Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tlucka
18. sep 2015

Kočeny, ďakujem aj za srdiečka 😀

ria191
18. sep 2015

@tlucka ty kotuha dobre si pamätáš môjho krásavca, ale občas bodne aj taká mala zmena. Ano ano všimla som si tvoj zmysel pre humor môjmu srdcu blízky 😍😍😍. Stepan ma take "pojasene kozuse" rad 😜😜😜. Ozaj všimla som si, ze rad dáva zľavy asi sa nás chce čím skor zbaviť 😳😳😳. Tak sa snaž kocko a nesklam ho 😘😘😘. A hlavne baby nie ze ho zničíte ako Marcela nechajte mi ho sviežeho 😔 😔 😔

tlucka
18. sep 2015

@mircalla Ďakujem, že na mňa myslíš. Chcem, ale ja neviem oddychovať 😀 😀 Ale nie, veď som doma na PN a relatívne oddychujem. Ale ja nie som ozaj typ, čo bude 2 týždne ležať s vyloženými nohami. Trošku sa doma pomotkám, veď nejaké varenie, trošku upratanie domácnosti, trošku presadenia a ostrihania kvetiniek predsa nemôže uškodiť. Stále myslím nato, čo mi povedal Macháč pri poslednom vklade. Že ženy, ktoré normálne otehotnejú, tiež predsa robia všetko, po sexe neležia doma dva týždne. A dokonca podľa najnovších teórií aj styk po transfery môže byť, žiadne vyhýbanie sa.. Takže minule som si zobrala všetky jeho rady k srdcu a teda vtedy sa zadarilo, aj keď nie nadlho. Ja som sa už po včerajšku trošku ukludnila, napísala som Macháčovi, tak mi je už lepšie.
A tebe zlatíčko je ako? Čítala som, že už si zostala doma. Tak ty teraz pekne doma oddychuj a pomaly chystaj výbavičku. 🙂 Záha ti ešte stále robí problémy?

mircalla
18. sep 2015

@lienka_1 a meno pre babu uz mate? inak s tou zahou - ja som fakt skusala vsetko, aj lieky - nepomaha nic - tlaci ma hrudna kost, mam to vsade, v krku, v podstate uz to mam cely den....prakticky kazdu noc ma napina a vraciam tu kyselinu von
mam totalnu dietu,ale aj tak to mam
spim mozno 5 hodin prerusovaneho spanku, je to ozaj otrasne, keby to bolo obcas, ale nonstop. boli ma uz aj zlcnik z toho
@tlucka no veru neni humor ako humor, s marcelom sme vtipkovali aj v tazkych chvilach, ale to je ine, ten clovek ma cit, tieto poznamky by ma dorazili. a co je so stepanom? preco si nesla k nemu?

ria191
18. sep 2015

@tlucka idem pozrieť tu cesku diskusiu ten fešák ma začína zaujímať

mircalla
18. sep 2015

@tlucka k zase som prave v tom iste momente pisala
no ved ani ja som nelezala s nohami, ale prve 2-3 si daj kludovejsi rezim, ja som po 3 dnoch sla do prace....a cele tehu som normalne fungovala,chodila do prace, upratovala, bola v UK na sluzobke, isla na dovolenku...zlom nastal asi pred mesiacom - zaha, tvrdnutie brucha, unava....uz to nedavam, tak som na pnke...hladam dakoho na upratovanie prave....dovolenka bola narocna, uzmi blo zle a som rada, ze som prezila, bolo to 3 tyzdne

haha a inak fesak - nie moj typ - ja som dost slintala za marcelom (samozrejme len symbolicky)

tlucka
18. sep 2015

@ria191 A nechcela by si nám ho sem znovu hodiť, nech trošku poslintáme zase??? Moje srdiečko by to potešilo 😀 😀 😀 Asi sme rovnako strelené 😀 Žeby som bolo tou blízkosťou k elektrárni??? 😀 😀 😀
Na poslednej konzultácii bol objektom zábavy môj muž, Macháč si z neho takú srandu robil, že až.. A ja priznávam, ešte aj také malé smeče som pridávala 😀 😀 😀 Tak po toľkých rokoch, čo navštevujeme RF a teraz Olomouc, tak by nám mali aj platiť zato, že nie sú schopní nás oplodniť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Neboj, ja ti ho nezničím, možno po prečítaní môjho dnešného mailu ma pošle do prdele 😀 😀 😀

mircalla
18. sep 2015

@tlucka jaj uz mi docvaklo..stepan machac....ja ze stepan je dake priezvisko ineho dokyho....trubka som
ja som vzdy mala stastie, ze tam marcel bol, tak fakt tych ostatnych ani nepoznam....po tolkych rokoch

tlucka
18. sep 2015

@mircalla Ja som tiež očkom vždy ma Marcela mrkala 😀 😀 😀 Ala mala som česť ho vidieť v sobotu a pravdupovediac, asi má toho fakt veľa, lebo sa mi zdal nejako unavený, zničený...
Neboj, medzi prácami si trošku aj poleňoším... Knižku prečítam a hlavne zdieľam s vami svoje pocity a úžasnú podporu.
Ty len pekne oddychuj, nájdi si niekoho na robotu a s vyloženými nôžkami si užívaj tehotenstvo. 🙂

mircalla
18. sep 2015

@kim12345 ja soom potratila 2 krat....ale ze preco....nejaky mensi hematoproblem....brala som clexan a dalsie 2 tehu uz potom ok

mircalla
18. sep 2015

@tlucka bol v RF? a nechce sa vratit? toby bolo super

ria191
18. sep 2015

@tlucka aha tak on je na chlapcov ??? lebo furt vyzvedal kde mám môjho a ja veď pán doktor ja ho iba na krásu chovám 😀 😀 😀 . Tak musíš uznať, že toto do spoločnosti brať nemôžem 😔 😔 😔 😕 😕 😕

tlucka
18. sep 2015

@mircalla V pohode 🙂 Ja chodím po odchode Marcela k ŠtepánovI Macháčovi, ale nie do Brna, ale na ich "pobočku" do Olomouca. Ale zrovna včera bol odcestovaný a teda dostala som na vklad práve to ho druhého lekára.... Aj ja som mala predchádzajúcich 6 vkladov vždy šťastie na svojho lekára, teda najskôr Marcela a potom Štepána. Len teraz to nejak nevyšlo...

tlucka
18. sep 2015

@mircalla Nie, bol na klinike v Olomouci a prišiel za Macháčom. Neviem, či sa chce vrátiť, ale aj ja by som bola rada, keby to tak bolo 😀

tlucka
18. sep 2015

@ria191 Kokos, ja z teba umrem 😀 😀 😀 😀 😀 Najskôr pozerám, že kde také svaly nabral, veď tuším sa mi marí, že taký svalovec nebol. Až potom som si všimla tie vypracované nohy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Odpadávam z teba

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mircalla
18. sep 2015

@lienkae jej dakujem...mne zeler celkom chuti, to som neskusala......akoze ja uz snad zjem hocico,len nech to zaberie,lebo si neviem predstavit ze to budem mat este 10 tyzdnov
noramlne zahu vobec nemavam, ale toto je neznesitelne..idem rovno do obchodu

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ria191
18. sep 2015

@tlucka a hlavne tú strednú na tej si nechal hold záležať. Inak keď si aj ty budeš svojho chovať iba na krásu, tak aj on sa takto vypracuje či vyformuje ??? 😝 😝 😝

lienka_1
18. sep 2015

@mircalla Tak na 80% to bude Adelka. Ale v zalohe je este Ella, Paula a mne sa velmi paci Izabela, ale to uz je dlhe a nepasuje k priezvisku. A vy ste uz meno vybrali?
Uf, ta zaha teda nie je ziadna sranda. Dufam, ze ten zeler zaberie a ulavi sa Ti.

mircalla
18. sep 2015

@lienka_1 no asi tereza.....mozno v anglickej verzii,kedze mame zahranicne priezvisko Theresa. idem pre ten zeler, uz aj do obchodu som hnila ist...otras

evadek
18. sep 2015

dievcata hladam nejaku babu kt. mi poskytne maternicu na moje 4 embrijka...takze rychlo rodit.....lebo moje ebrijka cakaju 😀 😀 😀
a mojej sa asi tak skoro nedockaju...ja uz by som si aj vylet do toho Brna spravila....jaaaaaaj....

ria191
18. sep 2015

@evadek dúfam že nechceš moju? 😝 😝 😝 😀 😀 😀

ria191
18. sep 2015

@evadek to bol asi dosť blbý fór 😀 😀 😀

evadek
18. sep 2015

@ria191 Rius ... kluuudne.... nech tam vlozia jedno tvoje...jedno moje....a budeme mat dvojicky...nase nam potom das...ok?....Lebo ono vies ako sa hovori...raz aj motyka vystreli....😀

evadek
18. sep 2015

@ria191 nieeee....aky for....ja kym sa dozijem vkladuuuuuu....tak cela nasa skupinka bude tehu.....pevne verim,ze to nebude dlho trvat😀😀...

lienka_1
18. sep 2015

@mircalla Tereza' Terezka je krasne meno. Mam krsna Terezku, velmi jej to meno svcedci.
Ja mam niekedy dni, ked sa mi ani kona nechce zapnut 😀 , ale nakonmiec sa vzdy premozem 😀. My mame obchod asi 3 min. Pesi a obcsas sa pristihnem, ci idem autom 😀 😀. Potom na just a za trest idem pesi. No ked tak malinko spis a mas k tomu este aj problemy, vobec sa Ti necudujem, ze sa Ti nechce.

mircalla
18. sep 2015

@lienkae ahoj, uz chrumem. napadlo ma - myslela si ten polievkovy, ci stonkovy? (taky zeleny). lebo som nejako automaticky predpokladala,ze polievkovy.....

elenkaba
18. sep 2015

baby, ktore ste uzivali pocas stimulacie na ivf Medrol, nemali ste menej alebo znizenu kvalitu vajicok? Alebo je lepsie stimulovat bez uzivania Medrolu, bez nasledneho ET, potom uzivat Medrol 6 tyzdnov a ist az na KET?
Nemate niekto skusenost, pls? Kludne aj IP. Dik

tlucka
18. sep 2015

Baby pomóóóc Bola som na wc a nasla som si taký hnedastý hlien. To krvacanie deň po vklade asi nemôže byť, však? Môže to byť len pozostatok z včerajšieho podráždenia krčka?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre