• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

25. mája 2017 
@sona_fit
a co si teraz brala? len ten utros?
17. nov 2015 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit jaj to je super...ja som testovala na 9. den a tiez uz bol pekne silny...a pregnyl to byt nemohol, lebo som ho ani nemala:slight_smile:
17. nov 2015 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe ano ano ideme na to... juuj tak ty si este oddychni, naber sil a potom sup na to.
Budem ti drzat palce. A co vlastne mas? dievcatko ci chlapca?
17. nov 2015 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 Áno, neberiem nic ine len ten utros 0-0-2
17. nov 2015 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jalaura teraz som dokojila a chcem si užiť dva mesiace a dat sa do poriadku a hlavne nabrať energiu a sil:slight_smile:dievčatko.aj ja budem držať palce a urcite daj vediet ako pokračujete :slight_smile:
17. nov 2015 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit jej skvela sprava.tak pregnyl to urcite nie je:slight_smile:ak je pozitívny tak preto,ze si tehotná:slight_smile:moooc drzim palce:slight_smile:
17. nov 2015 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe Dakujem, a ty pozerám už ideš do ďalšieho kola, si pamätám ked ti to vyšlo pred 2 rokmi? Vtedy ste sa rozbehli viaceré :slight_smile: A co máte, dievčatko či chlapca, už si nepamätám ;)
17. nov 2015 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jasne...dam....aj ja som prestala kojit a dala som si pauzu...to treba. Tak uzi si vianoce a dam vediet:slight_smile:. drz palce
17. nov 2015 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sona_fit Sonička, GRATULUJEM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Úžasná správa. Teším sa z celého :hearts: s tebou.
18. nov 2015 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sona_fit Blahozelam! Pregnyl to uz urcite nie je. Raz som si robila hcg testy po pregnyle, aby som vedela ako dlho sa v tele drzi a na 6. den po pregnyle uz bol test bielucky.
18. nov 2015 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rada2002 ďakujem, je fajn sa porozprávať s niekým, kto prežíva podobné problémy. Škoda tej poisťovne. S tým napísaním na sestru som prekvapená, ale keď je aj dr. ochotná, tak prečo nie, klinike to môže byť jedno. Držím palce nech tie papierovačky (v prvom rade) a hlavne bábenko výjdu. Mne tu žiadosť schválili do dvoch týždňov, ale preplatenie im teda trvá. V pondelok to boli dva mesiace odkedy som im odoslala žiadosť o preplatenie. Ak nič ani tento týždeň, budúci tam volám. Aj to som zvedavá, koľko pošlú. Dám vedieť. Bude toto tvoje prvé bábo? Ja jedno prirodzene z prvého manželstva mám (má už 10 rokov).
18. nov 2015 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evit81 ahoj. Takisto som po ivf a i ja som posielala ziadost o preplatenie do poistovne,vcera tomu boli dva mesiace. Este stale nic,sice maju nato tri mesiace,asi sa neponahlaju. Das prosim ta potom vediet,ak tam zavolas,co ti povedali? Dakujem
18. nov 2015 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte je tu niekto kto si dal genetiku embryjok? My sa chystáme v januári na soft do Brna a chceme dať aj genetiku. My máme s manželom genetické vyšetrenie v poriadku. Máte skúsenosť, že aj ked vy ste v poriadku, že embryjka neboli v poriadku? ďakujem za odpovede.
18. nov 2015 o 13:44  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak niekto potrebuje Estrimax 2 mg,darujem cele balenie.
18. nov 2015 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka17044 napíš @chelly oni si to dávali
18. nov 2015 o 17:36  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dievcata, ja idem zajtra na to. Pocity rozne. Neviem stale ci celkova narkoza alebo spinal (rozhodne anesteziolog zajtra, ktory bude mat sluzbu). Mam z tej celkovej docela hrozu, hoci mam uz za sebou par narkoz....kvoli tym mojim problemom zo zahou.....ale mi to cele natece do dychacich ciest a zadusim sa....Ono riziko tam je. spinal asi nebudu chciet robit. No je mi z toho cudne
18. nov 2015 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@mircalla ...drzim palce, aby vsetko slo hladko ... doveruj lekarom, urcite urobia to, co bude najvhodnejsie ;)
18. nov 2015 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amstelko dakujem pekne
18. nov 2015 o 18:47  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mircalla drzim palce tfuj tfuj...dobre to dopadne :wink:
18. nov 2015 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evit81 . Aj ja mám syna z prvého manželstva, ktorý má zajtra 10 rokov. Mám druhého partnera už 4 roky. On je slobodný a bezdetný, takže preto to druhé dieťa.
18. nov 2015 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla Drzim velmi, velmi palce na zajtra :slight_smile:. Nech vsetko prebehne bez problémov na 1 :slight_smile:.
A preco nechcú spinal?
18. nov 2015 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1108 mala som zlomeny stavec
18. nov 2015 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla Aha. A ked neješ tiez mas kyselinu? Asi pojdes zajtra medzi prvými ze? Budeme na teba myslieť :slight_smile:.
18. nov 2015 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1108 veru tiez....12 hodin nemam jest...mam tam ist na 10 tak tak skoro to nebude
18. nov 2015 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla drzim palce nech vsetko dobre dopadne:relaxed:
18. nov 2015 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla Držím palce :slight_smile:
18. nov 2015 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mircalla vela štastia na zajtra určite sa nic nestane oni poznajú všetky okolnosti buď bez obáv. Sa teším na foto malej copanocky
18. nov 2015 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mircalla Mirka, silno drzim na zajtra palce! Vsetko bude OK! :wink:
18. nov 2015 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky, vdaka za dalsie srdiecko.
Dnesna kontrola dopadla skoro na 1. Malinka ma 2300g a ak bude takto priberat dalej a ja budem rodit v termine, tak sa mam na co tesit :slight_smile: Prietoky ukazkove, krcok ani nekontroloval, ze ten strazi pesar. Dnes som od dokiho odchdzala velmi spokojna, tak verim, ze to tak aj dlho zostane.
18. nov 2015 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
Uz som tu dlho nebola...drzim vam vsem palce baby....velmi :heart:
18. nov 2015 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok