• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

25. júla 2017 
@pufa @lienkae baby gratulujeem! dufam, ze vy ste prve rozbiehacky uspesnej jesennej vlny tohto roka! :slight_smile: minuly rok bola tato vlna velmi uspesna, tak pevne verim, ze sa zopakuje a ze sa snad neskor na jesen aj pridam. kto ma este dobre spravy, sem s nimi! :slight_smile:
28. sep 2015 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pufa srdecne gratulujem :slight_smile: preco nejdes na krv,to netreba?
28. sep 2015 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vernazza @ mircalla @nadia23 @liu dakujem vam velmi pekne :slight_smile:
28. sep 2015 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majba fuha a kolko tvrvalo kym ten spinal vyprchal? aj si spala po porode? naivne otazky mozno
ja som sa zobudla po celkovej a bolo mi strasne
nadruhy den som presla do inej izby, ale to len preto, ze som musela, strasne to bolelo
nie som fajnovka,mam za sebou par narocnych operacii, ale teda bolest riadna
28. sep 2015 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla dakujem pekne. Ja som nevedela,ze netreba ist.
28. sep 2015 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pufa
@lienkae gratulka baby! :dizzy_face:
Rozbehli ste jesennu sezonu tehuliek! :slight_smile: :slight_smile:
28. sep 2015 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@lienkae samozrejme mozes...to zavisi od dokyho....mne sa vzdy hcg z krvi pekne potvrdilo
28. sep 2015 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla doky este nevie,sestricka vravela,ze v poriadku,nech zbehnem na krv. Ja sa aj tesim,aj mam trosku strach
28. sep 2015 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienkae nemusis....ciarka pekna,nie? ktory den po et si testovala
28. sep 2015 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla pekna,tmava. 15den.
28. sep 2015 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mircalla mala sa narodila o polnoci a ja som spala do rana. az ked som sa zobudila, tak brucho zacalo boliet, ale iba ked som sa pohla. Ked som sa nehybala tak nebolelo.
Postavit sa z postele bol pre mna nadludsky vykon ale nejak som to dala. Hned ako som sa postavila, a zacala sa hybat asi sa to v bruchu spravne poukladalo a bolesti ustupovali.
Ale zle mi nebolo, len som bola smadna a po dvoch dnoch hladovania som bola hrozne hladna. Vlastne si spominam, ze cely pobyt v nemocnici mi nechceli dat poriadne najest
28. sep 2015 o 13:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vernazza
@mimika1973
Ďakujem Vám pekne :slight_smile: este je to take ustráchane tesenie, len si želám aby cas bežal rýchlo a aby som uz mala po prvej kontrole..
28. sep 2015 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienkae ďakujem :slight_smile: na krv môžeš ísť ale nemusíš. Čiarky na teste som mala výrazne, mozno este zajtra spravím kontrolný test. Ak bude minimálne taký výrazný, nepôjdem. Ani pri synovi som nebola na krv, len na sono. Ked som bola v IVF centre na Slovensku, tam sa brala krv na 10 a 14 den, vtedy som si zase nerobila test. Krv ma podla zmysel vtedy ked sa zoberie dva krat s odstupom cca 3 dni, aby sa videlo ci hcg rastie, ak su nejaké pochybnosti. Ale samozrejme ked chceš, kľudne chod :slight_smile:
28. sep 2015 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pufa ok,dakujem pekne. Co sa tyka toho vytesovania sa,som na tom podobne. Je to este prilis cerstve,nech uz mame za sebou sono aspon.
28. sep 2015 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim Vas,viete mi poradit ohladom emailu do reprofitu? Kazali mi napisat na accounting@reprofit.cz ale doteraz mi neprisla od nich odpoved. Existuje vobec taky mail na nich? Pretoze nikde na nete som taky nenasla.
28. sep 2015 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkae
@pufa Dievčatá z celého srdiečka vám gratulujem.
28. sep 2015 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienkae ano existuje, mne odtial prisla aktura za mrazenie, nasla som v mailoch
28. sep 2015 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mircalla to naozaj? Si mila,dakujem krasne. A dobre som napisala tu mailovu adresu,bez chybicky? Tak mi ostava len cakat
28. sep 2015 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkae ano,dobre ju mas
28. sep 2015 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, prosím Vás používajú sa Intralipidy aj pri KET? Máte s tým niektorá skúsenosti? A viete mi povedať cenu?
Viem, že žiadne "zaručené" recepty nefungujú u každej, ale máte nejaký tipy pred KET.
Máme len jediného mrazáčika a bude to naše prvé KET, doteraz sme mali len IVF a nikdy nám nezostali embrijká.
Ďakujem
28. sep 2015 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka velmi pekne dakujem!
28. sep 2015 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky zlaté, tak moje 5 IVF a 9 vklad je definitívne neúspešný... Majte sa...
28. sep 2015 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkae ja o ničom :persevere: včera prišla mrcha :cry:skúsim prehovoriť mm na január. ...no neviem
28. sep 2015 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka to mi je ľúto. ..tak sme na tom rovnako...ak pôjdem ďalej tak asi Reprofit Brno...
28. sep 2015 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkae blahoželám z celého srdca!!! Držte sa:wink:
@pufa
28. sep 2015 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmudlo
@tlucka
Baby mrzí ma to veľmi... Verím ze naberiete silu do ďalšieho boja.
28. sep 2015 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka Luci co sa deje?..
28. sep 2015 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmudlo @tlucka dievcata,velmi-velmi ma to mrzi :frowning2: Drzim Vam palceky,aby sa Vam co najskor zadarilo a aby ste ten boj vyhrali! S @pufa Vam budeme posielat vela tehu bacilov.
28. sep 2015 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka to mi je velmi ľúto
28. sep 2015 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 predosla ms sice tiez meskala..uz som mala ist na vyvolavacku a potom predsa prisla..ale myslim ze bola lepsia ako teraz..teraz tiez par dni meskala ale bola nejak o nicom..slaba aj kratka..neviem ci to moz byt aj stresom..alebo cim to je..Naposledy som pichala 300 j,fostimon..bola som prestimulovana..tak neviem ci aj to moze mat vplyv..
28. sep 2015 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok