Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
25. aug 2015

@ria191 - drzim vsetky prsty, nielen palce, nech to tentokrat naozaj vyjde a nasledujes Speri a Lienku 😎

@nelly3 - cauko, takze "celkova revizia" spravena, verim ze ti uz nic nestoji v ceste za pokladom 😉

Korculky - sup do boja, nasledovat nase statocne vzory 😎

cmudlo
25. aug 2015

@lily28 mne nie na 3 deň . Keď som mala predĺženú tak áno ; -). Určite lepšie predĺžená. ..

cmudlo
25. aug 2015

Takže dievčatá. .ideme opäť do toho dnes som dostala M. Je normálne, že mám obrovský strach? Asi preto, že sme si povedali, že to bude posledný pokus...Myslím že som dostatočne pripravená. ..už tretí mesiac beriem calibrum, dva mesiace 2x denne inofolic a od začiatku stimulky začnem brať chilli tobolky 1xdenne, a papať jablko s mrkvou a citrónom a po vklade každý deň koliesko ananásu. ..zabudla som na niečo? A ešte po vklade každý večer deci červeného vínka 😉

tinkatinulka
25. aug 2015

@cmudlo skus do opu brat este alchemilku..dake lieky?

lily28
25. aug 2015

@cmudlo dík za odpoveď,možno je lepšia predlžená kult.,ale pre tie ktoré majú viac vajok....my máme jedno...

cmudlo
25. aug 2015

@lily28 aj tak by som dala predĺženú. ..my sme mali 2 tak tiež preto som išla na 3 deň. ..potom som lutovala. ..

cmudlo
25. aug 2015

@tinkatinulka no na to som zabudla. Každý deň pijem alchemilkovy čajík väčšinou ráno pol litra

cmudlo
25. aug 2015

@tinkatinulka alchemilku len do opu? Už asi mesiac pijem...

tinkatinulka
25. aug 2015

@cmudlo ano len do OPU, stahy maternice po ovu moze vyvolat

vernazza
25. aug 2015

@cmudlo a aku mas stimulku, co za lieky ti dali? kolko si zvykla mavat vajok? na imuno alebo hemato niečo beries, či take diagnozy nemas? budem na teba mysliet, mna to (dufam) caka o mesiac, dva.. Teraz cakam na výsledky cytokinov a AMH a potom sa uvidí.

cmudlo
25. aug 2015

@vernazza zatiaľ len od 3 do 7 dňa clostilbegyt. ..potom sa uvidí. ..iné lieky neberiem...na imunológii ani na hemato som nebola. Povedal že nemusím keďže sa nám to už raz podarilo a máme zdravú dcérku. .Vajok mám málo. ..tak 2-4 max...Tiež ti držím palce!

cmudlo
25. aug 2015

A ešte som sa rozhodla ísť do Olomouca za Machačom. ...

tinkatinulka
25. aug 2015

@cmudlo tak potom vitaj v klube 😀 😀 😀

biga7070
25. aug 2015

@katka17044 ahoj Kati, ja mám...išlo to rýchlo, myslím, že od návštevy, čo sme boli v RF, tak hneď po ďalšej menzes, je to najlepšie robiť v prvej polke cyklu, najlepšie do 12 dňa cyklu, tak mi napísala doktorka. A stálo to 6000,- CZK.
A kedy môžeš ísť na vklad Ti presne nepoviem, lebo ja som čakala na úpravu štítnej žľazy.

fatma1
25. aug 2015

@biga7070 Mozem sa opytat, ohladne tej stitnej zlazy. Ako dlho si cakala a co si brala na zlepsenie? ake hodnoty si mala predtym?

ria191
25. aug 2015

@tinkatinulka ty sa moc necer ešte aby ti zostal celý ten tvoj ukričaný fešáčisko 😝 😝 😝 😕 😕 😕 😎 😎 😎

katka17044
25. aug 2015

@biga7070 aha dakuje za info

biga7070
25. aug 2015

@fatma1 ahoj, predtým 4,7-5,51, ale naposledy 5,51. 4.3.2015 som začala brať euthyrox 50 1/2 tabl. ráno, 27.4.2015 kontr.odber-výsledky, hodnota okolo 4, zvýšenie dávky na celú tabletku, 8.6.2015 hodnota 1,7. Môžem začať IVF. 😉

tinkatinulka
25. aug 2015

@ria191 juj ty machrujes ked si už u neho bola cooo..ja pridem a bude vystavený z tých vaších diagnoz a na mna bude mať 5 min aj s cestou.. 😝

diska
25. aug 2015

ahojte baby,,,,ja mam dnes depku,,nas maly nechce drzat hlavicku ked ho dame na brusko,mame 11 tyzndou ale jemu vsetko rataju na 7 tyzdnou koli tomu,ze sa skor narodil ale aj tak by sa uz mal snazit a on nechce ani zanic ☹

tinkatinulka
25. aug 2015

@diska juj moja neporovnavaj to kažžde babo je iné..moja krsňa už leze po 4 a chodi popri nábytku a zuby žiadne..a 10 mesiacov..každe babtko je iné on posilní svalstvo a a j to bude

ria191
25. aug 2015

@tinkatinulka keď som odchádzala bol celý dokonca som ti z neho neodkusla neboj sa 😀 😀 😀

ria191
25. aug 2015

@diska presne tak a chlapci bývajú lenivejší on to doženie uvidíš 😀 😀 😀

tinkatinulka
25. aug 2015

@ria191 ja viem že ty nekuses...tak zajtra hlavne PAliho posluchaj a nevymyslaj a princa zober aj na salu nech vie ako to beží, a ked sa nenamakal aspon nech sa učastní..moj vždy strečkuje ale povolí..

diska
25. aug 2015

@tinkatinulka
@ria191 jaj baby viem,ze mate asi pravdu aj moj muz mi hovori,ze nech mu dam cas/
ria, ty ides zajtra po babo? 😕 tak to prevelmi drzim palce a nezabudni na vtaka,zlteho. 😀

ria191
25. aug 2015

@diska ďakujem a vtáka beriem pre istotu so sebou 😀 😀 😀

ria191
25. aug 2015

@tinkatinulka no neviem to potom nebudem môcť koketovať s Palim hm ? 😝 😝 😝 😕 😕 😕

diska
25. aug 2015

@ria191 aj ja som mala 😅 boli sme aj pri tej katedrale v Brne a aj pri svatom kopecku a to moj je teda ze nielezne pohan ale aj proti cirkvi ale isiel ,tvaril sa ze obdivuje stavby aby to prezil 😀
Verim,ze teraz to urcite bude tutovka .

tinkatinulka
25. aug 2015

@ria191 juj ty koketuj hlavne so svojou maternicou nech poslucha..ser na chlapa mas doma jedneho aj to iba na krasu tak naco ti je druhy..to si vychovas syna a aj bobika..inak moje už mam pre teba darcek..tak pekneeee zajtra vegetik a daj si pekne nozky hore a nech ta tam min 2 hodiny nechaju lezkat aby si to ten drobec pekne okukal kde bude bývat

ria191
25. aug 2015

@tinkatinulka hi hi hi cicuska vies kedy sa najlahsie koketuje? no predsa na transfere ked ma Mudr. hlavu medzi tvojimi nozkami 😀 😀 😀 . Ale nie machrujem budem zatinat zuby od bolesti a modlit sa aby to cim skor Pajo zvladol co uz ale ja vydrzim. 😝 😝 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre