• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

16. januára 2017 
@gagirl verim, ze softik vyjde.myslim, ze pred 40 je to vhodnejsi postup ako velke davky hormonov, ide o kvalitu, nie kvantitu. mam kopec znamych tu z RF temy vek 37-40 a softik krasne zabral

No takze mna caka sekcia buduci stvrtok alebo piatok, este upresni. Budem 37+4tt resp. 37+5tt.
Uz sme neni taki obrovski, 3300 gramov, tyzden popredu. samozrejme su to len merania
ze placenta je zrela (comu nerozumiem, ale neva)
10. nov 2015 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@mircalla dakujem moja za povzbudenie..verim ze ta buduci rok budem nasledovat..Vam prajem nech vam tych par dni este rychlo ubehne kym si podrzite vasu malu lasku..drzte sa..:slight_smile:
10. nov 2015 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska ahoj moja..dakujem ti pekne..verim ze buduci rok bude pre nas stastnejsi a budeme aj my konecne stastni..vam prajem s krpcekom vsetko dobre :slight_smile:
10. nov 2015 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte ,chcem sa spytat ci v reprofite robia genetické vyšetrenie a imunologiu?nemozem to na ich stránke nájsť ....dakujem velmi pekne
10. nov 2015 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska zabudla som..dakujem za srdiecko :slight_smile:
10. nov 2015 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla Tak buduci tyzden uz mate malinku doma! Silno drzim palce! Mna vcera pustili z nemocnice. Krcok 1cm, presiaknuty. Este nechcem rodit, ale dlho po tebe asi nepotiahnem. Kebyze aspon do toho 37.tt bolo by to super!
10. nov 2015 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 Zlatíčko, držím palce, nech malinká v brušku ešte chvíľku vydrží :slight_smile:
10. nov 2015 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 buduci tyzden len do nemocky...doma este nie....a oddychuj, este 4 tyzdne potiahnes, verim tomu
10. nov 2015 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka Dakujem Lucka!
@mircalla Snazim sa zostat pozitivna, poslusne lezim. Ale mam menej plodovej vody, tak aj ked krcok vydrzi, mozno bude musiet vonku kvoli tej plodovke. Ze s tym sa neda robit nic. Ale uz nechcem stresovat, aj tak sa tym nic nevyriesi. Uz to nejako potiahneme do zdarneho konca :slight_smile:
10. nov 2015 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 no uz si 32tt...kazdy tyzden dobry. idealne by bolo do toho 37tt
a kedy mas dalsiu kontrolu
10. nov 2015 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla Idem vo stvrtok k svojmu gynekologovi, musim sa hlasit z nemocky.Ale on je aj moj porodnik, tak uz to ustriehne.
10. nov 2015 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 drzim silno palce nech to potiahnete co najdalej ako sa len da..drzkajte sa aj s malinkou..:slight_smile:
10. nov 2015 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 čau micuska ojoooj je to tažké ale ja viem, ze copanocka bude v poriadku a ze to zvládne-te. Pozri aj ja som prisla o mesiac skor na tento krásny svet a aka kobyla zo mna narástla. Držím silno palce cmuk
10. nov 2015 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mircalla ty brdo ale ti to zbehlo aj ti bude smutno za pimpelkom ci?
10. nov 2015 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za serdenko dobrej vile :slight_smile:
10. nov 2015 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl
@ria191 Dakujem zienky za podporu! Teraz mi pisala jedna kamoska, ze si mam spomenut, ze malinka je velky zazrak a za ked to zvladla az doterz, ze to zvladne este chvilku. A ma pravdu. Vieme, co je vo veci a este zabojujeme!
10. nov 2015 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lienka_1 ahoj,drzim palce a neboj ja som mala tiez presiaknuty krcok a vydrzal to :slight_smile:
10. nov 2015 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mircalla budem drzat palce:slight_smile:..inak mne sa teraz 3300 zda ok, ved ja som rodila v 38 tt a maly mal takmer 4 kg
10. nov 2015 o 23:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 budem na vas obe mysliet, nech to potiahnete co najdlhsie, len lez a ziadna namaha, aby si nahodou nedostala kontrakcie. ta plodova voda sa preco straca, nepovedali ti? a tie merania mas uz ok, co bola malicka trosku mensia?
10. nov 2015 o 23:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@santeema no uz je rozdiel len tyzden.....aspon podla merani...inymi slovami za poslende tyzdne sa to skorigovalo
10. nov 2015 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mircalla tak to je fain, budes kludnejsia aspon:slight_smile:
10. nov 2015 o 23:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl - ahojky, drzim palceky na soft, nech to tentokrat vyjde :slight_smile:
11. nov 2015 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 - drzkaj sa kočka, verim ze to este potiahnete s malou 2v1. Myslim na teba . :wink:
11. nov 2015 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin čau micka pekne od teba ze sa občas ukážes
11. nov 2015 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@santeema Ked ma prepustali z nemocnice, tak ze sa mam telesne setrit. Som sa opytala, co presne maju na mysli, ze ja sa setrim uz 8 mesiacov :grinning: Tak pekne lezim, boli ma z toho cele telo, tazsie sa mi po leziacky dycha, ale tak nejako to striedam s polosedom. Zajtra idem za svojim gynekologom-porodnikom, verim, ze on este nieco vymysli, aby sme tahali co najdlhsie.
Malinku mi v pondelok aj skontrolovali. Pekne pribrala, celkovo bola 32+2 cize mierne v predstihu, hlavicka dokonca az o 2 tyzdne. Ale uz tie merania beriem s velkou rezervou. Rastie, to je hlavne. nech jej este pekne dozreju pluca a moze ist vonku tak za 4 tyzdne :slight_smile:
11. nov 2015 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@diska
@falin VERIME!!!! :slight_smile:
11. nov 2015 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dalsia dobra zieka mi poslala srdiecko! Dakujem! :slight_smile:
11. nov 2015 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby kolko teraz stoji utros? stale je ta cena okolo 7€?
11. nov 2015 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 Drzkajte sa obe ,malinka este chvilocku pobudne v maminkinom brusku :slight_smile:
11. nov 2015 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 hlavne len pekne lezkaj moja,,kukaj rozpravky ,coskoro si mamina,ako to rychlo ubehlo.
Ja musim povedat,ze som obcas chodila aj von aj ked krocok bol presiaknuty,,lebo som potrebovala to co pred porodom nakupit a vybrat do noveho ale asi tak,ze som sa dotrepala do obchodu a kde sa dalo tam som sedela,postele,kresla stolicky :grinning: :grinning: :grinning: Brendon to je taky velky obchod pre babatka,tam som tiez sedela a muzik mi nosil ukazovat vecicky a ja som si to preberala aj predavacky pomahali,,ja som ale uz aj nevladala ,vsekto sa da zvladnut :sweat_smile:
11. nov 2015 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok