• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. marca 2017 
@gagirl ak len kvoli uhniezdeniu ti navrhol hysterku tak pipelle je lepsie lebo nie je pod narkozou a ma ten isty ucinok tiez ti odstipne s vystelky. Ale asi to tam chce popozerat tak hysterka je dobra. Ja som bola na hysterke potvrdil to co na laparke zistili pluz odstipol s tej vystelky ale aj tak nic ani dusik. Odvtedy uz som trikrat mala pipelle 21dc pred stymulkou a nic z toho. Ale ja mam zvysene cytokyny tak tam je problem ale moj muz uz je proti pipelle cesta tam kvoli jednemu vpichu a este aj umna to
nejde hladko sa vzdy natrapi tak to asi odmietnem.
22. okt 2015 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia19831 ahoj, mas prosim ta merional ci menopur? Ak merional a bol by volny, tak moja kamoska zhana, je z BA. Napisesm mi prosim do IP cenu pripadne kontakt?
22. okt 2015 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pufa tak to je super, gratulujem :wink:
22. okt 2015 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte koculky.prosim vas mam cislo na Mudr.Drakulovu 02 59542448 uz dva tyzdne tam volam a nik to neberie nevolala ste niektora v poslednej dobe k nej.Dufam ze mam dobre cislo alebo je ine.
23. okt 2015 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota
ahoj ja mam v telefone t.c. 02/326 607 50 neviem ale ci je spravne aktualne :confused: a ako sa mas tehulka?
23. okt 2015 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte rozhodujem sa, ktorému centru sa zveriť do rúk na umelé oplodnenie. Mám nárok ešte aj cez poisťovňu, preto sa chcem spýtať či v Brne môžem ísť cez poisťovňu, keď pôjdem prvý krát na umelé a koľko nás to asi bude stáť?
23. okt 2015 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dievčatá. Chcem Vás povzbudit tiež. Dlho som tu nebola ale poslušne čítala. Nám sa v pondelok po dlhých neúspešných rokoch 6 pokusoch narodila dcérka. Som najšťastnejší človek na svete. Takze baby nikdy to nevzdávajte. Stojí to zato. Ďakujem reprofitu a vtedy ešte Stelclovi. Zázraky sa dejú. Podotýkam druhý deň po vklade sme išli na chatu lyžovať. Nelyzovala som ale celý deň som behala po vonku. A góly všetkého bol cesta domov bola v snehovej kalamite a mali sme buracku. Tak sme si hovorili keď to teraz vide dieťa bude bojovník. Rodili sme v 40 tt.cisárskym. Tehotenstvo bezproblémové až na bežné tehotenske problémy. Takze nevzdavat. Nikdy a vzdy veriť. Ja som si povedala skôr či neskôr tie deti mať budem. Iné som si nepripustala.
23. okt 2015 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@leontinka27 gratulujemeeee a vela zdravicka a mliecka prajemeee:slight_smile:
23. okt 2015 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Čaute baby
Brali ste niektorá stimulaciu norecisteron,estrimax a potom femaru?
24. okt 2015 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skúsené snažilky, čo to znamená: nutné pridať steroidy, heparin, intralipidy, LMWH? dík
24. okt 2015 o 15:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka no jo...ale inak mam na to nazor, ze su jednoznacne ine pripady, ktorym by sa malo pomahat...
24. okt 2015 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mircalla ja neriešim, pre mňa je táto kapitola uzavretá.....a či si to niekto zaslúžil viac alebo nie....neriešim....každému kto úprimne túži po dieťatku ho z celého srdiečka prajem......len ma pichlo pri srdiečku....že takto pred rokom som tam chodila a podobné prežívala aj ja....ale to je už za nami
24. okt 2015 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka ja len z toho titulu, ze zena ide pachat samovrazdu, ze nemoze otehotniet, muz sa da na alkohol....a to ledva zacali s ivf....neviem, ci najvhodnejsi rodicia
asi tak 99% parov si preslo rokmi neuspesnych pokusov a je ovela statocnejsich....urcite by som to dopriala kazdej, skratka si nemyslim, ze si to prave tentp par ma preco zasluzit, aby im to niekto financoval
24. okt 2015 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@mircalla úplne súhlasím čo si napísala, niekto iba zaklope na dvere a hneď im ich niekto otvorí a niekto klope, klope, búcha a nič, napísala si to naozaj zo srdca, ja by som im to celé dala zaplatiť
24. okt 2015 o 18:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Baby takze Stepan je hviezda uuuu určite si doňho ripnem :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:. Inak aj pre mna silná káva a to iba z upútaviek . Príliš vážne diagnózy oooo neviem fakt neviem ci to bol dobrý nápad alebo dobrý sen. Poznám depresívnych ľudí a poviem Vám, ze život s nimi je niekedy neskutočne ťažký a pre detičky dvojnásobne a tie su poznačené na cely život. Ale rozhodne ju nechcem odcudzovať a ani súdiť. Každopádne si to aspoň pozriem aj ked si myslím, ze umelé oplodnenie týmto príbehom určite nezíska na popularite
24. okt 2015 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@crazybabenka tažko súdiť ale poznám osobne asi X ludí ktorým by som to dopriala viac, a to len preto že už nemaju financie na to aby podstupili IVF
24. okt 2015 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ria191 úplne súhlasím s tvojim názorom. Podla mna je to celé dost dost nešťastné...
24. okt 2015 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
24. okt 2015 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Ahojte bojovnicky,prisiel som Vam povedat aby ste sa nevzdavali,ja som takto bojoval v nemocnici,potom som doma vela spinkal a teraz som uz velky :sweat_smile:
24. okt 2015 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@diska boze aky je krasny a usmiaty chalan jeden:slight_smile:...si si dost presla ty kokso, ja viem, ze su aj horsie pripady, ale vidiet takto svoje babo s tolkymi hadickami, by som si pri nom asi odplakala svoje, aj ked viem ze by so nicomu nepomohlo asi....ale som rada, ze u teba to islo len k lepsiemu:slight_smile:...tak uz len ta sestricka k malému vam chyba s pokojnosti, ze:slight_smile:
24. okt 2015 o 23:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska Misko je krasny smejko! :slight_smile:
24. okt 2015 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska Kraasny chlapček :slight_smile:.
25. okt 2015 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska jej rozkosny
ja som zvedava na moju slonicu...ta vaha ma fakt strasi
25. okt 2015 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mircalla Ahoj. Ty si pisala ze ta trápi záha, co ti prosim ta zaberá?
Ja mam neskutočnú zahu a v noci je to najhoršie. Uz mam pocit ze po vsetkom co zjem ju mam.
25. okt 2015 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1108 som momentalne vonku,napisem ked prideme
25. okt 2015 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leontinka27 gratulujem a vela zdravicka prajem :slight_smile:
25. okt 2015 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babenky, aky je rozdiel medzi Estrimax a Estrofem? Pri KETe?
25. okt 2015 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 je to to iste, mozes nahradit, len iny vyrobca
25. okt 2015 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale daj si pozor lebo je 2mg a 1mg
@mimika1973
25. okt 2015 o 15:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok