Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gagirl
5. nov 2015

@evadek diki moja..no tak uvidime ake budu..Dr.chcel ze by som mohla zacat so stimulkou mozno..ale nestihnem asi do ms mat kontrolne odbery..Tak ti teda velmi drzim palce aby sa vysledok cim skor uz upravil..nech mozte ist cim skor na ket..

ria191
5. nov 2015

@gagirl gaguška a kde teda vlastne u koho si nakoniec zakotvila?

mimika1973
5. nov 2015

baby neviete ci koordinatorka Motalova robi tento tyzden? diky

mimika1973
5. nov 2015

@ria191 servus rius, kedy ides do toho opat? ako prebieha ta "menopoza" ci co ti to dal Stepan? Hadam to este pred vianocami stihnes ten KET, ci? 😉
Drzim Ti moc palce, nech to uz konecne das!!!

majba
5. nov 2015

@mircalla aj mna svrbelo-stipalo cele telo. od 20 tyzdna az po prorod. po porode to hned preslo a uz sa to neopakovalo. skriabanie nepomahalo vobec. A pecenove testy som mala vzdy v norme. Mne hovorili, ze sa to stava ale kedze je vsetko v norme, tak mi na to nic nedali, ze mam len vydrzat. A zacalo ma svrbiet tak okolo8-mej vecer a rano okolo piatej to preslo. Spala som vzdy cele doobeda. vnoci sa koli svrbeniu nedalo.

mircalla
5. nov 2015

@majba mna uz to aj preslo....nebolo to take zle zeby som kvoli tomu nespala. ak doky povedal, ze ta hodnota je bezne zvysena v tehuk, tak uz nestresujem🙂)

majba
5. nov 2015

@mircalla tak to je super. ja som to mala pravdepodobne z toho ako mi maternica tlacila na pecen. ja som sa tiez bala ale ked boli vysledky v norme tak som to prestala riesit. 🙂

zuzik
5. nov 2015

Ahojte ,chcem sa opytat ,ktoreho lekara z Reprofitu by ste mi odporucili? Neviem sa rozhodnut,mam nizke Amh.

helenka12
5. nov 2015

@zuzik machac je najlepsi 🙂

gagirl
5. nov 2015

@ria191 ahoj..tak nakoniec u Otevrela ..manzel nechcel do olomouca tak som si vybrala dr.Otevrela..verim ze nam prinesie stastie..🙂A ty ako?si teraz v prechode?.🙂

gagirl
5. nov 2015

Dievcata moje chystate sa niektora stimulovat v priebehu decembra na ivf?nemyslim na Ket..Lebo ja som planovala ze ak budem mat vyseldky z reproimuno v poriadku ze koncom decembra by som chcela zacat..A dr.Otevrel ma trocha sklamaml ked mi pisal ze max.do 3 12 musim zacat stimulku..ked nie tak potom az v novom roku:( Teraz si picham dexamed..koncom mesiaca idem na kontrolny odber na cytokiny lebo tie som mala zvysene..A neviem ci stiham v novembri stimulovat ked nepridu do ms vysledky..Este by chcel spravit hysteroskopii na 21 Dc ale teraz vobec neviem ako to spravime ked neviem ake budu vysledky z imuno ci to vobec teraz tak robit....komplikuje sa toooooo..:(

ria191
5. nov 2015

@gagirl dobrá voľba Otevřel je super aj keď ja už som mala aj tú česť s Vránom a skoro som padla na zadok, že taký mlaďas usmievavý 😀 😀 😀 sa normálne divím, že ho tu nikto nespomína 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Áno stále v prechode 😕 😕 😕 😝 😝 😝 ...

ria191
5. nov 2015

@gagirl nevadí že sa ti to komplikuje moc sa tým nevzrušuj a povedz si, že bude ako má byť a prinajhoršom pôjdete v novom roku ale ja verím, že s odretými uškami ale stihnete do konca roka dôležité, aby boli výsledky v poriadku veľmi ti držím palce 😀 😀 😀

gagirl
5. nov 2015

@ria191 mas pravdu..dr.Vrana je velmi sympaticky usmievavy lekar..aspon ako som ho videla..sympos🙂 A ako to znasas tie stavy prechodu?to aby si vedela ako to bude za par rokov vyzerat..: 😠
😉

evita246
5. nov 2015

@zuzik Koudelka 😉

mircalla
5. nov 2015

@majba hej ja mam pocit, ze pecen a zlcnik mam niekde v krku, okrem inehoi strasna zaha

gagirl
5. nov 2015

@ria191 .keby som nemala uz tolko rokov vobec by som nad tym nestresovala..ale ja uz moc cakat nemozem do kelu..tak preto to nechcemn moc odkladat..ale ja verim ze zacnem so stimulkou koncom roka aspon..lebo potom by som az koncok januara a ja tolko cakat uz nechceeem.:(Tak verim ze imuno vysledky bude o.k.a do konca roka aspon zacnbem stimulku...dakujem moja moc moc..ja tebe tiez veelmi drzim palce..vy pojdete na ket asi do konca roka ze?..

majinka81
5. nov 2015

@mircalla ahojky tak testy pecenove ok.
Dr.povedal ze su dobre.
Ale mam vysusenu pokozku tak sa necudujem ale som kludna aspon.
Vdaka za radu.
Paa

mircalla
5. nov 2015

@majinka81 inak kremik kremik natierat🙂 super

mircalla
5. nov 2015

@gagirl preco nemozes neskor? kvoli sviatkom?

gagirl
5. nov 2015

@mircalla Otevrel pisal ze mozem zacat stimulovat najneskor do 3,12 a ked nestiham tak az v novom roku..Ale ja by som mala dostat teraz ms najblizie koncom novembra..lebo mam teraz trocha nepravidelnu od poslednej stimulky.,.ale je to tak natesno aj s tymi kontrolnymi odbermi z imuno co mam ist tiez kncom novembra na kontolne cytokiny po dexamede..Takze neviem ci budu vysledky dokym pride ms..A este aj hysteroskopiu by chcel dr.spravit 21 dc ..co teraz tiez neviem co s tym ked neviem ci zacnem stimulovat..takze cele komplikovane..Ja som planovala ze v decemri ked budu vysledky z inumo ok ze spravime hysteroskopiu a zacnem so stimulkou ..Ale teraz neviem ako to spravime..

donatela
5. nov 2015

Dievcence, robila som poriadky a ostal mi Clexane 0,2 az 20 kusov expiracia do 10/2017 a 57 ks jednorazovych dezinfekcnych vankusikov expiracia do 2018. Ak by niekomu pomohlo, napiste mi IP a poslem vam to. Samozrejme DARUJEM.
A vsetkym snazilkam z RF drzim palceky!

evadek
5. nov 2015

@ria191 ahoj Rius...ty si v prechode?..kvoli myomom?...a kedy chystas na ket?...ako to vyzera..🙂?

dohna
5. nov 2015

baby pomoooc, hádam mi to tu niektorá vysvetlí lebo ja som z toho pako, boli sme pred 2 týždňami na našom prvom IUI dnes som mala testovať ale došla MS, takže som 1DC. tak som písala do RF aký bude Ďalší postup liečby a takáto mi prišla odpoveď: pokud bychom realizovali IUI v nativním cyklu bez hormonální podpory, tak se stačí objednat cestou recepce na UZ vyšetření kolem 9. dne cyklu" a teraz necháem čo to IUI v nativ cykle je, nemá to byť IVF v nativ cykle ? to viem čo je ale to IUI nativ je myslené ako ?

evadek
5. nov 2015

@gagirl dakujem ti...no uvidim....uz som realistka....🙂...ale staaale dufam...snad januar by mohol vklad vyjst-....
Treba skrotit tie cytokiny...a potom pojdeme na to..🙂

zuzu1108
5. nov 2015

@dohna V nativnom cykle, ze pojdes na utz a uvidí sa ci budes mat prirodzene ovulaciu.
A hormonálna podpora by bol najskôr tabletky clostilbegyt.

dohna
5. nov 2015

@zuzu1108 práveže ovuláciu mávam tak mi je to čudné to takto riešiť, nie ? minule som bola u svojho gyn na folikulometriu na 9DC mal folik 18mm a na 11DC sme išli na IUI a 2 hodky pred UI prebehla ovulka

latitude
5. nov 2015

Poprosím o radu od ktorého dc sa začína stimulovať? Ideme do Brna 12.11, neviem ci stihnem vklad tento rok este, vopred dakujem

monicka79
5. nov 2015

@latitude ja som zacala na druhy den cyklu, myslim ze vacsinou to tak byva. 6.3. som mala ms, 7.3. som zacala stimulovat a 23.3. som mala vklad po 5 dnovej kultivacii.

zuzik
5. nov 2015

@helenka12 len machac je vraj uz len v olomouci a tam neviem v porovnani s reprofitom na akej urovni a cenovo ake to je.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre