Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ingrid0105
8. jan 2016

Aj ja tu este strasim s vami pomaly sa odtialto vytratime aj my s velkymi tehotnymi brusiskami

matusik6
8. jan 2016

@ria191 no super veľká gratulka

izabela7
8. jan 2016

@ria191 Riuska, tento tyzden som na teba myslela, ze tento rok budes mat racatko a co to tu citam. Super 🙂 . Drzim ti palce, nech vsetko dobre dopadne.

pufa
8. jan 2016

@ria191 ty potvora. a presne vcera som na teba myslela a ma napadlo, ze ty nas tu urcite sokujes nejakym dvojcifernym tyzdnom, a stalo sa!! som stastna! idem si precitat dalsie sokovane komenty 😀D

pufa
8. jan 2016

@sarasota ahoj. ako to vyzera skrckom? bola si na kontrole? dufam, ze je vsetko vporiadku a bol to len plany poplach.

mitka85
8. jan 2016

@ria191 gratulujem je to super sprava 🙂

mitka85
8. jan 2016

@gagirl super uroda 🙂 a drzim palce nech je vsetko v poriadku.

santeema
8. jan 2016

@ria191 jaj sa tesiiiim🙂))...ja tu nie som nejaka stalica a nepoznam vas velmi dlho, som tu asi tusim necele dva roky, ale velmi dobre viem, co je to snazit sa dlhodobo a skusat vsetko mozne aj nemozne pri mojej diagnoze. velmi ti to prajem a aspon budem mat dalsie kocky, co im budem drzat palce a tesit sa s nimi🙂, ked lienka a spol....uz porodili. takze ty, dalej gagirl🙂 a este aspon jedna, aby ste boli dalsia trojka:-ň::.inak mas termin blizko mojho krpca, ten sa narodil 26.6. a aj ja mam oboch chalanov rakov🙂))

santeema
8. jan 2016

@dafy ti pisem trosku neskor...verim, ze tretie tehu je dost a hlavne tak rychlo po druhom. ono si podla mna mas este unaveny organizmus. ale co uz, len to nejako vydrzat a tesit sa, ze raz to dojde do finale🙂 a budes bez bruska a tehu hormonov, ktore su podla mna zodpovedne aj za tie "nervicky"🙂. dcerka je tusim v zacinajucej puberte prave... no nemas to lahke tusim. skus si daj magnezko kazdy den, a koenfim q10 z pharmanordu, ten je najkvalitnejsi a chlorelu som ja brala, ta sa moze aj pocas tehu, aby som mala vac energie, lebo aj ja som byvala dost unavena a nemala som velmi kto b mi pomohol a vzal maleho dakedy. tak ti prajem, aby to rychlo uslo a mala si vacsiu pohodu🙂

gagirl
8. jan 2016

Dievcata kto vam predpisoval fraxiparin alebo clexan?moja gynekologicka mi ho vraj moze predpisat len ak mam odporucenie..A to mi minuly rok ked som bola tehu predpisovala..ona chcela ze radsej dame..Mozu ho predpisat aj v Rf?alebo mat od nich odporucenie?

majba
8. jan 2016

@gagirl mne predpisovala na hematologii v KE. a potom mi dala papier, ze odporuca aby mi to predpisoval obvodny. gynekolog mi nechcel predpsovat. ale obvodny s tym nemal problem.

tinkatinulka
8. jan 2016

@gagirl obvodný nech ti predpise, sak nebudes platiť, recept z RF platis v plnej výške

ria191
8. jan 2016

@tinkatinulka nechcela som byt vulgárna a napísať, ze mal "sracku" ake dobre si pamätáš 😜😜😜.

ria191
8. jan 2016

@majba pošli mi tvoj e-mail lebo cez kona to tu neviem hodiť.

ria191
8. jan 2016

Baby zajtra vam napíšem lebo dneska ledva žijem a to som si myslela ze by sa tie nevoľnosti mali zlepšovať ale ešte nie no ale ja vydržím pre prcka vsetko 🙂 🙂 🙂 aj ked je to niekedy tažké

majba
8. jan 2016

@ria191 poslala som imail.
a dakujem 🙂

majba
8. jan 2016

@ria191 drzim palceky nech to zvladnete. a velmi velmi gratulujem 😵 😵

dafy
8. jan 2016

@ria191 ty pinda májová 😀 to čo som sa tu dozvedela aj to len čírou náhodou? že ťa hanba nefacká nás takto odrbať!! mas stastie ze iba cez mobil som bo by som ta zbombardovala smajlikmi ...ty šviňucha jedna😀 ale to sa dalo od teba čakat!! 😀 okamzite pidaj info ..nevyhovaraj sa na tehu nevolnosti...teraz mi docvaklo ze koho si ty myslela vlastne ze som tu hodila tehu nevolnosti ..takže na teba hej?? 😀 ty vole normalne som sa prebrala co uz oci som ledva mala otvorene....joj ale tesim sa velmi prevelmi 😀 to sa dalo cakat ze ty budes tajit ..jak aj vsetko ..kurňa neviem sa spamatat z toho...ale ako som vravela stale aj na teba raz dojde a kukaj tu 😀

sona_fit
9. jan 2016

@ria191 Uouuu, to si kedy stihla? To je uuuuzasneee! Teším sa prevelmi, takýchto prekvapení nech je tu co najviac! 🙂

ria191
9. jan 2016

@dafy hi hi hi blondína sa ozvala keby si čítala internú poštu vieš to uz dávno lebo som ti to uz písala 😜😜😜. Prvý krát som nepísala ze idem na vklad lebo uz som ničomu neverila len som tam to malinké nechcela nechať a kedze uz aj stepan bol zo mna zúfalý a moja gynda to zaklincovala 7 myomami a otázkou s týmto chcete vynosiť dieťa? tak som to skratka vzdala a vidíš výsledok. Machac ma po tom septembrovom neúspechu hodil do umelého prechodu asi na mesiac a pol, potom nasadil estrimax ja som si vybavila intralipidy a hups zadarilo sa. Ktohovie ako ďaleko to potiahneme s tými myomami ale ja verím ze to dopadne dobre. Inak dakujem za tehu nevoľnosti si kamoska 😜😜😜. Vždy som ti ich závidela a vidíš aby mi nebolo ľúto mam ich aj ja.

ria191
9. jan 2016

Baby strašne moc dakujem za vašu podporu a gratulácie. Som stastna ze vás týmto úspechom možem podporiť a povzbudiť, aby ste nevzdávali svoj boj aj ked vam uz zostávajú minimálne šance na úspech alebo takmer žiadne. Koceny a korčulky verte mi oplatí sa bojovať takze vam strašne držím palce a verte mi moslim sa za vás každý večer a dakujem Bohu za tento krasny dar 🙂 🙂 🙂 a aj za kona a super kamarátky . Ešte raz veľke DAKUJEM ze vás mam 🙂 🙂 🙂.

zuzu1108
9. jan 2016

@gagirl Maji mam clexane 0,4 ked chces poslem ti dve krabice. Clexane nemas hrče po pichani ani svrbenie.

gagirl
9. jan 2016

@zuzu1108 jej Zuzi..ty si zlata..a ty uz nepotrebujes?uz si nepichas?neviem presne kolko som pichala ci 0,4alebo 0,3..opytam sa mojej gynekologicky..ale myslim ze 0,4..ty si mala kolko kg ked si zacala pichat?

gagirl
9. jan 2016

@ria191 dakujeme za povzbudenie..ja chapem ze si to hned nechcela hovorit..mala si sama strach v tych zaciatkoch..hocico sa mohlo stat..Ale ja verim ze to pekne spolu potiahnete v brusku az do terminu alebo blizko..Budem vam velmi drzat palce aj nadalej..🙂

gagirl
9. jan 2016

Kocky a odporucanie na pichanie toho fraxiku ci clexanu mi moze dat lekar v Rf ?neviete?

ingrid0105
9. jan 2016

@ria191 dalsia tehulka ktora po speri a lienke1 dodava nadej aj nam ostatnym. Ja mam tiez myom aj cytokiny vysoke ale vidim ze trpezlivost sa oplati. Strasne ti drzim palce odpocivaj setri sa a uzivaj si tehulkovanie.

ingrid0105
9. jan 2016

@gagirl moja gratulujem k embryjkam a dufam ze vsetko bude ok a zanedlho budes nasledovat rius♥

diska
9. jan 2016

@gagirl ahoj,podla mna moze ,otazka je ci ti to tvoj gynekolog uzna,moja nikdy nemala problem predpisat cokolvek co v RF povedali,myslim ale,ze gyn by nemala problem to mat predpisovat ak ma tak skoc na hemato nech ti to predpisuju tam alebo daju odporucanie ak jej nebude stacit z RF,ja mam doma fraxik ale 06 ,04 par kusov ak chces poslem ti, 🙂

dafy
9. jan 2016

@ria191 no to určite drahá ..ziadna interna posta ...ajj teraz som si to prelistovala takze neklam !!!!😀 Ty Lujza jedna tak nech ti to ubehne rýchlo a bez problémov vždy som verila ze budes aj ty tehu ..konecne uz potom mozme dat stretko vsetky korčulky 😀

zuzu1108
9. jan 2016

@gagirl Ja picham stale ale ja mam 0,2 clexane. Nechce mi dat hematologicka vyšší ked nemam diagnózu. Pis mi ked budes potrebovat ja ti poslem 🙂. Mne sice Otevrel povedal ze 0,2 je do 60kg, uz mam 68 ale hemato ze nechce mi dat silnejšie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre