• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. januára 2017 
@scheflera No mna vcera vecer take obavy prepadli. Muz bol zo mna zufaly, bol by spinkal ako babo a ja furt dajaku storku som vymyslala :grinning:
11. sep 2015 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 :sweat_smile: to nebude vadit ze tam budu tie gulicky rozpustene?
11. sep 2015 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 v nedelu ideme na ET.. Zatial sa embrijka pekne vyvijaju,tesim sa.
11. sep 2015 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lienkae Urcite nie. Prisun progesteronu je v tomtyo stadiu velmi dolezity. Ak by tam aj bolo nieco, co nema, lekar si to pred vkladom ocisti. Silno drzim palce! Uzite si nedelu, bude to velky den :wink:
11. sep 2015 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 dobre teda a dakujeme,urcite si ho uzijeme.
11. sep 2015 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby, my sme teda ešte len na začiatku, ale tak som sa tu už hocičo dočítala a asi by sme začali tiež v Reprofite BRNO, snažíme sa 15 mesiacov a nič, včera mi bral gyn. krv na zistenie či prebehla ovlácia kedže som dnes 25DC. A chcela by som sa vás spýtať, či máte skúsenosti v Reprofite či dôvera prepláca aj vyšetrenie spermiogramu,
11. sep 2015 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievčatá :wink: Tie, ktoré ste si dávali pichať intralipid, akú schému podania ste prosím mali? Ja som bola stále v tom, že si mám dať 50ml lipidu do 250ml fyziolog. roztoku a teraz som zase študovala správu od imunologičky a mám tam napísané, že len 4ml. Nie je to nejako málo? Načo potom mi predpísala 100ml balenie intralipidu? NIe je to nejaká blbosť?
11. sep 2015 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka 100 ml plus 250 fyzio.. To je asi chyba, tak to dávajú všade a niekde aj neriedia
11. sep 2015 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka Mne vzdy podavali iba 100ml intralipidu.
11. sep 2015 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka Mňa asi z tých lipidov picne.... Dva dni opäť intenzívne zháňam nejakú infúznu službu, kde mi to podajú, nakoniec sú jedine ochotní opäť v mojom "neobľúbenom" Iscare v BA (len preistotu ešte mám v pondelok zavolať Valkymu) a teraz kurnik zistím, že budem mať nahovno (sorry za výraz) napísanú schému podania!!!
11. sep 2015 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 Ďakujem za info.. Normálne mám z toho stresy.. Všetky infúzne služby v BA a TT obvolané, každý sa len vykrúca, aby to nemusel podať.. Des toto zdravotníctvo.. A potom ti lekár napíše úplnú haluz.. Aby si pacient všetko zisťoval sám!!! A s takýmito stresmi mám ísť zajtra na odber...
11. sep 2015 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka zajtra požiadaj stepana o papier pre Iscare, ak ti bude robit odber tak nebude s tým problém.. Žiaden stres
11. sep 2015 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka Veď presne to chcem urobiť :slight_smile: Snáď nebude s tým problém. Ďakujem ešte raz za rady a idem spať. Ráno skoro vstávame a čaká nás snáď úspešný deň :slight_smile: :grinning:
11. sep 2015 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka A co keby Ti ten intralipid podali zajtra v Olomouci? Mala by si po probleme. Aj mne do schemy Koudelka poslal uplne nieco ine ako som dovtedy mala. Tak som potom pisala s vrchnmou sestrou, ktorej to zveril, az som jej nakoniec volala a dopracovali sme sa k tomu, ze podat 100 20% intralipidu, ale pomalicky. Mam za sebou 8 intralipidov, vzdy neriedeny, tiekol mi uz zj kratsie ako hodinu a vzdy to bolo OK. Este 2x a budeme s miminkom v bezpecnej zone.
Kazdopadne Ti neskutocne fandim! Bojujes ako lev! :wink:
11. sep 2015 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tlucka drzim silno palce Lucka..a verim ze vsetko dobre dopadne..drz sa:slight_smile:
11. sep 2015 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl
@lienka_1 Dievčatá ďakujem za vaše rady a podporu. Podstatné bude, aby dnes zo mňa niečo vydoloval a potom budem riešiť lipidy. Ešte mi v noci odpísal aj jeden lekár z Medissima, že mi to kludne podajú, len aby som si to prišla odkonzultovať v pondelok, lenže to sa mi pracovne nedá.... Držte mi palce, nech sa vôbec dopracujem k vajíčku, embryjku a potom budem riešiť ostatné veci. :slight_smile:
12. sep 2015 o 04:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte, mame ist s muzom do Brna prvykrat, co sa prosim Vas riesi na tom prvom stretnuti s lekarom? Je to len pokec? Ci nas aj nejako uz zacnu testovat, ze v com je problem? Vdaka:slight_smile:
12. sep 2015 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkae Možno má každé Car svoje metody,ale ked som bola na KET v GF,tak som mala ráno pred vkladom užiť 2 guličky utrošu ústne,aby im nezavadzal.Mala som to v papieroch.Ty to tam nemáš?Tak tam zavolaj,sestrička ti povie.
12. sep 2015 o 10:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@coralee_wiley ak mas dake vysledky vysetreni dones,muzovi pravdepodobne rovno spravia SPG. Ostatne dla dohovoru (doplnis si a donesies pri dalsej konzultacii).
12. sep 2015 o 10:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dohna samotny spg bol dokonca zadarmo,co sa spermii a reprodukcnej imunologie tyka,to si urob doma,neviem,do akeho rozsahu to tam robia,mozno ani vobec. Dovera bohvieaka vyhra s preplacanim nie je,ale lepsie ako Union. Najlepsie ako samoplatca.
12. sep 2015 o 10:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dohna ale kvoli samotnemu spg nemusis hned do brna letiet,hocikde u nas v CARe suma okolo 10eur,to je dost smiesne cislo,..
12. sep 2015 o 10:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@scheflera ahojcek. Nemam to v papieroch,ale dnes som tam volala,pretoze zacinam mat pocit palenia :confounded: a povedali mi,aby som ho brala ustne. Pytala som sa i na to,ako je to pri ET,mozem pred ale i po ET,ale mozem i ustne.
12. sep 2015 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata,mali ste niektora problem s utrogestanom,pocit palenia ci svrbenia? :frowning2:
12. sep 2015 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rada2002 ahoj,no ako sa mas? Vcera si bola na ET,drzala som ti palce a myslela na teba :slight_smile:
12. sep 2015 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, risk je zisk :slight_smile: :slight_smile: Som rada, že som si ako tvrdohlavý kozorožec išla za svojim cieľom a počúvala intuíciu :slight_smile: Takže folik nepraskol, Štepán ho odobral bez narkózy a podľa embryologičky vyzeralo byť v poriadku. Ešte nevedela, či bolo zrelé, ale tak dúfam že bude a podarí sa oplodniť. Zajtra ráno volám, ako sa vyvíja. A ako bonus som pokecala s Marcelom :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
Večer napíšem nové info ohľadom podania lipidov.
12. sep 2015 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@tlucka
super, drzim moc palce a uvidis, bude to to prave vajicko :dizzy_face:
@lienkae myslim, ze to moze byt z utrogestanu, ked ho ale budes brat ustne tak budes trosku unavena, teda ja som bola po nom ako nadrogovana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. sep 2015 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 Ďakujem :slight_smile:
12. sep 2015 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 uz som totalne k.o. z neho
12. sep 2015 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka
No vidis ze vydržal:slight_smile:
12. sep 2015 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienkae
Aj ja som mala pálenie, stipanie to je z toho
12. sep 2015 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok