• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. júla 2017 
@ria191 :slight_smile: no som teda zvedavá ako my pochodíme a kolko krát si bola na IVF ? ak teda smiem vedieť ?
30. sep 2015 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tozvie ako sa ma nasa speruska @speranza1, mohla by prist kuknut, viem, ze ma toho vela, ale aj fotecky by mohla dat pre nas na inspiraciu :dizzy_face:
30. sep 2015 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nelly3 Sperca ma plne ruky prace. Ked sa trosku uvolni, urcite nas pride kuknut. :wink:
30. sep 2015 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1
ano, urcite ma vela prace, ale potesila by fotecka babatiek :wink:
30. sep 2015 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dohna ja si myslím, že v Brne sa zmestite do 1000 € ako samoplatca.
30. sep 2015 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmudlo vazne ? Aj s liekmi? Ci do 1000 by vysiel ten soft?
30. sep 2015 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkae odpísal ti koudelka? Ak áno na akú adresu reagoval? Lebo som mu tiež písala a neviem či na správnu adresu. Ja som písala na marek.koudelka@reprofit.cz
30. sep 2015 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dohna väčšinou dávajú soft ak si samoplatca. ..nás to stále vyšlo okolo 850 € aj s liekmi :wink:
30. sep 2015 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dohna myslím si ze do 1000 € softu sa nezmestite vždy je to niečo nad 1000 radšej počítaj s tou vyššou sumou. My mame za sebou 4 IVF 2 v heliose Martin a 2 reprofit vcelku 6 transferov z toho 2 Martin a 4 RF takze je jasne ze reprofit boduje co sa týka embryologie su fakt na špičkovej úrovni. Ak je zdravá žena a kvalitne embrya tak je to jasná tutovka :smiley::smiley::smiley:.
30. sep 2015 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmudlo ahoj,neodpisal este :frowning2: pisala som mu na tu istu adresu ako ty. Ma aj inu? Ty si mu kedy pisala?
30. sep 2015 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dohna nas vysiel soft nad 1000
30. sep 2015 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmudlo to vás vyšlo nejak malo koľko ste mali oocytov a rátaš do toho aj odber na pohlavne choroby co robia raz za dva roky?
30. sep 2015 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmudlo no nechame sa prekvapit :slight_smile: mozno nam nakoniec bude stacit len IUI ale to uvidimevaz po konzultacii
30. sep 2015 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dohna no tak to by bolo super. Drzim palce. Ja som mojej sestre naplánovala konzultáciu v čase ovulácie v Brne jej pichli pregnyl lebo fakt sme sa trafili ovulku a aj napriek veľmi zlému spermiogramu hneď zostala tehotná takze nikdy nic nie je stratené :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:. Treba počítať so všetkými možnosťami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2015 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ria191 áno, no naposledy oplodnili len jedno a predtým tak 2 max 3. Áno bolo tam aj to vyšetrenie.
30. sep 2015 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkae ja som písala včera. Ešte má koudelka@reprofit.cz. ..aspoň pred 4 rokmi ju mal :wink:
30. sep 2015 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmudlo taky mail som tiez nasla. Ale @lienka_1 a @nelly3 mi napisali tu s menom a priezviskom :slight_smile: Tak verim,ze odpise. Ved musiiiii,no nie?
30. sep 2015 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 broskynka je v pohode:slight_smile:...viac mi ku stastiu chyba cas a spanok:slight_smile:..aj ked druhe babo viac solidarne s maminkou a spinka dakedy od 22.00 do 5.00, uplne, ze super. ale ten 2 rocny krpec sa budi stale 2 krat za noc na sunar. uz som rezignovala ho to odnaucit, lebo na neho tusim neplati nic, iba s toho vyrast asi.
1. okt 2015 o 00:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute koňárky moje:relaxed:Gratulujem novym tehulkam:relaxed::relaxed:a vy korčulky moje nevzdávať sa...Riuš na teba si posvietim este...mne je hrozne dievčatá az brutalne take tehotenstvo som este nemala...nonstop mi je zle kurňa:confused:uz mam dost veru kazdy den iba preživam...držim palce vsetkym pa
1. okt 2015 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lienkae @cmudlo Baby Kudy bol prec, dnes by uz mal byt v praci, tak Vam zrejme uz odpise :wink:
1. okt 2015 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dafy kľudne ma môžeš aj ogrckať tehugrckou keďže tehuvírusiky nezaberajú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2015 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 Takze prides na vychod? :grinning:
1. okt 2015 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 priletím :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2015 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 Aj tak sa da! Len pozor, nie ze pristanes niekde blizko Hrusova :grinning: :grinning: :grinning: budes musiet potom veeelmi intenzivne vysvetlovat svoj ukrajinsky prizvuk :grinning: :grinning: :grinning: Letisko Ke je lepsie osvetlene aj oznacene :grinning:
1. okt 2015 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Ahoj, v Heliose 2IVF a z toho 2 transfery, takze mas asi malo vajicok, ci? Ja rozmyslam, ci vyskusat brno, ale z toho, co tu citam mi pripada, ze je to dobra volba skor pre zeny, ktore maju este slusnu ovarialnu rezervu....
1. okt 2015 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_13 Ahoj. Nie je to celkom pravda. Ja som mala AMH len 0,42, v Reprofite som mala vzdy len po soft stimulacii 3 oocyty, dve embryjka, posledny pokus bol uspesny a cakame dvojicky. Ja by som to urcite v Brne na tvojom mieste skusila.
1. okt 2015 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@cmudlo Ahoj. Mudr. Koudelkovi sme pisali na spravny mail. Uz sa ozval. Tebe tiez?
1. okt 2015 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy aj tebe to ako rychlo ide, ze 11 tt. neboj to postupne snad prejde po 1 trimestri. mne bolo pri druhom taktiez ovela viac zle ako pri prvom. asi sa to stupnuje poctom tehotenstiev:slight_smile:)
1. okt 2015 o 12:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@santeema asi to tak bude pri prvom mi nebolo zle iba rano pri druhom mi bolo sice zle sle nie cely den a teraz jedna katastrofa:smile::smile:inac pozeram ze mate taky vekovy rozdiel medzi detickami ako my budeme mat...da sa to v pohode zvladnut? Ci to bude o držku? :joy::joy::joy:
1. okt 2015 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkae zatiaľ nie...ale môjmu sa musí dlhšie povenovať a do januára ma čas :wink:
1. okt 2015 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok