Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ludinka
16. okt 2015

@lienka_1 veru aj ja si to kocikovanie uzivam plnymi duskami 🙂 drzim palce vsetkym ostatnym kockam ktore su este len cakatelky aby sa cim skor dockali,NEVZDAVAJTE TO BABY!!!!!!

izabela7
16. okt 2015

@lienka_1
@ludinka ja som vela googlila a nabehala sa po obchodoch, kym som nasla ochotnu predavacku, ktora sa vyznala a mali kolekciu 2015, aj vzorkovnik farieb. a teraz 2016 kolekcia ma tiez krasne farby.
oni tie podvozky su kombinovatelne, dokonca som zistila, ze na trilogy ide na sport. verziu aj zippy podvozok. no teraz sa vytesujem pri kocikovani.
http://www.inglesina.cz/kolekce/kolekce-2015/sy...
ked sme uz tolko bojovali, nech sa nase deticky maju dobre a vozia sa v krasnych kocarikoch 🙂

haimi
16. okt 2015

@ria191
@nelly3
Dakujem baby a uz to musiiiite dat, ved tu strasite uz strasne dlho

haimi
16. okt 2015

@diska dakujem 😉 a ako zvladas vojtovku? Ja zavrem usi a idem na to

mimi777
16. okt 2015

@jalaura ahoj, my sme boli na prveej konzultacii a tieez smee sa rozhodli pree soft a mame rovnako ako ty clostyl aj menopur

scheflera
16. okt 2015

Dnes som bola na kontrole.Vraj to je akrobatka,nožičky mala vystreté,chodidlá za hlavou.ale v tomto období často menia polohu,všelijako,majú ešte dosť miesta.
Rozprávali sme sa aj o pôrode,že by odporúčal sekciu aj kvôli veku,aj kvôli tomu,že je to IVF,čiže vytúžené,vymodlené,zaplatené,aj kvôli tomu,že mám krčok po konizácii.To by vraj musel byť riadny hazardér,kto by to chcel rodiť normálne,my vraj musíme ísť na istotu.
Ešte mi aj meral prietoky,lebo bábo je o 2 týždne väčšie,a vraj prietoky ako ropovod Družba.
A u zubárky som bola,ani 1kaz. 😀

lola911
16. okt 2015

Tak dnes bol prvy scan a na pravej strane cista nula a lavo tri bublinky 🙂 vraj vyzeraju pekne tak odber bude v nedelu 8:30 🙂 takze 12 dc 🙂 dnes pichame poslednu injekciu 🙂

jalaura
16. okt 2015

@mimi777 Dakujem velmi pekne...tak drzim palce

dafy
16. okt 2015

Dievčatá slubene foto ale sklamem vás pohlavie nepovedal vrrrr 😠 😠 😀 😀

mircalla
16. okt 2015

@dafy ved to je este skoro🙂
@scheflera my az 3 tyzdne popredu...

gagirl
16. okt 2015

@lola911 drzim palce 🙂

dafy
16. okt 2015

@mircalla neni skoro pri malom nsm povedali a to sme boli skor..ale tak nevadi iny dr bol a on vraj az v 20hovori☺

ria191
16. okt 2015

@dafy ty kotuha tebe obyčajne sono nestačí panička 😜😜😜. Ale krasne to je uz od začiatku. Tipujem vajcacika 😍😍😍.

ria191
16. okt 2015

@haimi vam sa teraz machruje coooooo? 😜😜😜

mircalla
16. okt 2015

@dafy to je individualne.malokto vie uz v 13tt

ria191
16. okt 2015

Baby vy co ste brali estrimax boli ste úplne v pohode? Lebo ja kráva nebeská som si prečítala letáčik a mam chuť s tým praštit a necítim sa nejak najlepšie z neho fnuk fnuk fnuk

ria191
16. okt 2015

@mircalla ved vidíš ze ich mal maly na háku co by im tak skoro ukazoval 😛😝😜

dafy
16. okt 2015

@ria191 ja som ho konecne vysadila a je mi uz lepsie ale mozno aj nahoda 😂😂😂

lienka_1
16. okt 2015

@scheflera UZ som na Vas myslela, ako sa mate achystala som napisat. Vidim, ze telepatia funguje 🙂 Som rada, ze ste v poriadku 😉

lola911
16. okt 2015

@gagirl som s toho este tak trocha mimo ale ved uvidime 🙂 zajtra nepicham nic tak je to take divne a nedela rano uvidime 😕

lienka_1
16. okt 2015

@izabela7 A ktoru farbu ste nakoniec vybrali? Ja sa uz velmi na kocikovanie tesim. Moja kamoska je iba zopar dni po mne, tak mame "velke" plany 🙂

ria191
16. okt 2015

@dafy no micka ale ja som bohužiaľ nemyslela grcku 😝 😔 😔 u mna je to skor psycho pomóóóóc ja asi scvoknem 😠 😎 😎 . Ozaj co si vyviedla malému ze sa na foto drzí za gerulku??? Hm??? 😀 😀 😀

lienka_1
16. okt 2015

@lola911 Netreba vela folikulov. Ale krasne, plne so zrelymi vajkami vo vnutri. Drzim palce! 😉

lienka_1
16. okt 2015

@ria191 Aj ja som si precitala letacik od estrimaxu a odvtedy mi nerobil dobre. 😀 Ale vazne!

ria191
16. okt 2015

@lienka_1 hi hi hi a to k tým vašim kočíkom predávaju aj lyže??? 😝 😝 😝

lienka_1
16. okt 2015

@dafy Pocuvaj, kde ma tvoje babo pupocnik??? Ja ho tam nevidim.

lienka_1
16. okt 2015

@lienka_1 Aj korcule 😀 😀 😀

lienka_1
16. okt 2015

@ria191 Koment vyssie patril tebe 😀

lola911
16. okt 2015

@lienka_1 dr mi povedal ze su dost velke tak teraz neviem ci to je dobre alebo nie... je 10 dc a uz su pripravene na odber.... normalne ked robim ovu testy tak presne 12dc mam dve silne ciarky tak by to aj vychadzalo 🙂

ria191
16. okt 2015

@lienka_1 ozaj to som si nevšimla 😝 😝 😝 . Ktohovie kde to ta tapa stiahla z internetu 😕 😕 😕 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre