Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
2. sep 2015

@tlucka šiesty vklad a vždy super embryo a perfektná sliznica a ani ťuk čistá nula. Neviem či je taký problém v imunite mám len mierne zvýšené NK bunky na čo mi dzurillka odporúčila itralipidy ale som ich teraz nemala lebo Macháč to neuznáva. Možno to bude v hlave ale s tým nič nespravím taký je život. A tebe kto pichne tie intralipidy ?

tlucka
2. sep 2015

@sono2 V podstate ani mne by narkóza nevadila, keby som ich už nemala 10 za sebou 😀 😀 😀

sarasota
2. sep 2015

babulky nemate niektora tel.cislo na Drakulovu

tlucka
2. sep 2015

@ria191 Mne tiež Macháč povedal, že on neuznáva riešenie imuno problémov. Že mám zabudnúť na kortikoidy, lipidy, protilátky... Až sa mi zdalo, že absolútne zľahčoval naše zdravotné problémy a ani nechcel vidieť žiadne výsledky vyšetrení ☹ ☹. Až keď som mu znovu povedala, že som mala aj viaceré biochemické a teraz ten potrat, tak teda prehodnotil postoj. Nemal to zaznačené v karte z RF, tak nechápem, načo aj hlásime výsledky, keď ich do karty nikto nepoznačí... Ja som dohodnutá s Dzurillkou, že mi to pichnú. Lipidy mi poskytla dobrá dušička @tinkatinulka a hľadala som možnosť v TT alebo v BA, či by mi to nepichli, ale neboli ochotní nikde. Tak dúfam, že sa v Nitre nejako dohodnem na aplikácii. Inak budem musieť požiadať asi obvodného lekára. Ten by mi to asi pichol bez problémov, len mni to musí tiecť 5 hodín a toľko denne on neordinuje 😒

sarasota
2. sep 2015

@ria191 je mi to velmi luto ☹

ria191
2. sep 2015

@tlucka no veď to ja som sa pre istotu ani nevedela dovolať Dzurillke a vklad bol nečakaný, tak som to nechala tak ale posledný krát si to vyriešim. Tiež mi to má tiecť 5 hodín.

ria191
2. sep 2015

@sarasota ďakujem evidentne tu budem strašiť veľmi dlho 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sarasota
2. sep 2015

@ria191 srdiecko nebudes hor sa do dalsieho boja a ten bude pozitivny a niekedy aj motyka vystreli ako mne dnes rano. Ked bude vsetko v poriadku a na spravnom mieste tak k Matejkovi mozno pribudne ta copana co si ju spominala.Tatinko sa tento krat posnazil pod perinou Pane Boze dakujem.

ria191
2. sep 2015

@sarasota 😀 😀 😀 wow wow wow ja stále na teba myslím ja som to vedelááááááááá že čoskoro tu dáš takúto správu 😀 😀 😀 . Gratulujem veľmi preveľmi. Tak u nás prirodzene nehrozí to by som musela môjho znásilniť 😠 😠 😠

sarasota
2. sep 2015

@ria191 dakujem ved ani nam nehrozilo prirodzene a tu to mas.Potichucky sa tesim a verim ze bude vsetko v poriadku.Tatinko o tom este nevie odfukuje po nocnej 🙂

tlucka
2. sep 2015

@sarasota Gratulujem 🙂 Číslo na Drakulovú je 02/59542448

lienka_1
2. sep 2015

@sarasota Velka gratulka! Paradna sprava! 🙂

lienkae
2. sep 2015

Ahojte kocky, dnes som 8DC, pozajtra sono a povedia, ci bude OPU alebo nie. Zacinam mat strach

gagik
2. sep 2015

@tlucka preco 5 hodin? Mne to tieklo necelu hodinu a vsetko bolo o.k aj ivf sa podarilo

tlucka
2. sep 2015

@gagik Tak mi to odporučila Dr. Dzurillová. 50ml lipidov zmiešať s 200ml fyziologického roztoku a s rýchlosťou podania 50ml za hodinu. Neviem, prečo sa to má takto aplikovať 😒 Ešte ma fakt upozorňovala, aby som prišla na podanie veľmi skoro, aby mi to počas pracovnej doby stihli podať.

tinkatinulka
2. sep 2015

@sarasota wau odpadavam

tinkatinulka
2. sep 2015

@ria191 micka nemam slov tak tomu stále verím že ty to dáš

gagirl
2. sep 2015

@magdus999 mojaaaaaa ja som to vedelaaaaaaaaa...hovorila som ti;)velmi sa tesim s tebou a urcite je a bude vsetko v poriadku a za par mesiacov budes drzat vase mimi v naruci.🙂

nelly3
2. sep 2015

@ria191
co by si tu strasila, nic neboj, sme tu dve a spolocne to dame, uvidis 😉

ria191
2. sep 2015

@nelly3 tak to máš pravdu nelčiatko srali to rusi ide sa ďalej 😀 😀 😀

gagirl
2. sep 2015

@ria191 moja je mi to velmi velmi luto..:(myslela som na teba casto ..nechapem kde je problem ze sa pekne embryjka do peknej sliznice nechytia..ale niekde musi byt..Ale raz sa urcite dockate aj vy..urcite..Prajem ti vela sil a posielam objatie..)

nelly3
2. sep 2015

@ria191
presne tak, je to tazke, ale my to dame uvidis. mas este mrazaciky? asi ano, pojdeme spolu 😵

gagirl
2. sep 2015

@sarasota jej ake prekvapenie..tesim sa a vami a prajem vsetko dobre🙂

ria191
2. sep 2015

@nelly3 hej ešte jeden smradko tam je 😔 😔 😔 😕 😕 😕

ria191
2. sep 2015

@gagirl no veď to ma najviac ubíja keby aspoň dúšik ale prd čisté zero to je veľa už aj na somára nie to ešte na mňa do "pise" ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

skaredekacatko
2. sep 2015

@ria191 to mi je luto tak som tomu verila.

gaga83
2. sep 2015

@sarasota gratulujem moja tesim sa strasne, my tiez sme zacali v auguste skusat , zo 2 mesiace skusime a ak nevyda ideme do rf.

gaga83
2. sep 2015

@ria191 je mi to luto, urcite sa to najblizsie podari musis verit 😉

santeema
2. sep 2015

@magdus999 blahozelam aj tebe, sa to super cita, ked sa to dakomu podari🙂...ja som vzdy v dobrom zavidela, taketo spravy a dufala, ze aj ja daco podobne napisem...a splnilo sa mi to tiez po 6 ivfkach🙂, tk si zivo viem predstavit tvoju radost🙂...zelam, aby vsetko slo v pohode🙂

gagirl
2. sep 2015

@ria191 :(to ti verim a viem si predstavit ako ti je toho nanic..opytaj sa dr.tvojho ze co by ti este odporucil pred dalsim vkladom..imuno asi mas..niekde tam musi byt pricina..Asi mas u vsetky vysetrenia ty porobene ze?Chodis Machacovi?tak nech uz nieco vymysli..Velmi ti prajem nech to posledne embryjko je to prave a konecne to vyjde..Drz sa moja..)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre