Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

vernazza
28. sep 2015

@pufa @lienkae baby gratulujeem! dufam, ze vy ste prve rozbiehacky uspesnej jesennej vlny tohto roka! 🙂 minuly rok bola tato vlna velmi uspesna, tak pevne verim, ze sa zopakuje a ze sa snad neskor na jesen aj pridam. kto ma este dobre spravy, sem s nimi! 🙂

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mircalla
28. sep 2015

@majba fuha a kolko tvrvalo kym ten spinal vyprchal? aj si spala po porode? naivne otazky mozno
ja som sa zobudla po celkovej a bolo mi strasne
nadruhy den som presla do inej izby, ale to len preto, ze som musela, strasne to bolelo
nie som fajnovka,mam za sebou par narocnych operacii, ale teda bolest riadna

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimika1973
28. sep 2015

@pufa
@lienkae gratulka baby! 😵
Rozbehli ste jesennu sezonu tehuliek! 🙂 🙂

mircalla
28. sep 2015

@lienkae samozrejme mozes...to zavisi od dokyho....mne sa vzdy hcg z krvi pekne potvrdilo

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mircalla
28. sep 2015

@lienkae nemusis....ciarka pekna,nie? ktory den po et si testovala

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majba
28. sep 2015

@mircalla mala sa narodila o polnoci a ja som spala do rana. az ked som sa zobudila, tak brucho zacalo boliet, ale iba ked som sa pohla. Ked som sa nehybala tak nebolelo.
Postavit sa z postele bol pre mna nadludsky vykon ale nejak som to dala. Hned ako som sa postavila, a zacala sa hybat asi sa to v bruchu spravne poukladalo a bolesti ustupovali.
Ale zle mi nebolo, len som bola smadna a po dvoch dnoch hladovania som bola hrozne hladna. Vlastne si spominam, ze cely pobyt v nemocnici mi nechceli dat poriadne najest

pufa
28. sep 2015

@vernazza
@mimika1973
Ďakujem Vám pekne 🙂 este je to take ustráchane tesenie, len si želám aby cas bežal rýchlo a aby som uz mala po prvej kontrole..

pufa
28. sep 2015

@lienkae ďakujem 🙂 na krv môžeš ísť ale nemusíš. Čiarky na teste som mala výrazne, mozno este zajtra spravím kontrolný test. Ak bude minimálne taký výrazný, nepôjdem. Ani pri synovi som nebola na krv, len na sono. Ked som bola v IVF centre na Slovensku, tam sa brala krv na 10 a 14 den, vtedy som si zase nerobila test. Krv ma podla zmysel vtedy ked sa zoberie dva krat s odstupom cca 3 dni, aby sa videlo ci hcg rastie, ak su nejaké pochybnosti. Ale samozrejme ked chceš, kľudne chod 🙂

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tlucka
28. sep 2015

@lienkae
@pufa Dievčatá z celého srdiečka vám gratulujem.

mircalla
28. sep 2015

@lienkae ano existuje, mne odtial prisla aktura za mrazenie, nasla som v mailoch

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mircalla
28. sep 2015

@lienkae ano,dobre ju mas

sofia17
28. sep 2015

Ahojte, prosím Vás používajú sa Intralipidy aj pri KET? Máte s tým niektorá skúsenosti? A viete mi povedať cenu?
Viem, že žiadne "zaručené" recepty nefungujú u každej, ale máte nejaký tipy pred KET.
Máme len jediného mrazáčika a bude to naše prvé KET, doteraz sme mali len IVF a nikdy nám nezostali embrijká.
Ďakujem

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tlucka
28. sep 2015

Kočky zlaté, tak moje 5 IVF a 9 vklad je definitívne neúspešný... Majte sa...

cmudlo
28. sep 2015

@lienkae ja o ničom 😣 včera prišla mrcha 😢skúsim prehovoriť mm na január. ...no neviem

cmudlo
28. sep 2015

@tlucka to mi je ľúto. ..tak sme na tom rovnako...ak pôjdem ďalej tak asi Reprofit Brno...

cmudlo
28. sep 2015

@lienkae blahoželám z celého srdca!!! Držte sa😉
@pufa

pufa
28. sep 2015

@cmudlo
@tlucka
Baby mrzí ma to veľmi... Verím ze naberiete silu do ďalšieho boja.

gagirl
28. sep 2015

@tlucka Luci co sa deje?..

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liu
28. sep 2015

@tlucka to mi je velmi ľúto

gagirl
28. sep 2015

@lienka_1 predosla ms sice tiez meskala..uz som mala ist na vyvolavacku a potom predsa prisla..ale myslim ze bola lepsia ako teraz..teraz tiez par dni meskala ale bola nejak o nicom..slaba aj kratka..neviem ci to moz byt aj stresom..alebo cim to je..Naposledy som pichala 300 j,fostimon..bola som prestimulovana..tak neviem ci aj to moze mat vplyv..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre