Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
27. aug 2015

baby ja som včera bola zase za blondínu 😀 😀 😀 . Ja keď otvorím hubu, tak to niekedy stojí za to 😠 😠 😠 . Pýtam sa Palina čo znamená tá poznámka pri komplikovanom transfére že + doprava, že či mi dajú nejaký oblbovák po ktorom nemôžem šoférovať a on na mňa kuká či mi nepreplo 😝 😝 😝 že ne to je poznámka, že mi má to embryo vložiť do pravej časti maternice 😀 😀 😀 hi hi hi no perlila som ako vždy 😀 😀 😀

speranza1
27. aug 2015

@ria191 tak teraz si ma pobavila 😂😂😂😂😂😂

majinka81
27. aug 2015

@tlucka
Ahojky
Preco je tak proti braniu medrolu a lipidov?
Ja som brala oboje.Ma na to nejaky dovod.skodi to?
Momentalne mam prednison.
Mala som vysoke nk bunky a cytokiny po medrole pekne vsetko kleslo.
Mala som predtym mikropotraty a tiez to zapricinila imunita.

lenka54321happy
27. aug 2015

@gombicka
Jeeej gratulujem ty si tehotna!!! Super!
Kde to v UK si???

lienka_1
27. aug 2015

@tinkatinulka Ty mas dnes vklad? Juj, zienky moje! Ako velmi Vam drzim palce!

ria191
27. aug 2015

@lienka_1 podľa mňa tinča nemá dnes vklad iba kontrolné sono 😀 😀 😀 či je sliznica dostatočná 😝 😝 😝 😕 😕 😕

tinkatinulka
27. aug 2015

Korčule juhuuu sme doma

tlucka
27. aug 2015

@tinkatinulka Super 🙂 Kedy bude vklad?

ria191
27. aug 2015

@tinkatinulka ty si nebola nakupovať? hm Štěpán po tebe nekričal ? hm? 😀 😀 😀

santeema
27. aug 2015

@ria191 velmi drzim palce🙂

tinkatinulka
27. aug 2015

@ria191 nekrical prišli sme o 3 min skôr, a bol super aj ked asi dosť unavený.. Nakupovať sme boli, a platilo sa nie mojou kreditnou 😵 takže aj obedik bol

evadek
27. aug 2015

@ria191 hahahaa...to musela byt vtipna sitacia 🙂 ..kolko mimc mas v brusku?🙂
Inak moj drahy ked mi robili vklad hovori Marcelovi...nooo to je skoro ako sex v podstate ( ten vklad)....len ja si to tak neuzivam...a Marcel na to : no jooooo 😀 a obaja sa smiali a ja cervenaaaa....

ria191
28. aug 2015

@evadek nóóó tak to by som ja tým tvojim chalošom dopriala taký sex 😖 😖 😖 😖 😖 . Iba jedno 😝 😝

evadek
28. aug 2015

@ria191 chlap...🙂..ale neboj..ked bol po vybere so mnou na izbe..tak ma drzal..a vsetko mu jedno nebolo....🙂
len on je taka drzka...🙂
Staci..vitazne🙂

ria191
28. aug 2015

@evadek áno áno typickí chlapi čo už s nimi 😀 😀 😀 . Tak ja som môjho žobronila aby išiel so mnou na sál ale ani za nič na svete, tak som mu dala na výber buď na sál alebo IKEA (nenávidí nakupovanie) vybral si IKEU samozrejme 😀 😀 😀 a keď mal zísť z diaľnice na Ikeu zrovna obiehal tri kamióny takže sme sa hneď pohádali takže dievčatá už viete prečo svojho krásavca nikdy nechcem brať so sebou 😕 😕 😕 😝 😝 😝 😕 😕 😕 vystresovala som dieťa hneď na začiatku čo už 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹

evadek
28. aug 2015

@ria191 tak moj chodi so mnou vsade...ale tiez to nie je vyhra...bud zabava lekarov....a vtipkuje....alebo mu je zle...a boji sa..😀
Chapem...no lahke to nemame....a dieta uz nestresuj....pekne mu vysvetli, ze to je jeho otec ...ale,ze inak je velmi zlaty 🙂

ria191
28. aug 2015

@evadek 😀 😀 😀 tak to by som ale nebola ženská aby som ho nedonútila zísť z tej diaľnice na najbližšom zjazde a hľadali sme Ikeu nebolo to zložité také tri malé okruhy sme si spravili než sme tam trafili ale dôležité je že som bola nakoniec spokojná ja a môj mm odutý a nasraný ako pentagon 😀 😀 😀

evadek
28. aug 2015

@ria191 😀 😀 😀 tak to ste museli vyzerat velmi zabavne..ale dobre si spravila....Aj si nakupila?...si mu mala riadne precistit penazenku🙂

ria191
28. aug 2015

@evadek nanešťastie máme spoločnú ale aj tu sa mi podarilo prečistiť 😀 😀 😀 . Vieš čo ja som to musela spraviť, ja by som bola "nasratá" na neho do večera a to som tomu malinkému chrústiku spraviť nemohla. Takže nahnevaný bol iba mm 😀 😀 😀 😝 😝 😝 a to mi bolo vieš kde 😀 😀 😀 😎 😎 😎

evadek
28. aug 2015

@ria191 vsetko ti schvalujem...velmi dobre si spravila🙂
Viac takychto zien svet potrebuje😀

ria191
28. aug 2015

@evadek tak vieš ja si ho iba na krásu chovám ale až taká sprostá nie som 😀 😀 😀

evadek
28. aug 2015

@ria191 a teraz ked otehu...sa musi okolo teba pekne zvrtat🙂

ria191
28. aug 2015

@evadek hi hi hi si ma pobavila 😀 😀 😀 jedine, že by si mi požičala tvojho 😀 😀 😀

fatma1
28. aug 2015

@biga7070 Dakujem..ja som brala polovicu z Euthyrox 75, to som mala hodnoty tak okolo 4..v norme, ale na ivf alebo tehu ako take, vysoke...tak som zvysila davku na celu tabletku 75 a po dvoch mesiacoch - jun, hodnoty 6!!! som z toho na nervy..ja mam aj 100% intoleraciu na laktozu...tak mozno preto? nevie ani sam moj lekar...tam mi zmenil tabletky na L-thyroxin, vraj tam nie je laktoza, malo by sa to lepsie vstrebavat..dneska som bola na odbere krvi, tak uvidime...

tinkatinulka
28. aug 2015

@ria191 😀 😀 😀 ty vies pobavit z rána..som obehla stavebniny a ze zajtra svisatok kuuurna ešte že som bola na matros 😀 😀 😀

evadek
28. aug 2015

@ria191 tak to neviem...ci by si si pomohla😀

gabika_83
28. aug 2015

Baby, idem si k vam po radu. Este v januari sme boli na prvej konzultacii v Reprofite. Mala byt s Dr. Koudelkom, no na poslednu chvilu nas zrusil, ze bude na nejakej konferencii a tak sme skoncili u Dr. Stelcla. Ten bol super a navrhol nam najprv clostil + pregnyl na 6 mesiacov, kedze uz jedne dieta pocate prirodzene mame. Po nejakych 3-4 mesiacoch na clostile som zistila, ze Dr. Stelc uz v RF nepracuje a prebral nas Dr. Machac. Kedze sa nam nepodarilo otehotniet pocas tych 6 mesiacov s Clostilom, ideme na IVF. No do toho mi Dr. Machac pisal, ze uz do Brna velmi nechodi a tak to musime poriesit v Olomouci v IVF Clinic kde ordinuje. Najprv som suhlasila, ale nemam z toho dobry pocit. Velmi som chcela to Brno, kvoli skvelym referenciam, blizkosti letiska (sme z Irska) a hlavne uz tam IVF uspesne absolvovala moja segra...proste nemam z toho Olomoucu dobry pocit, aj z toho ze sa nam vkuse menili doktori, teraz miesto...mate tam niekto skusenost? Mam napisat Koudelkovi, ze by som radsej predsa len to Brno? Od Dr. Machaca mam uz protokol a koncom sept. by som mala zacat stimulovat Gonalom F. A nechysta sa niekto zac. okt. na IVF? Dakujem!

gombicka
28. aug 2015

@gabika_83 ja som mala Koudelku, Super doktor. Ak ti nevyhovuje Olomouc, vysvetli im svoje dovody, ze preco chces Brno. Myslim, ze budu suhlasit.

evita246
28. aug 2015

@gabika_83 aj ja som mala Koudelku a bola som velmi spokojna 🙂

ria191
28. aug 2015

@gabika_83 ak ti viacej vyhovuje Brno a budes kludnejsia tak neries Olomouc. U Machaca si skoncila preto, lebo prebral stafetu po marcelovi a kedze nas bolo strasne vela, tak prestal chodit do brna lebo casovo by to nestihal. Ale ak ti mozem poradit z vlastnej skusenosti Otevrel v brne je TOP ver mi 😀 😀 😀 aj ked koudak je neskutocny fesak 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre