Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

skaredekacatko
22. okt 2015

@gagirl ak len kvoli uhniezdeniu ti navrhol hysterku tak pipelle je lepsie lebo nie je pod narkozou a ma ten isty ucinok tiez ti odstipne s vystelky. Ale asi to tam chce popozerat tak hysterka je dobra. Ja som bola na hysterke potvrdil to co na laparke zistili pluz odstipol s tej vystelky ale aj tak nic ani dusik. Odvtedy uz som trikrat mala pipelle 21dc pred stymulkou a nic z toho. Ale ja mam zvysene cytokyny tak tam je problem ale moj muz uz je proti pipelle cesta tam kvoli jednemu vpichu a este aj umna to
nejde hladko sa vzdy natrapi tak to asi odmietnem.

bradik
22. okt 2015

@lucia19831 ahoj, mas prosim ta merional ci menopur? Ak merional a bol by volny, tak moja kamoska zhana, je z BA. Napisesm mi prosim do IP cenu pripadne kontakt?

haimi
22. okt 2015

@pufa tak to je super, gratulujem 😉

sarasota
23. okt 2015

Ahojte koculky.prosim vas mam cislo na Mudr.Drakulovu 02 59542448 uz dva tyzdne tam volam a nik to neberie nevolala ste niektora v poslednej dobe k nej.Dufam ze mam dobre cislo alebo je ine.

nelly3
23. okt 2015

@sarasota
ahoj ja mam v telefone t.c. 02/326 607 50 neviem ale ci je spravne aktualne 😕 a ako sa mas tehulka?

matula1977
23. okt 2015

Ahojte rozhodujem sa, ktorému centru sa zveriť do rúk na umelé oplodnenie. Mám nárok ešte aj cez poisťovňu, preto sa chcem spýtať či v Brne môžem ísť cez poisťovňu, keď pôjdem prvý krát na umelé a koľko nás to asi bude stáť?

leontinka27
23. okt 2015

Ahoj dievčatá. Chcem Vás povzbudit tiež. Dlho som tu nebola ale poslušne čítala. Nám sa v pondelok po dlhých neúspešných rokoch 6 pokusoch narodila dcérka. Som najšťastnejší človek na svete. Takze baby nikdy to nevzdávajte. Stojí to zato. Ďakujem reprofitu a vtedy ešte Stelclovi. Zázraky sa dejú. Podotýkam druhý deň po vklade sme išli na chatu lyžovať. Nelyzovala som ale celý deň som behala po vonku. A góly všetkého bol cesta domov bola v snehovej kalamite a mali sme buracku. Tak sme si hovorili keď to teraz vide dieťa bude bojovník. Rodili sme v 40 tt.cisárskym. Tehotenstvo bezproblémové až na bežné tehotenske problémy. Takze nevzdavat. Nikdy a vzdy veriť. Ja som si povedala skôr či neskôr tie deti mať budem. Iné som si nepripustala.

zabka1124
23. okt 2015

@leontinka27 gratulujemeeee a vela zdravicka a mliecka prajemeee🙂

matusik6
24. okt 2015

Čaute baby
Brali ste niektorá stimulaciu norecisteron,estrimax a potom femaru?

amstelko
24. okt 2015

Skúsené snažilky, čo to znamená: nutné pridať steroidy, heparin, intralipidy, LMWH? dík

crazybabenka
24. okt 2015
mircalla
24. okt 2015

@crazybabenka no jo...ale inak mam na to nazor, ze su jednoznacne ine pripady, ktorym by sa malo pomahat...

crazybabenka
24. okt 2015

@mircalla ja neriešim, pre mňa je táto kapitola uzavretá.....a či si to niekto zaslúžil viac alebo nie....neriešim....každému kto úprimne túži po dieťatku ho z celého srdiečka prajem......len ma pichlo pri srdiečku....že takto pred rokom som tam chodila a podobné prežívala aj ja....ale to je už za nami

mircalla
24. okt 2015

@crazybabenka ja len z toho titulu, ze zena ide pachat samovrazdu, ze nemoze otehotniet, muz sa da na alkohol....a to ledva zacali s ivf....neviem, ci najvhodnejsi rodicia
asi tak 99% parov si preslo rokmi neuspesnych pokusov a je ovela statocnejsich....urcite by som to dopriala kazdej, skratka si nemyslim, ze si to prave tentp par ma preco zasluzit, aby im to niekto financoval

amstelko
24. okt 2015

@mircalla úplne súhlasím čo si napísala, niekto iba zaklope na dvere a hneď im ich niekto otvorí a niekto klope, klope, búcha a nič, napísala si to naozaj zo srdca, ja by som im to celé dala zaplatiť

ria191
24. okt 2015

Baby takze Stepan je hviezda uuuu určite si doňho ripnem 😜😜😜😜. Inak aj pre mna silná káva a to iba z upútaviek . Príliš vážne diagnózy oooo neviem fakt neviem ci to bol dobrý nápad alebo dobrý sen. Poznám depresívnych ľudí a poviem Vám, ze život s nimi je niekedy neskutočne ťažký a pre detičky dvojnásobne a tie su poznačené na cely život. Ale rozhodne ju nechcem odcudzovať a ani súdiť. Každopádne si to aspoň pozriem aj ked si myslím, ze umelé oplodnenie týmto príbehom určite nezíska na popularite

tinkatinulka
24. okt 2015

@crazybabenka tažko súdiť ale poznám osobne asi X ludí ktorým by som to dopriala viac, a to len preto že už nemaju financie na to aby podstupili IVF

pufa
24. okt 2015

@ria191 úplne súhlasím s tvojim názorom. Podla mna je to celé dost dost nešťastné...

diska
24. okt 2015
diska
24. okt 2015

Ahojte bojovnicky,prisiel som Vam povedat aby ste sa nevzdavali,ja som takto bojoval v nemocnici,potom som doma vela spinkal a teraz som uz velky 😅

santeema
24. okt 2015

@diska boze aky je krasny a usmiaty chalan jeden🙂...si si dost presla ty kokso, ja viem, ze su aj horsie pripady, ale vidiet takto svoje babo s tolkymi hadickami, by som si pri nom asi odplakala svoje, aj ked viem ze by so nicomu nepomohlo asi....ale som rada, ze u teba to islo len k lepsiemu🙂...tak uz len ta sestricka k malému vam chyba s pokojnosti, ze🙂

lienka_1
24. okt 2015

@diska Misko je krasny smejko! 🙂

zuzu1108
25. okt 2015

@diska Kraasny chlapček 🙂.

mircalla
25. okt 2015

@diska jej rozkosny
ja som zvedava na moju slonicu...ta vaha ma fakt strasi

zuzu1108
25. okt 2015

@mircalla Ahoj. Ty si pisala ze ta trápi záha, co ti prosim ta zaberá?
Ja mam neskutočnú zahu a v noci je to najhoršie. Uz mam pocit ze po vsetkom co zjem ju mam.

mircalla
25. okt 2015

@zuzu1108 som momentalne vonku,napisem ked prideme

izzie27
25. okt 2015

@leontinka27 gratulujem a vela zdravicka prajem 🙂

mimika1973
25. okt 2015

babenky, aky je rozdiel medzi Estrimax a Estrofem? Pri KETe?

mircalla
25. okt 2015

@mimika1973 je to to iste, mozes nahradit, len iny vyrobca

amstelko
25. okt 2015

ale daj si pozor lebo je 2mg a 1mg
@mimika1973

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre