Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
19. dec 2015

@lienka_1 velikanska gratulacia ta je krasnucka. Strašne vela zdravicka prajem a ostatne príde samé 😘😘😘

tinka9075
19. dec 2015

@lienka_1 Gratulujem maminka malinká je krásna držte sa obe budete mať krásne vianoce už ako rodinka 🙂 🙂

cmudlo
19. dec 2015

@lienka_1 Blahoželám! Nádherná princezná 😉 Prajem pevné zdravíčko ☺

tlucka
19. dec 2015

@lienka_1 Gratulujem mamina z celého srdiečka k nádhernej dcérke a šťastný spoločný život prajem 🙂

tinka9075
19. dec 2015

Moje najkrajšie Vianoce sú vždy s nimi 🙂 🙂

scheflera
19. dec 2015

@lienka_1 Blahoželám a prajem veľa zdravia,šťastia a nech vám dcérka robí samú radosť.Krásne dieťa,to je ale prekvapenie 😉 Ako sa stalo,že urgentná sekcia,to by ma zaujímalo. 😕

sasa1983
19. dec 2015

@lienka_1 gratulujeme , máme veľkú radosť, všetko dobré želáme. Kouďák sa iste pousmeje🙂 (tak diskrétne).

mircalla
19. dec 2015

@lienka_1 jejda ake to prekvapko....🙂 a aka krasna vaha, vzhladom na to, ze to bolo trosku ku koncu problematicke
gratulujem a vela zdravicka...uzasne...tak sa vypytala na svet?
inak moja mala je presne o mesiac skor 19.11. jupi jupi
jej a to do vianoc aj doma budete

lienka_1
19. dec 2015

O 4 rano som zacala mat bolesti. Som sa este presviedcala,ze to iba krize. Ale o 6 prva riadna kontrakcia,potom uz rovno kazdych 10minut. Prve vag.vys. bolo s tym,ze branka spotrebovana o polhodky uz na 2 prsty otvorena. Prisli sme o pol9 a 10.10 bola mala na svete. Bola stale tvarickou dopredu,tak je super,ze bola sekcia,inak by boli komplikacie.
Dakujem za vsetky krasne zelania!

ssegra
19. dec 2015

Chcela by som vas poprosit o radu ohladom papierov, ktore musime poslat do poistovne ked chceme podstupit IVF v Brne. Jedna sa o ziadost o udelenie suhlasu s poskytnutim zdravotnej starostlivosti v zahranici. Ma mi to potvrdit moj obvodny gynekolog a potom este nejake klinicke pracovisko. A tomu velmi nerozumiem, lebo sme dostali aj zoznam tych pracovisk a vobec netusim kam tam mam volat a objednat sa. Ak mate niektora skusenosti s tym prosim poradte mi. Velmi pekne dakujem za ochotu.

nelly3
19. dec 2015

@cmudlo
ja idem brat 20mg/denne, potom postupne znizovanie 16mg, 8mg... obavam sa toho uz, ale musim to nejako dat.

nelly3
19. dec 2015

@lienka_1
blahozelammmmmm, si mamina, uzasne krasne vianoce 😵

mircalla
19. dec 2015

@lienka_1 pri malom som sa asi 2 hodiny presviedcala, ze to su len poslickovia...bola som asi 50 km od BA....zacalo to asi o 3 rano....sekciu mi robili az o 13 hod....
a mala si celkovu, kedze akutna, vsak? nuz pre mna to bolo lepsie ako spinal...dalsiu sekciu si uz neviem ano predstavit

lienka_1
19. dec 2015

@mircalla Spinalku som mala. Isli na sale ako dobre naolejovany stroj. Uplne zohrata partia. Predoperacne som mala urobene. Ja som celkom rada,ze nebola celkova. U mna je stav po celkovej uplna katastrofa. Takto sa citim celk9m fajn. Az na to,ze chrapem,ked zdriemnem.

elienocka
19. dec 2015

@lienka_1 gratulujem k Adelke Pan Bozko pri vas stal a ochranoval vas.malinka mala krasne miery 🙂 prajem vela stasticka a zdravicka a lasky nech vam rastie do krasy vasa princezna 🙂

buba08
19. dec 2015

@lienka_1 Sisi, ty si maminaaaa 🙂, srdečne gratulujem, je nádherná a tuším sa podoba na teba 🙂. Gratulujem aj ocinovi 🙂

izzie27
19. dec 2015

@lienka_1 gratulujem☺prajem vela zdravicka budu to krasne Vianoce

cmudlo
19. dec 2015

@nelly3 prečo až toľko? Ja sa v tom vôbec nevyznám. Mne len Koudelka napísal, že to mám tak brať

mircalla
19. dec 2015

@lienka_1 A to hrozne vrecko s pieskom ti nevadilo? S tym som mals problem plus gumove nohy.sikula

lienka_1
19. dec 2015

@mircalla ziadne vrecko nemam....no a tie nohy,to je ozaj zazitok!

mircalla
19. dec 2015

@lienka_1 mne to dali na maternicu na jej zvinutie na 2 hodiny take vrecko - mala som pocit, ze to odhodim dakam, uz prestavala ucinkovat ta anesteza.....grrr. inak sa to dalo, az na to hnusne vrecko a nohy
a zase ano, po celkovej sa mi dost casto (ked bola silna) chcelo vracat...to tiez neni nic moc
malicku ti dali po porode urcite na prisatie, zajtra ti ju urcite donesu znovu.

majba
19. dec 2015

@lienka_1 gratulujem z celeho srdca. drzte sa a nech ste obe zdravucke.

jalaura
19. dec 2015

@mimika1973 uz som 16 den

jalaura
19. dec 2015

16 dni po ET a HCG je 3360. To je dobre, nie?:}

fatma1
19. dec 2015

@lienka_1 Jeeeej, maminka...z celeho srdca gratulujem....malinka je krasna...zelam vela zdravia obom a krasne Vianoce...;) cmuk

sobka
19. dec 2015

@lienka_1 srdecne blahozelam, najkrajsi darcek na svete je konecne s vami. Vela zdravicka celej rodinke a krasne sviatky 😘😘

ingrid0105
19. dec 2015

@lienka_1 Gratulujem k nadhernej dcerke a zelam krasne a pozehnane sviatky teraz uz kompletnej rodinke♥♥♥

santeema
19. dec 2015

@lienka_1 to co jeeeeeeee🙂)))...chvilu tu nie som a uz sa veci deju nevidane🙂))))...blahozelam velmi, velmi, som velmi stastna s tebou, akoby rodila moja segra.....uplne sa viem vzit do pocitu tvojho stastia a velmi ti ho prajem🙂. som si sadla teraz k pc cku, ze ti idem odpisat, ze ti verim, ze sa tesim sa frmol okolo malej, ja som si to tiez uzivala a nevadilo mi, ze je bordel ze som sem tam nevyspata, bola som cela happy, ze mam prave tento druh "problemu"🙂. len ked uz bude druhe, potom to budes mat trosku akcnejsie🙂, hlavne ked bude taky mensi vekovy rozdiel medzi nimi🙂. ale to budeme riesit, ked to bude aktualne🙂). tak preto som ti vravela, poveget si kym mozes v nemocnici, ale uz je to tusim bezpredmetne🙂))). tak si to uzivajte spolu s princeznickou tvojou🙂.

matusik6
20. dec 2015

@lienka_1
Gratulujem,veľa zdravia obom🙂
Najkrajší darček na vianoce

gagirl
20. dec 2015

@lienka_1 jeeej.,uz je malicka na svete.,,uz si maminaa🙂.srdecne vam blahozelam a prajem hlavne vela zdravia..ostatne uz mate..krasne sviatky vam prajem..budu vynimocne🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre