• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. januára 2017 
@diska Dnes som 36+6. Kompozitny vek male j bol 36+3, cize sa to od minuleho tyzdna zlepsilo.
@mircalla
@pufa A dakujem, zienky! :wink:
14. dec 2015 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 drzim ti palce nech to vsetko dopadne na 1cku.pan bozko vas bude chranit. :wink:
14. dec 2015 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 vsetko dobre dopadne, budu na vas davat pozor. Velmi, velmi, velmi vam drzim palceky!!!!! :slight_smile:
14. dec 2015 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 ja som rodila 37+4tt. to neni taky rozdiel. kompozitny vek o tyzden viac, mala bola uz uplne zrela, doky chvilu vahal ci pocka do konca 38tt
14. dec 2015 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 držím tiež celé päste, nech ti všetko dobre dopadne, až mi slzy vyhŕkli, keď som si prečítala IVF 8 krát!!!!!!!
14. dec 2015 o 20:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elienocka
@lienkae
@maculicek1977 Dakujem zienky! Akurat som prisla z CTG, ze ukazkove. Pani doktorka bola velmi zlata a vsetko mi povysvetlovala, upokojila.
@maculicek1977 A to ze 8x je uz uplna malina, akoby ani tie roky neboli. Teraz je ta nasa krpata dolezita :wink: Ani neviem opisat, aka som rada, ze som sa na ten posledny pokus este odhodlala.
@mircalla Teraz mi lekarka na ctg povedala, ze ma mozno este aj pustia domov, ale ze to zalezi od mojho porodnika. Zajtra tu nie je, uvidime v stredu.
14. dec 2015 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@lienka_1 no vidis, ziadna panika...:slight_smile:
14. dec 2015 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mircalla Hej, presviedcam sa, ze som v pohode :grinning: Ale sluzi jedna miestna kapacita, tak som trosku kludnejsia :slight_smile:
14. dec 2015 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 myslim silno na vas..urcite je a bude vsetko v poriadku..drzte sa bojovnicky..:slight_smile:
14. dec 2015 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl Dakujem! Aj za dalsie srdiecko? :slight_smile:
14. dec 2015 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
14. dec 2015 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 boze ty sa ku koncu ani nahodou nenudis:slight_smile:...to mas ako na hojdacke:slight_smile:...ale radsej brat vazne kazde zhorsenie a trosku si postresovat a potom bude vsetko ok, ako nesledovat to a daco by sa zanedbalo. drzim velmi palce a sama som zvedava, ze kedy sa vlastne pojde nato. ale malicka ma dobru vahu a ostatne uz tiez dobre vyzrete. ale chapen ta, lebo aj ja som bola radsej ked som maleho mala iba 10 dni pre terminom a nie skor. urcite daj info:slight_smile:
14. dec 2015 o 23:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@santeema No nenudim sa! Ked mi dnes lekar pri prietokoch na margo hospitalizacie povedal, urcite nechcete aby vam v tichosti odisla, skoro som sa nadychnut nemohla. Aj ja som zvedava, lebo vecerne ctg ukazkove. Myslim, ze sa rozhodne v stredu.
14. dec 2015 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 micuska držím ti strašne moc päste a maličkej tiež. Verím, ze bude všetko v poriadku. Drž sa mojenko
15. dec 2015 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191 Dakujem, Rius! :wink:
15. dec 2015 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 ahoj moja,presne viem co prezivas,ja som tak lezala pre porodom na kramaroch ale som si aj bola istejsia ako doma,tam ma kontrolovali 3 ci 4x denne uz ani neviem :grinning: uplne zabudam ,len plienky uz viem ratat :sweat_smile: Este trosku vydrzis a mas svoju lasku pri sebe,to budete mat tie najnadhernejsie vianoce na svete.
15. dec 2015 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska Naozaj musim povedat, ze okolo mna skacu a davaju na nas pozor. Teraz som prisla z prietokov a boli super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Hned sa mi lahsie dycha a som kludnejsia. Aj ked som v noci vela nenaspala, citim sa fajn. Asi aj kvoli tomu, ze sestricky su super, spolupacientky uplne stebotky, aj ked som sama na izbe. Ale davame hromadnu stretavku na prietokoch, ctg a na kave :slight_smile:
15. dec 2015 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 som dosla nato,ze na vychode mame lepsich doktorov :grinning: :grinning: :grinning: len nech sa pekne staraju :wink:
15. dec 2015 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska No ja mam super gyndosa a zaroven porodnika. Kamoska mi nemohla lepsie poradit! Ale aj vsetci ostatni su zatial skveli.
15. dec 2015 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 by som aj ja kolabovala pri tych slovach, ze v tichosti odisla:frowning2:((...by som to nikomu nepriala nikdy:frowning2:....nech ta len sleduju veru...a nech to odlahcim...si len uzivaj kavicku a vegetik este, lebo ked sa malicka narodi a hlavne to dalsie co planujeme v dalsom kole:slight_smile:...potom taky vegetik dllllho nebude:slight_smile:
15. dec 2015 o 11:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 to je dolezite a hlavne ked mu veris,ja som tiez mala dobreho akoze fakt,po tej dobe a vsetkom co sme si presli to bolo az akokeby kamaratsky vztah :grinning: inac vychodniar ale robi na kramaroch.
Premna bolo uplne ze dolezite,ze mu mozem hocikedy zavolat hoc aj oplolnoci a aj z blbostou,a najviac mi pomohol vlastne po porode,ked som mu v noci volala,ze mi maleho prevazaju na jis,ma ukludnoval,ze to je dobre a potom sa aj onho stale zaujimal ale nie odomna ale od doktorou,vzdy ked prisiel zamnou mi povedal co je s nim nove,dokonca potom aj moju nohu po porode rieisl ,fak super,ja malo takych ludi uz.
15. dec 2015 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@santeema :slight_smile: tak nejako sa snazim...aj ked sa musim priznat, ze sa na ten frmol okolo malej neuveritelne tesim! Viem, ze to bude niekedy o drzku, ale aj tak sa na to tesim :slight_smile:
15. dec 2015 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska Mne moj gyn vzdy zdorazni, ze mam hned volat, keby nieco. Vtedy, ked som spadla a bola som na pohotovost, mi normalne vycital, preco som nezavolala. Ja ze o pol 11 vecer sa mi to nezdalo celkom vhodne, hlavne ked bolo vsetko OK. Som mu povedala, ze respektujem jeho sukromie a telefonat nechavam na vazne situacie. Tak teraz stale pripomenie, ze volajte, keby nieco. No4malne som nanho tak minule pozerala a rozmyslala, ze keby ho naklonovali, nebolo by zle :grinning:
15. dec 2015 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 ty a v ktorej nemocnici vlastne si? ja som bola v tom ze si v zahranici. ci si sa spolahla na nase zdravotnictvo? :slight_smile: inak moj nazor je taky, ze na slovensku mame mnoho spickovych odbornikov aj ludsky skvelych lekarov. no a zvysnym 80% sa treba z daleka vyhybat :grinning:
15. dec 2015 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pufa My sme boli dlho v zahranici, ale uz 2 roky sme spat na Sk :slight_smile: Doma je doma!
15. dec 2015 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky, viete mi odporucit dobreho hematologa v Bratislave? Na genetike nam odporucili este jedno vysetrenie a chcem ho mat spravene este predtym ako pojdeme do Brna. Dakujem
15. dec 2015 o 17:14  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (30. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..neviete ako dlho sa moze pichat dexamed?...dakujem
15. dec 2015 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek ahoj..ja picham uz vyse dvoch mesiacov..a dr.Bergendiova mi kazala este dalej aj pred ivf ..pocas ivf az do vysledku z krvi a potom vraj aj pocas prvého trimestra..ale to by som moc nechcela ked nebude treba..tak mi pisala ze ak budem tehu mam prist na kontrolne odbery a potom uvidíme..
15. dec 2015 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl Ďakujem ti ....ja uz aj dlhsie....uz mam v sebe 14 injekcii
15. dec 2015 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek
@gagirl Zienky, je mozne, ze mi po dexamede opuchli nohy, lebo zadrziavam viac vody? Dnes 3 davka, ale nohy jak gajdy. Doeraz som opuchy nemala. No a v nedelu som muzovi hovorila, ze nech mi spravi fotku, ze ani jedna stria a vobec som sa nenatierala. No a dnes rano zadok plny strii. Uplna haluz!
15. dec 2015 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok