Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mircalla
18. nov 2015

@lienka_1 no vidis, tak to nadherne pribrala od poslednej poradne dokonca viac ako priemer, pekne to dobehla...super
Dakujem vam vsektym, dam vediet, ked budem shcopna fungovat

lienka_1
18. nov 2015

@mircalla Hej, boli sme cez vikend u mamky a ta ma statocne vykrmovala, tak si to berie ako osobnu zasluhu 🙂 Drzte sa zajtra!

gagirl
18. nov 2015

@lenka54321happy dakujeme 🙂

gagirl
18. nov 2015

@mircalla bude na vas zajtra mysliet a drzat palce..nechaj to na lekarov,urcite sa rozhodnu spravne..drzte sa 🙂

santeema
18. nov 2015

@mircalla velmi budem na vas obe mysliet, vsetko bude ok, neboj🙂..aj ked tie tvoje obavy uplne chapem, lebo aj moj naj, naj...pocit po porode bol, ked som si uvedomila, ze som pri vedomi, zdrava a malicky tiez. vela stastia zajtra...a ake mas meno vymyslene🙂?

santeema
18. nov 2015

@lienka_1 vidis, som vravela, ze to potiahnes ako speranza🙂. tesim sa tiez, ze ide vsetko ako ma, si to zasluzis, aby si si tie posledne tyzdne uzila. a k mamine teda chodievaj castejsie a mozno trhnes nejaky vahovy rekord s malickou🙂

santeema
18. nov 2015

@lenka54321happy si tu davno nebola veru🙂...ako sa aj s malickym drzite? rastie pekne a spinka? dufam, ze si aj trosku pri nom oddychnes🙂

lienka_1
19. nov 2015

@santeema Som bola v nemocnici a potom som musela doma lezat. Ale potrebovala som ist k zubarovi na preventivku v 8. mesiaci. Moj gynekolog velmi dobre vytusil, ze uz mi zacina zasibkavat z toho, co som cele dni sama doma, tak ma k zubarovi pustil. Mame ho v rodnom meste, asi hodinku cesty autom, preto som si pytala povolenie ist. No a ved lezat viem aj u nasich 🙂 tak sme isli na cely vikend.
No a po vcerajsej kontrola som zase kludna a viem, ze uz tolko kolko mala potrebuje potiahneme 🙂

evit81
19. nov 2015

@rada2002 no vidím, že nielen tú snahu o ďalšie dieťa máme spoločné 🙂 Z celého srdca ti prajem, aby ti to vyšlo. Mám pocit, že tie druhé šance na pekný život sa oplatilo vybojovať. Malý je štvrták? Moja je v piatej triede (bojujeme s učením o dušu). Môj druhý manžel má dve dospelé deti z prvého manželstva, ja jedno. Ale chceli by sme spoločné. Ale ak sa povedzme do roka nepodarí cez ivf (inou cestou to žiaľ nejde), tak budeme žiť bez nejakého malého drobca. Ostatné naše deti tiež potrebujú pozornosť a lásku. No po tomto transfere mám pocit, že to vyšlo. Som zvedavá, ako to dopadne.

lenka54321happy
19. nov 2015

@santeema
Joooj ake spomienky....obavy takto pred rokom ☹
Pamatam...nebolo to easy...
Ale zvladli sme to!
Averim ze vsetky ostatne bojivnicky tiez!!!
Maly sa rehoce stale, si robi prdel zo vsech 🙂
Spava ako kedy...
A vy si ako gazdujete??? 🙂

misaelka
19. nov 2015

baby nas 5.vklad vysiel- hcg na 14.den vyse 2700 🙂 dufam te babatko je tam kde ma byt a ze ho o 2 tyzdne uvidime 🙂

stella25
19. nov 2015

@misaelka tak to máš riadne číslo. Gratulujem a samozrejme, všetko bude dobre. Teraz sa už len tes 🙂

sona_fit
19. nov 2015

@mircalla Jeej, držím palce, už si asi niekde na sále 😉
Je to úžasné dievčatá, že niekde sa teraz rodí nový človiečik - náš "známy" 🙂
A neviete prosím ako sa darí speranze? Bola mi tu veľkým príkladom a neviem nič o nich, dúfam že sú s chlapcami v poriadku...

pitufinka
19. nov 2015

@misaelka vysoke hcg 🙂 ja som mala na dvanasty den po vklade 369,2 :D

gagirl
19. nov 2015

@misaelka tesim sa s teba..a mozno budu aj dvojicky🙂mali ste darovane vajicko teraz?

misaelka
19. nov 2015

@gagirl my sme mali vzdy darovane vajicka nakolko nemam vlastne... nestras... staci jedno a poriadne :D

gagirl
19. nov 2015

@misaelka aha..tak uvidis teda co ukaze sono..ale moze byt aj pri jednom take hcg..je to individualne..Drzim palce aj nadalej 🙂

sofia17
19. nov 2015

babeky ako sa ráta prvy deň mrchy pri KET. Mám užívať Estrimax 3x1, ale neviem ako začať, či hneď prvý deň aj keď príde napr. poobede alebo večer si dám teda už len 1 tabletku, alebo začínam až od dalšieho dňa (ako pri IVF)?

nelly3
19. nov 2015

@sofia17
no prvy DC je ked mas MS, ale normalne cervenu krv, nie nejake spinenie a pod. pri KET sa zacina uzivat estrimax od 1DC, takze ak dostanes dneska vecer, tak sa ti prvy den MS rata od zajtra 😉 doobeda ked dostanes MS, tak rataj ako 1DC, ked dostanes MS poobede, rataj 1DC od dalsieho dna 😵

scheflera
19. nov 2015

@mircalla Držím palce na zajtra,nech to máš šťastne za sebou.A dúfam, budeme ťa čoskoro nasledovať.
@lienka_1 Ja mám kontrolu zajtra poobede,pred týždňom mala 2050g,a tiež kopu týždňov mám pred sebou.

mircalla
19. nov 2015

Moja mala tucka sa narodila dnes o 12.45 sekciou v spinalnej anesteze v 38tt. Vaha 3900 gramov,vyska 51 cm vsetko ma boli,ale som stastna

mili78
19. nov 2015

@mircalla ...gratulujeeeem a zelam vela zdravicka malinkej aj maminke ;)

majinka81
19. nov 2015

@mircalla Gratulujem a nech ste zdravučkí. 🙂 🙂

majba
19. nov 2015

@mircalla gratulujem k malej Terezke 😵

tinkatinulka
19. nov 2015

@mircalla gratulujem, krásne miery a skore zotavenie

evadek
19. nov 2015

@mircalla gratulujeeem🙂pekne miery🙂

izzie27
19. nov 2015

@mircalla gratulujem a vela zdravicka☺

zabka75
19. nov 2015

@mircalla Gratulujem a prajem vela zdravicka 🙂

stella25
19. nov 2015

@mircalla gratulujem a veľa zdravícka obom želám 🙂

katka17044
19. nov 2015

ahojte prosim ako to je pri softe v Brne? Od ktoreho dna sa zacinaju uzivat lieky kedy je prvý ultrazvuk a odber? Dakujem pekne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre