiecka a laskonky(cvicim, aby som nevysla z cviku, ked @diska pride na vychod 😉 )

bergalm
18. aug 2015

@lienka_1 krasne bruško dufam ,ze potom das finalne pred dnom D

tinkatinulka
18. aug 2015

@lienka_1 juuuj asi idem kuknut ako mi ide bus do kosic..kurna moje najoblubenejsie
aj domace orechy donesiem...juj u nas na vianoce sa peceeee desne vela, ale ja som skromna mne stacia tieto suche...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre