Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
5. jan 2016

@vernazza asi by som nasadila aj tu Subcuviu, v tehu ti pôjdu hodnoty hore..stvrtok bombarduj Bergendiovu o podanie

cmudlo
5. jan 2016

@gagirl áno. Som 5 DC ☺

nelly3
5. jan 2016

@vernazza
mne v decembri povedal Koudelka na konzultacii, ze 8 dni pred KET podat intralipid a 8 dni po KET ho podat a pytala som sa ho na cenu, ano je to 100€ zial a tecie cca 40- 50 minut v RF 😉

vernazza
5. jan 2016

@nelly3 baby vdaka za infosky, skusim sa s nim dohodnut nejako.. keby to tieklo dve hodky este pred vkladom, tak v pohode stiham. pridem tam aj na 6tu, ked bude treba 🙂

nelly3
5. jan 2016

@vernazza
skus lebo na sk to tecie cca 5 hodin ako kocky pisali a som to hovorila Koudelkovi a on ze to u nas max. 40-5 minut tecie, neviem preco na sk tak dlho 😕

gagirl
5. jan 2016

@vernazza ten fraxik ked mas doma si tiez potom pichaj..ale myslim ze staci od dna vkladu..Skus dohodnut tie intralipidy s Koudelkom..ci je lepsie pred alebo po vklade a co on povie ci treba alebo nie..Alebo zavolaj rano Bergendiovej co povie ona..

gagirl
5. jan 2016

@nelly3 ahoj ..ako sa mas?ty este mas nejakeho mrazacika alebo pojdete do noveho cyklu?

nelly3
5. jan 2016

@gagirl
ja sa mam tak nijak, stale na nieco cakam, ale co uz, mam posledneho mrazacika, takze snad jar to isti🙂 musim zacat brat medrol a poriesit intralipidy tiez, k Bergendiovej mam termin az 15 februara, takze cakam, ale zacala som cvicit, snad aj to pomoze si myslim a tak pomalicky sa chystam na jar na vklad.

gagirl
5. jan 2016

@cmudlo aha..a mas soft alebo normalne ivf?

gagirl
5. jan 2016

@nelly3 aha..takze posledny mrazacik bude ten pravy..uvidis..velmi ti to prajem..Ja viem ze je tazke stale na nieco cakat..ked po tom tak tuzime uz..Ja uz rok za par dni co som prisla o nasu lasku..je to tazke..ale co spravime..nezostava nam ine len skusat a verit..ty poriesis imunologiu..pripravis sa dobre ns vklad a na jar to das 🙂

cmudlo
5. jan 2016

@gagirl no neviem ako to vlastne bude...ale mala som svoje lieky mam puregon od 2 DC 200 iu a idem tam len na OPU a ET. Všetko riešime e-mailom s Koudelkom...tak rátať by mi to mali ako soft ale či je to soft....neviem

lada_dee
5. jan 2016

@nelly3... Mám veľmi dobrú kamarátku na gynekológii,.. 😐 Priznávam, protekčne som tam chodila, štandardne neviem kde by mi to pichli.

lienka_1
5. jan 2016

@vernazza Intralipid som dostala az pri vklade. Kedze sme netusili, ci sa vobec podari ziskat vajivko a ci sa oplodni, tak intralipid som 7 dni pred vkladom nemala. Koudelka nechcel dat intralipid ani pri vklade, ze zbytocne, ze je neskoro. Ale Otevrel sa rozhodol inak a intralipid mi dali. Dostala som aj solumedrol a agolutin pri vklade.
Kazdopadne, ak ides na vklad ja by som do intralipidu urcite isla. Drzim silno palce!

lienka_1
5. jan 2016

@dalida Ak potrebujes intralipid 100ml, viem Ti ho v Ke pozhanat a poslat. Ja som cele tehu nemala problem, len som musela zagolat, ze potrebujem a objednali.

lienka_1
5. jan 2016

@vernazza A mne tiekol intralipid tak max.hodinku. v rf aj rychlejsie. Nikdy som ziadnu reakciu nemala.

gagirl
5. jan 2016

@cmudlo ja som tiez zvedava kolko nas vyjde teraz soft..mam prvykrat..doteraz som mala normalne ivf cez poistovnu..nech je zo uz kolko chce..hlavne nech to uz vyjde..

gagirl
5. jan 2016

@lienka_1 ahoj..ako sa mas?uz je lepsie?Adelka poslucha? 🙂

vernazza
5. jan 2016

@lienka_1 vdaka. a dali ti ho tiect pred vkladom alebo po vklade, pamatas sa este? ja by som potrebovala pred kvôli casu..

cmudlo
5. jan 2016

@gagirl tak ja som predtým mala vždy soft v Brne. ..iba 3 pokusy v SK normálne cez poisťovňu. Soft v Brne ako samoplatca stál menej nez Ivf v SK cez poisťovňu.

cmudlo
5. jan 2016

@lienka_1 baby a načo je dobrý ten intralipid?

silvinkabb
5. jan 2016

@cmudlo vsak soft nestoji vela ci?

silvinkabb
5. jan 2016

@cmudlo myslim, ze na zvysene NK bunky, ale niesom si ista

scheflera
6. jan 2016

Hurá. 😀 V pondelok o 21 30 hodke prišla na svet moja Natálka,3.7 kg, 51 cm.Mamina je ešte v nemocnici,tak som dostal rozkaz informovať(manžel) 😀

tlucka
6. jan 2016

@scheflera Gratulujem. Veľa zdravíčka a šťastný spoločný život prajem

cmudlo
6. jan 2016

@silvinkabb soft stoji okolo 1000 €

silvinkabb
6. jan 2016

@cmudlo aha ☹ tak to je ako ivf skoro. ach, hrozne su tie ceny

lienka_1
6. jan 2016

@gagirl Adelka je velmi zlata. Ma svoje chvilky, ked ju boli brusko, ale v noci pekne spinka. Aj teraz, napapana, odgrgnuta, zalomena 🙂
A ja tak opatrne. Este sa netesim. Chrbat sice postipkava, ale uz to nie su tie ukrutanske bolesti, co boli.

lienka_1
6. jan 2016

@gagirl A silno presilno drzim palce!

lienka_1
6. jan 2016

@vernazza Mne tiekol po vklade, lwbo nebolo jasne, ci nahodou nebudeme mrazit, potom imuno priprava a tak ket. Ale ked sa dohodnes s lekarom, tak si myslim, ze nie je problem. V RF sa da vsetko, co je mozne 😉 Drzim silno palce!

lienka_1
6. jan 2016

@cmudlo Ja som ich mala ordinovane pre vysoke protilatky proti trofoblastu. Podavali mi ich potom az do 30.tt kazde 3 tyzdne 100ml 20% intralipid.
A zienky co chodia k Dzurillovej ci do Ba tak im intralipidy ordinuju aj kvoli inym zvysenym parametrom.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre