Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rada2002
10. sep 2015

@lienkae Keď sme prišli boli nejaky ľudia pri recepcii, ale my sme hneď išli na tú vedľajšiu recepciu. Ja som včera volala a povedali mi že vajíčko sa pekne vyvíja a zajtra som objednaná na vklad. Vklad sa ževraj robí 3-5 deň po odbere. Mňa robil MUDr. Vrána - sympaťák a hneď mi povedal, že ak sa vydarí, tak vklad bude v piatok. Vy ako ste na tom. Vyvíjajú sa? Volala si tam?

rada2002
10. sep 2015

@lienkae môže byť. My sme boli v 1.izbe a išla som pred 9.hod.

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka_1
10. sep 2015

@mircalla Ja v pohode. Som sice PN, ale to iba preventivne. Robim v infekcnom prostredi. Velky utz dopadol na 1*, cakame nakoniec dievcatko.
Mrzi ma,ze Ta trapi zaha a nemozes si vychutnat dovcu. Ja som mala nastastie iba zo 2x a nic prijemne.

pufa
10. sep 2015

@lienkae kludne tam zajtra zavolaj, na 3. den uz budu vediet povedat ako sa im dari. ja som si volala kazdy den.

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
skaredekacatko
10. sep 2015

@evadek kvoli comu pichas dexamet? Ja som dnes bola znova na kontrole cytokynov a ani po medrole neklesli des. Dala mi dexamet ale najprv si pozistujem ci predsa len nemam zapal.

evadek
10. sep 2015

@skaredekacatko zvysene cytokiny....

pufa
10. sep 2015

@lienkae jasne, to staci. takze zajtra sa verim dockas dobrych sprav 🙂 ja si to pamatam ako dnes, ja som to prezivala strasne zle. nervy na prasknutie pred kazdym telefonatom, zaludok na opak.. teraz sa chystam "len" na KET, to je trochu mensia zataz na nervovu sustavu..

skaredekacatko
10. sep 2015

@evadek kukomu chodis? A mas velmi vysoke hodnoty?

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evadek
10. sep 2015

@skaredekacatko do imunovitalu ako ty🙂 ..hodnoty si uz nepamatam...oni sa dost pohybuju...

skaredekacatko
10. sep 2015

No hned ti dala dexamed ci tiez si zacala subcuviou a medrolom?

pufa
10. sep 2015

@lienkae urcite by ta neodbili, keby si zavolala, v Brne urcite nie. Tam je ten pristup neporovnatelny s tym slovenskym, cest vynimkam.
Áno, mam z ET 2rocneho chlapceka, bolo to moje 3.IVF a teraz najblizsiu stredu idem na KET, mame jedno zmrazene embryo. Beriem estrofem na rast sliznice a od zajtra aj utrogestan, co sa vzdy berie pred vkladom, ci uz ET alebo KET. Nechcela som ist v native, lebo poslednych par cyklov sem tam spinim medzi ovulaciou a menzesom, takze nie som asi uplne hormonalne ok.

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pufa
10. sep 2015

@lienkae dakujem 🙂 pridem sa sem zajtra pozriet, co si zistila, tiez ti drzim palce!

lilaobecna55
10. sep 2015

Brno Reprogenenesis ma milo prekvapilo svojim pristupom. Na Slovensku som si dala urobit vsetky mozne aj nemozne vysetrenia, aby som prisla na to, preco to nefunguje. Poprvykrat teraz v Brne sa lekar na to zacal pozerat komplexne. Zajtra idem na konzultaciu a budem vediet porovnat nakolko som bola uz na dvoch pokusoch v Martine a pristup ma velmi sklamal...

lienka_1
11. sep 2015

@skaredekacatko
@evadek Baby, mohli by ste mi dat blizsie info o imunmovitale? Zbieram info pre mojho gynekologa a osobne skusenosti su na nezaplatenie. My sme boli este v Prahe v UPMD a potom nam testy robnili rovno v RF, tak nemam teraz cerstve skusenosti. Mozete aj IP. Velka vdaka!

skaredekacatko
11. sep 2015

@lienka_1 neviem co chces vediet ja som bola na odbere v medirexe ale dokrtorka od nich je na materskej tak zhodnotili v imunovitale a od vtedy chodim knim ja mam zvysene cytokyny. Telefonicky sa objednava. Doktorka je v pohode mi komunikujeme mailom . .ceny su 30 za konzultaciu a 50 za odber ale prva konzultacia bola za 50.

evadek
11. sep 2015

@lienka_1 takze vraj robia vsetky vysetrenia ako v Prahe a nieco aj navyse.....platisa si 60 eur za cytokiny a 30 za konzultaciu...
aaa pichaju aj intralipidy....atd.
neviem co by si chcela vediet

tinkatinulka
11. sep 2015

@lienka_1 pytaj sa kludne šak vieš že ste stále panientky tohto zariadenia 🙂 ja som podavala info aj mojej gynde kedže ma tiež take prípady kedy už nevie co..

lienka_1
11. sep 2015

@skaredekacatko
@evadek
@tinkatinulka O Nitre som trosku info mala, ale o Imunmovitale ziadne. Sa ma naposledy doky pytal, kde je lepsie poslat pacientku, ak ma podozrenie, ze by mohlo ist o imuno-faktory. Vidim, ze ma ozaj zaujem co najlepsie poradit, tak by som mu aj chcela dat dobre info. Bola niektora z Vas aj v Nitre a v Imunovitale? Vedeli by ste porovnat?

scheflera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasa1983
11. sep 2015

@gabika2015 ja som takto noz pod krkom nemala,ale zase som nebyvala na pn. Nemam stresovu pracu doslova a ani dako fyzicky,ale zase lietam po oddelenin,stale hore dole 2poschodia pesi...vela nenasedim. Mala som volno od jeden den pred opu,potom v den opu a este dalsi den. Potom to iste vklad.inak som normalne chodila do roboty. Ja by som na Tvojom mieste normalne hodila rec so sefom a podla toho uvidis. Pocas PN Ta nikto vyhodit nemoze,ak si len takto ze nie dlho. Na druhu stranu je otazne,ci a ako davaju gyndosi pn na tieto veci,lebo je to diskutabilne a nie kazdy je rovnako ochotny..pokial nerobis doslova fyzicky samozrejme

lienka_1
11. sep 2015

@scheflera Ako mu je dobre u maminky 🙂 Super, ze je vsetko ok 😉

scheflera
11. sep 2015

@lienka_1 Už aby bol januar a boli sme obe za vodou... 😉

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka_1
11. sep 2015

@lienkae Utrogestan normalne vaginalne pred vkladom.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre