• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. mája 2017 
Tehulky, cakatelky, snazilky a cerstve mamniky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: citam vas priebezne ale velmi neprispievam. Takze opozdene ale gratulujem vsetkym cerstvym manikam a ich babetkám, nech sa vzájomne lúbia a robia si radosť. Sú to vytúžené uzlíčky neopísatelného štastia tak si ich užívajte maminky :grinning: tehulkám gratulujem a osobne jednej mojej srdcovke lienka_1 ktorá ma nesmierne inšpiruje a dodáva nádej na zázrak :slight_smile: Čakatelkám želám dve tlsté kolajnice na testoch a snažilám kde patrím aj ja veľa trpezlivosti, pokory a viery, že nádej umiera posledná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja teraz absolvujem liečbu dexamedom pre zvysené cytokiny a verím že liečba zaberie :slight_smile:
19. aug 2015 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@1laura1234 dakujem za radu..)
19. aug 2015 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 ahoj moja..chybala si tu..Dakujeme a tebe prajem to iste co ty nam..a verim ze liecba zaberie a cim skor si pojdes pre vasho mrazacika..:slight_smile:
19. aug 2015 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ingrid0105 ahoj aj ja som pichala dexamed a zabral a mám ešte doma nerozbalené celé balenie keby si chcela:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
20. aug 2015 o 00:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze hcg 1300 :sunglasses:
20. aug 2015 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
@dafy super cisielko v tvojom prípade su to aspon 3jicky :grinning: :grinning: :grinning: kedže pre Damcovi si mala menšie,štastné tehulkovanie
20. aug 2015 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinkatinulka no veru pri Damianovi bolo hcg na 13den 110 teraz 1300 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2015 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@ingrid0105 Tiež som pichala Dexamed 7 týždňou, a liečba zabrala. Hodnoty sa znormalizovali :slight_smile: Prajem všetko dobré :wink:
20. aug 2015 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinkatinulka Dakujem.....To vazne 5000j denne? lebo mne ten moj endokrinolog uzasny napisal 5000 tyzdenne, co sa mi zda malo, ci? ake vlastne maju byt tie hodnoty?
20. aug 2015 o 11:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatma1 zacinala som na vigantole akože 15kvapiek 3x tyzdene nic ani sa nepohlo potom som kupila 1000 D3, to tiež nic a az ta swansonka a to vsetci sa cudovali že preco tak vela ale experimentovala som sama na sebe chodim D3 kontrolovat, a kedže som už v celku oki tak musim udržiavat lebo akonahle som vysadila klesli zase hodnoty..ja si ani nechcem predstavit kolko som mala ked som nic nepapala..ja mam alergiu na slnko takže možno toto s tým suvisi..hned som jak rak a neopali ma nic..skor spece a teraz pri medrole už vobec
20. aug 2015 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy gratulujem. Ja by som to asi nezvladla,alebo mozno aj hej. Ty si sikula. Budes megasikula...S
20. aug 2015 o 11:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy jeeej, tehulka :slight_smile: Blahozelam :slight_smile:
20. aug 2015 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy gratulujem
20. aug 2015 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. aug 2015 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy gratulujem. Kto Ti robil vklad?
20. aug 2015 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy gratulujem :slight_smile:
20. aug 2015 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica1979
@izzie27 dakujem :slight_smile: vklad mi robil Otevrel
20. aug 2015 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nemám slov skrátka WOW GRATULUJEM a jafné TEŠÍM SA VEĽMI PREVEĽMI
20. aug 2015 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dafy tak mal stastnu ruku dufam ze aj primne bude mat stastie aj ked vklad neviem kto bude robit. Ja ho mam ako doktora
20. aug 2015 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy dafy ved ty tu urobis rekord:slight_smile:)..ak budes mat dvojicky:slight_smile:)...ani neviem, ze by daktora kocka mala z ivfka tolko deticiek. velmi ti to prajem a som zvedava kolko ich v skutocnosti bude:slight_smile:
20. aug 2015 o 15:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dafy blahozelam :slight_smile: tesim sa na spravy zo sona, tiez to vidim na dvojky :wink:
20. aug 2015 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy gratulujem dvojičky budú určite a možno aj trojičky :wink: :wink:
20. aug 2015 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191
@skaredekacatko
@santeema
@jomini
@tinka9075 dievcata dakujem..ja som z toho tiež v šoku ani vo sne by ma nenapadlo ze bude aj tretie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...moj manzel od radosti (asi mu preskocilo:joy:slight_smile:povedal ze ked nam tak ide karta pojdeme este na dalsie IVF :grinning: po štvrte :grinning: to este nevie co ho čaká :sweat_smile: ...to hcg neni az take vysoke nemyslim ze budu dvojky :wink: či? NESTRASTE :grinning: uz nech je ten den na ultrazvuk :grinning:
20. aug 2015 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dafy lasko moje krasna tak tebe to prajem dvojnasobne lebo taky krasny par ma iba krase deti urcite budu dvojky a uprimne vaz si to lebo je to krasny dar to obycajny clovek nepochopi . A vlastne je jedno ci su krasne alebo ci du dve dolezite je, ze sa rodia ludom ako vy ktori ich nadovsetko lubite a to z tvojich fotiek normalne citit.
20. aug 2015 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
caute baby,mám dilemu či si ísť po mrazáčika.Mame krasne dvojičky chlapcov a akosi mi je luto tam tých meazáčikov nechať. Neviem sa rozhodnut, či to zvladnem/me. :wink:
20. aug 2015 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy gratulka este raz
20. aug 2015 o 20:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 joj moja dakujem ti...aj ked tu uz niesom tak casto ako dakedy som bola s vami myslim na vas stale :dizzy_face: a budem sa modlit a verit ze aj na teba raz dojde a budes moct zažit ten krasny pocit z dietatka :slight_smile: a potom uz konecne dame to stretko a ukazes nam svoju tvár :grinning: vela štastia ti prajem v tom nasom nekonečnom boji.....naše heslo Nevzdávať sa !!!! :dizzy_face: drzim palce
20. aug 2015 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dafy krasne HCG, budete velikanska rodinka. Drzim prsty, nech to hravo zvladnete.
21. aug 2015 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@amali no ja som isla tiez po ne s tym pocitom ze ich tam nemozem nechat :wink:
21. aug 2015 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dafy - cauko Dafinka, obrovska gratulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Teraz sem nechodievam, ale otvorila som kona a na titulnej strane medzi poslednymi príspevkami tvoj, tak som to otvorila. Toto som necakala, prajem krasne a bezproblemove tehulkovanie :wink: , cmuk
21. aug 2015 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok