Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mircalla
8. jan 2016

@gagirl tak uzasny vysledok
@vernazza drzim palce cinque terre
@ria191 ja z teba odpadnem!! takto na tajnaska a uz si dokonca v 13ttt a to si pisala, ze si beznadejny pripad, teda to tak aspon vyznelo....no super

basena001
8. jan 2016

@alica311 my sme mali stabilne fragment.38%. Stelcl povedal ze bud PICSI al.darcovke. 1.PICSI ma uz takmer dva roky a 8.mesiacov po jeho narod.som ostala tehu prirpdzene. To prirodzene ide mat 7.mesiacov. A to mame ste dve zmrazene blasto. Takze,mozno povzbudenie i pre ostatne. Ked to tu tak obcas citam,nie sme jediny ,beznadejny pripad, co po IVF otehu aj prirodzene. Takze hlavu hore,verit, skusat,vytrvat. Raz sa to podari.

nelly3
8. jan 2016

@mircalla
no ja preberam tu stafetu zial od @ria191 - beznadejny pripad 😝

pitufinka
8. jan 2016

@vernazza ahoj ja som citala a teda aj papala ovsenu kasu vajcia pila vela vody - bromelain som pre istotu nebrala, ale ked ti chuti ananas tak papaj 🙂 drzim palce 🙂

mircalla
8. jan 2016

@nelly3 aj ja som bola beznadejny pripad a pozri....a to doslova

alica311
8. jan 2016

@basena001 ďakujem za povzbudenie, takéto správy sa krásne čítajú, inak aký je rozdiel medzi ICSI a PICSI?

majba
8. jan 2016

@tinkatinulka
@ria191 dakujem kocky. Hladam papiere na stranke ale sa mi nedari. poradite, kde by som ich mala hladat?

tinkatinulka
8. jan 2016

@majba to ti dr posle do mailu

izzie27
8. jan 2016

@ria191 blahozelam a prajem krasne tehulkovanie☺

gagirl
8. jan 2016

@vernazza po vklade mne vraveli ze kludne den dva po 2dcl cerveneho vinka..Ja som si dsvsla ..tusim aj 3dni po vklade ;)a este papaj ananas cely si nskrajaj na5kruzkov aj so stredom..a kazdy den si jeden daj..a este sa ma vraj viac pit..vela tekutin..niekto spominal aj chilly a pikantne veci..Neviem co vsetkok uhniezdeniu pomoze ale za pokus to stoji..A jasne ze listovku..🙂

tinka9075
8. jan 2016

@ria191 to je ale prekvapenie veľmi som ti bábo priala a nakúkam tu stále čo nové 🙂 🙂 máš presne termín pôrodu ako som mala ja len dvojky sa poponáhľali trochu a priprav sa na to že deti narodené v júli sú veľmi aktívne niekedy až moc 😀 😀

evadek
8. jan 2016

@ria191 riuuuuuuuuuuuuuuuuus....to kedy sa stalo???????? 😀 ja s teba odpadnem..nehorazne sa tesim ( aj ked si ma tu nechala samu...vecnu cakatelku na vklad...nieto este na tehu 🙂
To je neuveritelneeeeee.....takze aj s myomami sa to daaaa????...Cakam na detaily....kludne aj ip...Je to straaaasne povzbudzujuce.......🙂
A idem sa titulovat za vecnu cakatelku .....vecneho ufnukanca....a odsuvacku vkladov...😀😀
TY si teda betarka...a 13 tt???...Ty budes mat racika ako som ja...parada🙂

evadek
8. jan 2016

@nelly3 ja som zvedava kedy ma tu nechas samu.....ty vecna cakatelka...😀 kedy sa chystas na vklad?

tinkatinulka
8. jan 2016

@evadek nie si sama 😘

evadek
8. jan 2016

@tinkatinulka ano..aj teba si pamatam Tinus....no dievcata ...som zvedava ktora bude dalsia @nelly3

tlucka
8. jan 2016

@evadek Aj ja som tu večná čakateľka 🙂 Ešte zopár kočiek je na rade predomnou, ale ja si počkám 🙂 🙂

majba
8. jan 2016

@tinkatinulka vdaka za radu. uz som jej napisala znova. ten predchadzajuci mail sa Dr. asi zapotrosil.

evadek
8. jan 2016

@tlucka
prepaaac...aj na teba som zabudla....🙂 ..Ja neviem ci ja sa niekedy dockam.. ale je skvele ked sa deju taketo veci...)...

majba
8. jan 2016

@alica311 drzim velmi palce nech sa podari.

tlucka
8. jan 2016

@evadek Zlatíčko všetky sa raz dočkáme! Len ešte neprišiel ten správny čas :-*

tinkatinulka
8. jan 2016

Ni kocky berte si príklad na tomto zazracnom racikovi 👼

evadek
8. jan 2016

@tlucka ja neviem.... ja si to ani predstavit neviem...ved ja si ani neviem predstavit,ze by som isla na vklad... 😠

tlucka
8. jan 2016

@evadek Evi, viem ze to máš tažké.. Tiež sme si tým prešli.. A ani tvoj "chlap" ti moc asi nápomocný nieje.. Alebo sa to trosku zlepšilo? Dúfam, že áno.. Ja verím, že sa každá raz dočkáme, len niektorá skôr a iná neskôr..

evadek
8. jan 2016

@tlucka ani nie...stale to riesime...neviem ci a ako to zvladnem-e....Dala som mu cas do konca marca,,,,aspon prist s navrhom riesenia nasich problemov...
Ja neviem ci sa zmeni....ale stale tu mam 4 embrijka....a ako musi spravit on vsetko aby dal do poriadku....tak sa snazim ja konecne nastartovat svoje telo....neviem ci je to celkom spravne v tejto situacii....ale uz to neriesim...

nelly3
8. jan 2016

@evadek
jaj moja, chystam sa na jar, ale kedy to fakt neviem, musim si nasadit medrol, vybavit intralipidy a potom si pojdem pre posledneho snehuliaka 😉

evadek
8. jan 2016

@nelly3 to znie ako skvely plan 🙂 .... ako sa citis po operacii?

cheeky82
8. jan 2016

@gagirl ja ho vždy beriem len ústami. Asi hodinu po prehltnutí som zo začiatku mala trosku točenie hlavy ale potom to prestalo. Keď berieš cez ústa, tak len po jednej rano, večer a tuším aj na obed, ale to som si mení ista

nelly3
8. jan 2016

@evadek
vies co, ako aj pred operaciou, nejake ze wau zmeny nepocitujem, jedine velke plus, ze nemavam spinenie mimo cyklu, lebo som to mavala a dost ma to otravovalo.

sarasota
8. jan 2016

@ria191hned na zaciatku roka takato krasna sprava.Zelame bezproblemove tehulkovanie.Normalne ma brusko rozbolelo jak sa tesim. 🙂

evadek
8. jan 2016

@nelly3 ja som tiez po laparke nemala ziadnu zmenu...bolestivy menzes mam stale..... ale aspon viem na com som....
sice moja laparka bola viac ako pred rokom....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre