• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

2. decembra 2016 
@gaga83 super gratulujem veľmi preveľmi :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2015 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ria191 Žiadna depka! Neboj, nezostaneš tu sama... Budem tu stále s tebou.! Ja neverím, že mne sa to podarí.. To iba povzbudzujem ostatné kočeny do boja :slight_smile: Ideš tento cyklus pre mrazáčika? Lebo vyskúšaš ten umelý prechod?
8. sep 2015 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ria191
ja som tu mojaaaa :grinning:
8. sep 2015 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lusipe
@ria191 dakujem:slight_smile:
8. sep 2015 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby chcela by som sa vas spytat ci je pravda ze poistovna Dovera nepreplaca IVF ceskej republike ? Isli ste niektora cez doveru ?
8. sep 2015 o 12:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tlucka srandistka to ti pripomeniem, keď tu vytasíš koľajnice ako hrom :grinning: :grinning: :grinning:. Ten umelý prechod vlastne znamená, že pred KETom mi utlmia vlastnú ovuláciu aby sa do toho nemiešali moje vaječníky. Takže v prechode budem iba pred vkladom aspoň ja si to takto myslím :grinning: :grinning: :grinning:. Štěpán chce najprv hysterku :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. sep 2015 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ria191 Zabudni dievča, že sem vycapím koľajnice :slight_smile: Tak skoro to nebude. Ja počkám na teba a potom budeme u vás po meste najskôr pupky a potom kočíky tlačiť :grinning: :grinning: Ale veď na hysterku môžeš ísť už v tomto cykle (ja som mala tuším v polovici cyklu), potom ti môže dať injekciu na zastavenie ovulácie a hneď ďalší mesiac môžeš byľ vklad. Takže do Vianoc si tehuľa a hotovo!
8. sep 2015 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@dancez
ano je to tak, dovera nepreplaca, ja mam osobnu skusenost, ze mi zamietla - dovod, ze da sa to urobit aj na SK :angry:
8. sep 2015 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ria191 ale ty jedna sak ty ides s nelly..žiaden strach..a ako som ti už x krát povedala hlavu hore, babo bude a basta.a toho mojho ti pošlem..už mu z toho hrabe :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2015 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@dafy ine lekarne si nekukla okolo vas? V BB lekaren Ambrozia mava, skus tam zavolat ci posielaju postou... Ked nie, mozes aj progesteron (nejaky iny nazov nez utrogestan) popripade skusit, ten isty ucinok.
Zajtra Ti napisem na FB :wink:
8. sep 2015 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gaga83 waaaaaaw tak to gratulujem. to bola rychlovka:D. paradicka. A co ste mali prvy krat ked ste isli na IVF? Aky ste mali problem? Juuuuj strasne sa tesim z teba
8. sep 2015 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@cmudlo ahoj,a ako sa citis po OPU? U mna nasli 7 vajok
8. sep 2015 o 17:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rada2002 ahoj,ako sa mas? ja som ta tam dnes nevidela,nejak sme sa obisli asi. Ako dopadlo opu?
8. sep 2015 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dafy bola si aj v lekarni pri SPLNE?Na masarykovej?Tam zvykli stale mať.
8. sep 2015 o 17:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Dievcata prosim vas na co sa vlastne uziva ten utrogestan?
8. sep 2015 o 17:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gaga83 Ak mas hematologicku dg. hned volaj na hematku, nech Ti sprsvia krvne testy a podla nich nech nasadia liecbu. Prednison si uzivala preventivne, alebo si mala nejaky imuno problem? Konzultovala by som to asi so svojim gynekologom.
A velka gratulka! :wink:
8. sep 2015 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lienkae v papieroch z Opu a pri vklade dostanes presny rozpis. Niekedy sa to u jednotlivych zien lisi. Postuduj papiere, tam budes mat napisane. Ja som vkladala rano a potom okolo 8. vecer. Drzim palce!
8. sep 2015 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienkae Jaj, zase to moje super-rychle citanie :grinning: :grinning: Utrogestan je progesteron, dominantny hormon v druhej faze cyklu. Pri klasickej ovu ho potom vylucuje zlte teliesko, ktore vznika z prasknuteho folikulu a ak otehotnies zodpoveda za zdrave tehu, kym sa plne nevyvinie placenta a zhruba v 12.-16.tt preberie plnu funkciu. Kedze pri ivf su vsetky tie hormonalne procesy velmi ovplyvnene, dodava sa telu progesteron aj takouto cestou.
8. sep 2015 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lienka_1 dakujem,si zlata,dufam,ze sa krasne ujmu a porastu. ano,mam tam rozpis,rano aj vecer treba vkladat. Ale na co sa vlastne ten utrogestan pouziva? :sweat_smile:
8. sep 2015 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka_1 pekne si to vysvetlila,dakujem. Tak teraz som opat o nieco mudrejsia :grinning:
8. sep 2015 o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lienka_1 moze sa uzivat,aj ked krvacam trocha?
8. sep 2015 o 17:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aky je rozdiel medzi utrogestan a duphastonom?..neviete?
8. sep 2015 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcata dnes som skoro rozplakala moju gynekologicku..normalne mam vycitky svedomia..ze som taky tazky zapeklity pripad....
Zajtra k nej idem..dufam,ze dovtedy sa pozbiera :confounded:
8. sep 2015 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka_1 dakujem , zajtra volam aj na hemato i svojmu gyn. Ja som to mala preventivne vsetko nasadene kedze sa nevedela pricina potratov. Dufam ze teraz to dobre dopadne a sofi bude mat surodenca :slight_smile:
8. sep 2015 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@gaga83 jeej to je skvela sprava, gratulujem... A v ktorom tt si? Ja som brala pri prvom IVf len prednison a teraz nie, o fraxiku neviem
8. sep 2015 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@gaga83 neboj dobre bude a dotiahneme to do uspesneho konca... Nam vcera na morfo potvrdili dievcatko :slight_smile: tak sa tesime
8. sep 2015 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@lienkae nejak ma bolí v podbrušku inak Ok. To je super keď máš 7. Toľko som ja nikdy nemala...kolke IVF?
8. sep 2015 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bradik dva dni mi neskali krami co u mna nie je zvykom tak som cestou z prechadzky kupila testy a testla o 10 a boli // :grinning: ani ranny moc nebol treba :sweat_smile:
8. sep 2015 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@bradik tesim sa s vami ak to bude taka herecka ako nasa budete to mat pestre :grinning: teraz zacina chodit za ruku ako vietor, vymysla co by len zle spravila som zvedava ako to budem pri nej zvladat :grinning: :grinning: ale urcite to rychlejsie prejde vsetko lebo ako je mala na svete nestacim dni ratat :slight_smile: :slight_smile:
8. sep 2015 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@gaga83 no mne museli meskat az druhe kramy, aby som sa zamyslela, ze som tusim uz dlho nemala, lebo tiez akosi nestiham pri malom :slight_smile: budem drzat palciska, nech je vsetko v poriadku
8. sep 2015 o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok