Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

silvinkabb
30. nov 2015

@lienka_1 no to si sikovna. milujem tieto cipky .-)

lienka_1
30. nov 2015

@silvinkabb Dakujem!

tinkatinulka
30. nov 2015

@lienka_1 wau tak tie su krásne..ja dnes idem piect..ale take krásne ako tvoje nebuduu

silvinkabb
30. nov 2015

@tinkatinulka ja som si take objednala za tazke prachy 😀 ja ani piect neviem, nie to este zdobit

dancura
30. nov 2015

@gagirl ahoj. Tak dufam, ze vekom to nie je 🙂 Mam 31- tak snad este do stareho zeleza nepatrim 🙂🙂🙂

dancura
30. nov 2015

@lola911 dakujem krasne. Dnes som volala svojej endokrynologicke, ktora je strasne zlata a vravela mi, ze mi Hormnalny Profil robila v marci, kde bolo vsetko ok, ale spravi mi ho znovu ak chcem. Ako na potvoru som mala menzes pred 5tymi dnami a dalsi vychadza na Vianoce, tak az koncom januara pojdem na vysetrenia.
Ja som mala cely zivot menzes spojeny s takym hnedym spinenim...Vzdy mi tak zacinal, ze som den-dva pred menzesom spinila a potom sa mi spustila krv. Brala som na to aj Duphaston, no nic nepomahalo, tak to nechali tak...Ta zastarala krv (co by sposoboval krcok) by bolo spinenie stale alebo by to mohlo byt len na zaciatku menzesu?

gagirl
30. nov 2015

@dancura no tak to si este mladucka..to nebude tym vekom teda 🙂 aj ja to uz ten rok dva tak mam a dr.to nijak neriesili..ani jeden co som mu to vravela..tak snad je to ok..Ale ja si chcem dat spravit ten hp ale tiez som par dni po ms..takze teraz to asi nena vyznam..Daj vediet ked sa nieco nove dozvies co sa toho tyka..🙂

nelly3
30. nov 2015

@gagirl
HP sa robi na 3-4 den cyklu, mne ho prave dneska robili, chcem vediet aky ho mam, lebo uz dlhsiu dobu mavam pred ms take navaly tepla, zimy atd. snad nie som uz v prechode 😝

cmudlo
30. nov 2015

@dancura
@gagirl
@nelly3
Mne môj dr. povedal, že to je jedno v ktorý deň cyklu HP že oni majú tabuľky a vedia si tie hodnoty prepočítať. Mne ho robili min. mesiac. Krv mi brali 2x raz na 17 DC -tesne pred ovu a druhý krát na 25 DC po ovu. Posielala som výsledky aj koudelkovi, povedal že je ok.

nelly3
30. nov 2015

@cmudlo
mne moj gynekolog ako som pisala 3-4 DC, a aj predtym mi tak brali hmmm

diska
30. nov 2015

@nelly3
@cmudlo
@gagirl baby ten HP je vraj najidealnjesie na 2 DC aj Marcel tak chcel ale rozmedzie sa dava medzi 3 az 4 DC,ale endokrinologovia robievaju az 3x HP,na 2 DC,a potm uz neviem oresne ktore dni ale neako v strede a koniec .

diska
30. nov 2015

Baby mmam zas otazku,maly ma niekdy vecer vyssiu teplotku max do 38 v zdaocku cize to je 37,5 a niekedy mi ho prezenie ale potom nic,zas ho prezenie o neake 3 dni napr,uz mame 2 spodne zubky a uz sa nam nieco ukazuje aj hore ale nie v strede ale akoby mu isli bocne,moze sa mu ta teplota a prehanie diat z toho ze idu zubky?

suzanecka1
30. nov 2015

dievčatá boli ste niektorá si dať potvrdiť žiadosť na klinické pracovisko v ba konkrétne primárovi Petrenkovi na antolskú? to je ten úžasný bod 2.9 poslali mi to zo vzp späť, že to musí byť potvrdené nie obvodným gynekologom ale klinickým pracoviskom, sú 3 na sk v ba, martine a košiciach.... 🙄

gagirl
30. nov 2015

@nelly3 ahoj..viem ze sa to robi nejak hned prve dni cyklu..skoda ze som uz zajtra 8 den lebo idem ku gynekologicke a chcela som ju poprosit..Tak asi musim cakat na dalsi ms..Naposledy som mala hp pred rokom a pol cca..a pred dalsou stimulkou som si chcela dat spravit ..aj ked otevrel vravel ze netreba..ani amh..Ale ja by som chcela obidve skntrolovat..Tak uvidime..diki moja..

gagirl
30. nov 2015

@lienka_1 kraaasne medovnicky ..sikulka si velmi🙂 Drzim palce na poradni..🙂

santeema
30. nov 2015

@lienka_1 ty kokso, vsak to je ako najake umelece dielo🙂. to sa robi cez nejaku sablonku? lebo neviem si predstavit, ak nie kolko ti trva jeden medovnik🙂

santeema
30. nov 2015

@diska to moze byt zo zubkov, aj segrin maly hnackoval casto a mal zvysenu teplotu sem tam. ale skus radsej pre tvoj pokoj v dusi🙂 skocit k lekarke.

evadek
30. nov 2015

@lienka_1 nadhernééééééééééé.....tak moje vyzeraju každy rok ako keby ich 5-ročná pokreslila 😀😀😀

diska
30. nov 2015

@santeema boli sme na plucnom ,tam ho pocuvala,kukala do hrdielka a brala mu aj krv,na CRP a krvny obraz ,tam to bolo ok,a rizikova nas odmietla vysetrit,ze mame virozu tak nemame tam co robit 😝 ale tak jeho neprehane,ze kazdy den a trva do to uz 2 tyzdne ale tak ze napr 3 dni nic,potom jede den ano a zas po 4 dnoch,ale podla rizikovej este niekdu ziadne deieta naemalo horucku a ani hnacku zo subkou,vraj je to blbost 😕

sasa1983
30. nov 2015

@diska podla mna to moze byt v klude z toho,ak by to bol infekt,bakterialny,virusovy,tak by sa to bez liecby zhorsilo. Davaj probiotika,vit. C (C bion MULTi tusim sa to vola) a tl aj dlhodobo.

matusik6
30. nov 2015

@jalaura ked som bola po OPU tiez som mala celz den bolesti a aj na druhy den to nebolo ono,mohli nejaky nerv zasiahnut a ked som sla 2 x tak nic

lienka_1
30. nov 2015

@tinkatinulka Urcite budu skvele! 😉

tinkatinulka
30. nov 2015

@lienka_1 hihi poslem ti..milý rok sa dali jest asi v polovicke januara..ale pes pochvaloval..

lienka_1
30. nov 2015

@gagirl Dakujem! Prietoky ukazkove, ani ma nepozrel, lebo som bola minulu stredu na poslednej poradni a v piatok este idem na vyter, tak ma kukne u seba v ambulancii.

lienka_1
30. nov 2015

@santeema Hej sablonku mam v ruke 😀 A ja ro nejako nestopujem, lebo nerobim jeden medovnik v kuse. Kym mi zaschne mriezka, tak ciarkam dalsie. Vzdy beriem po 10 a tak zdobim. Tohto roku nic nove nevymyslam, iba kopirujem minulorocne. U mna je to predvianocny "detox" dusevny 😉 Ked vsetci behaju po nakupnych centrach a upratuju a umyvaju okna a plasia sa, ja si pekne sedim doma a zdobim.

lienka_1
30. nov 2015

@evadek My mame v rodine tradiciu, ze sa kazdy rok snazime piect medovniky spolu. Nezalezi, ci su vycifrovane ako tie moje, h.avne je, ze sme spolu, ze nam krasne doma vonia a ze stravime tencas ako rodina. A mne sa aj tak najviac zo vsetkych, co na tej fotke su, paci to srdiecko pre Adelku. Urobila ho neterka sama od seba. Velmi si dala zalezat. Ver, ze tento medovnicek bude mat cestne miesto na viamocnej miske s cukrovinkami 🙂

lienka_1
30. nov 2015

@tinkatinulka Aj tie moje budu jedle presne na Vianoce. Jeden rok moj otec pojedol dekoraciu, co vesiame n bok skrine, take velke srdce a z neho viseli mensie srdiecka. Segra sa to chystala zavesit a on jej z toho pekne krasne ujedal. No a o, ze mali zo 3-4 roky! 😀 😀 😀

evadek
30. nov 2015

@lienka_1 poznam to...my tiez robime aj doma...vsetky tri sestry a to sa vzdy strasne zabavime....a najkrajsie su pre nas od tej najmladsej- 13-rocnej🙂

fatma1
30. nov 2015

@lola911 Mozem sa opytat ohladne toho melatoninu....co presne beries? aku znacku? aku davku?
A ake mas pocitiy, priznaky, vedlajsie ucinky?
Dakujem

fatma1
30. nov 2015

@mircalla Kraaasna babulka..;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre