Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mircalla
10. nov 2015

@gagirl verim, ze softik vyjde.myslim, ze pred 40 je to vhodnejsi postup ako velke davky hormonov, ide o kvalitu, nie kvantitu. mam kopec znamych tu z RF temy vek 37-40 a softik krasne zabral

No takze mna caka sekcia buduci stvrtok alebo piatok, este upresni. Budem 37+4tt resp. 37+5tt.
Uz sme neni taki obrovski, 3300 gramov, tyzden popredu. samozrejme su to len merania
ze placenta je zrela (comu nerozumiem, ale neva)

gagirl
10. nov 2015

@mircalla dakujem moja za povzbudenie..verim ze ta buduci rok budem nasledovat..Vam prajem nech vam tych par dni este rychlo ubehne kym si podrzite vasu malu lasku..drzte sa..🙂

gagirl
10. nov 2015

@diska ahoj moja..dakujem ti pekne..verim ze buduci rok bude pre nas stastnejsi a budeme aj my konecne stastni..vam prajem s krpcekom vsetko dobre 🙂

dejna0412
10. nov 2015

Ahojte ,chcem sa spytat ci v reprofite robia genetické vyšetrenie a imunologiu?nemozem to na ich stránke nájsť ....dakujem velmi pekne

gagirl
10. nov 2015

@diska zabudla som..dakujem za srdiecko 🙂

lienka_1
10. nov 2015

@mircalla Tak buduci tyzden uz mate malinku doma! Silno drzim palce! Mna vcera pustili z nemocnice. Krcok 1cm, presiaknuty. Este nechcem rodit, ale dlho po tebe asi nepotiahnem. Kebyze aspon do toho 37.tt bolo by to super!

tlucka
10. nov 2015

@lienka_1 Zlatíčko, držím palce, nech malinká v brušku ešte chvíľku vydrží 🙂

mircalla
10. nov 2015

@lienka_1 buduci tyzden len do nemocky...doma este nie....a oddychuj, este 4 tyzdne potiahnes, verim tomu

lienka_1
10. nov 2015

@tlucka Dakujem Lucka!
@mircalla Snazim sa zostat pozitivna, poslusne lezim. Ale mam menej plodovej vody, tak aj ked krcok vydrzi, mozno bude musiet vonku kvoli tej plodovke. Ze s tym sa neda robit nic. Ale uz nechcem stresovat, aj tak sa tym nic nevyriesi. Uz to nejako potiahneme do zdarneho konca 🙂

mircalla
10. nov 2015

@lienka_1 no uz si 32tt...kazdy tyzden dobry. idealne by bolo do toho 37tt
a kedy mas dalsiu kontrolu

lienka_1
10. nov 2015

@mircalla Idem vo stvrtok k svojmu gynekologovi, musim sa hlasit z nemocky.Ale on je aj moj porodnik, tak uz to ustriehne.

gagirl
10. nov 2015

@lienka_1 drzim silno palce nech to potiahnete co najdalej ako sa len da..drzkajte sa aj s malinkou..🙂

ria191
10. nov 2015

@lienka_1 čau micuska ojoooj je to tažké ale ja viem, ze copanocka bude v poriadku a ze to zvládne-te. Pozri aj ja som prisla o mesiac skor na tento krásny svet a aka kobyla zo mna narástla. Držím silno palce cmuk

ria191
10. nov 2015

@mircalla ty brdo ale ti to zbehlo aj ti bude smutno za pimpelkom ci?

lienka_1
10. nov 2015

Dakujem za serdenko dobrej vile 🙂

lienka_1
10. nov 2015

@gagirl
@ria191 Dakujem zienky za podporu! Teraz mi pisala jedna kamoska, ze si mam spomenut, ze malinka je velky zazrak a za ked to zvladla az doterz, ze to zvladne este chvilku. A ma pravdu. Vieme, co je vo veci a este zabojujeme!

diska
10. nov 2015

@lienka_1 ahoj,drzim palce a neboj ja som mala tiez presiaknuty krcok a vydrzal to 🙂

santeema
10. nov 2015

@mircalla budem drzat palce🙂..inak mne sa teraz 3300 zda ok, ved ja som rodila v 38 tt a maly mal takmer 4 kg

santeema
10. nov 2015

@lienka_1 budem na vas obe mysliet, nech to potiahnete co najdlhsie, len lez a ziadna namaha, aby si nahodou nedostala kontrakcie. ta plodova voda sa preco straca, nepovedali ti? a tie merania mas uz ok, co bola malicka trosku mensia?

mircalla
10. nov 2015

@santeema no uz je rozdiel len tyzden.....aspon podla merani...inymi slovami za poslende tyzdne sa to skorigovalo

santeema
10. nov 2015

@mircalla tak to je fain, budes kludnejsia aspon🙂

falin
11. nov 2015

@gagirl - ahojky, drzim palceky na soft, nech to tentokrat vyjde 🙂

falin
11. nov 2015

@lienka_1 - drzkaj sa kočka, verim ze to este potiahnete s malou 2v1. Myslim na teba . 😉

ria191
11. nov 2015

@falin čau micka pekne od teba ze sa občas ukážes

lienka_1
11. nov 2015

@santeema Ked ma prepustali z nemocnice, tak ze sa mam telesne setrit. Som sa opytala, co presne maju na mysli, ze ja sa setrim uz 8 mesiacov 😀 Tak pekne lezim, boli ma z toho cele telo, tazsie sa mi po leziacky dycha, ale tak nejako to striedam s polosedom. Zajtra idem za svojim gynekologom-porodnikom, verim, ze on este nieco vymysli, aby sme tahali co najdlhsie.
Malinku mi v pondelok aj skontrolovali. Pekne pribrala, celkovo bola 32+2 cize mierne v predstihu, hlavicka dokonca az o 2 tyzdne. Ale uz tie merania beriem s velkou rezervou. Rastie, to je hlavne. nech jej este pekne dozreju pluca a moze ist vonku tak za 4 tyzdne 🙂

lienka_1
11. nov 2015

@diska
@falin VERIME!!!! 🙂

lienka_1
11. nov 2015

Dalsia dobra zieka mi poslala srdiecko! Dakujem! 🙂

nelly3
11. nov 2015

baby kolko teraz stoji utros? stale je ta cena okolo 7€?

sarasota
11. nov 2015

@lienka_1 Drzkajte sa obe ,malinka este chvilocku pobudne v maminkinom brusku 🙂

diska
11. nov 2015

@lienka_1 hlavne len pekne lezkaj moja,,kukaj rozpravky ,coskoro si mamina,ako to rychlo ubehlo.
Ja musim povedat,ze som obcas chodila aj von aj ked krocok bol presiaknuty,,lebo som potrebovala to co pred porodom nakupit a vybrat do noveho ale asi tak,ze som sa dotrepala do obchodu a kde sa dalo tam som sedela,postele,kresla stolicky 😀 😀 😀 Brendon to je taky velky obchod pre babatka,tam som tiez sedela a muzik mi nosil ukazovat vecicky a ja som si to preberala aj predavacky pomahali,,ja som ale uz aj nevladala ,vsekto sa da zvladnut 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre