Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ingrid0105
9. jan 2016

@evadek hej dva 6tzdnove cykly dexamedom nezabral a teraz som vo stvrtok dostala 6tu injekciu subcuvie o tyzden kontrolny odber...ale neverim ze zabralo

evadek
9. jan 2016

@ingrid0105 to ma mrzi..ale nehadz flintu do zita....
A medrol si uz brala?

ingrid0105
9. jan 2016

@evadek este nie ratam s tym ze ak toto nezabralo tak uz len medrol . Kvoli zapalom som pobehala vsetko este skusim obvodacku ako ty

evadek
9. jan 2016

@ingrid0105 no mna caka v utorok obvodacka...som zvedava ci na nieco prideme...A vo februari idem na akupunkturu..ci nahodou nenajdu nejaky zapal....
A este aj chcem vypytat vymenny listok k usnemu...uz dlho ma pobolievaju usi..ci nie je problem tam...
A stale riesim aj zuby.....inak je zaujimave ,ze v maji som mala najlepsie vysledky ....a vtedy som nebrala nic....

ingrid0105
9. jan 2016

@evadek to je moja posledna altetnativa ze nebrat nic aspon mesiac dva a potom ist na odber

lienka_1
9. jan 2016

@gagirl Ja som popri utrogestanu 2-0-2 mala aj agolutin kazde 3dni. Ak mas problem s utrosom a mykozami, agolutin je dobre riesenie. Myslim, ze lepsie ako brat utros ustne. Ja som po nom spala ako Sipkova Ruzena.

gagirl
9. jan 2016

@lienka_1 ide o to ze mam pocit palenia po nom..predtym som to myslim nemala..ale teraz pred opu ako som tu spominala mi zacala mykoza..dala som si canesten 1 tbl vaginalne aj krem..bolo to lepsie ..ale musela som si nadruhy den vecer po opu dat utros..a nechcela som ustne aj ked dr.hovorila ze mam tak..Napisem Otevrovi asi nech mi poradi..diki moja..

lienka_1
9. jan 2016

@gagirl V UK som mala progesteronove cipky a ked bol problem vaginalne, mali sa davat rektalne. Ale toto si fakt neviem predstavit, ze 3x denne cipok. Uz do posvy je to dost napohodlne.

gagirl
9. jan 2016

@lienka_1 ved prave..a crinone by bolo to iste asi..no nic..poradim sa s dr.snad to nejak zvladneme..🙂

lienka_1
9. jan 2016

Dievcata-snazilky, nezufajte! Ja som bola uplne beznadejny pripad. A tera mavam po nociach rande s mojou malou pri ciciku 🙂 A po dnesnych novinkach som presvedcena, ze ten nadherny zazrak sa stane kazdej jednej z Vas! Drzim Vam silno palce, myslim na Vas!

evadek
9. jan 2016

@ingrid0105 ja idem teraz tak..koncom januara....vysadila som dexamed...a momentalne nic neberiem...

ria191
9. jan 2016

@lienka_1 a ako tak pozerám mala fici na ciciku a mamca na koňovi 😜😜😜.

ria191
9. jan 2016

@evadek úprimne? Pri druhom tehu si uz take "k..o..ny" ako tehu grcka želať veru nebudem 😜😜😜.

ria191
9. jan 2016

Inak baby ja by som tie vaše imuno problémy nedala fakt ja pred vami smekam klobúk ved to je ako začarovaný bludný kruh. Máte môj veľký obdiv. Pre mna je to tažké co i len citat nieto ešte riešiť. Ale vy to dáte verím tomu držím vam palce, aby ste tie cytokiny porazili 😜😜😜.

katka17044
9. jan 2016

Ahojte prosim kolko ste mali vajicok a nasledne embryjok pri softe v Brne? Dakujeem

evadek
10. jan 2016

@ria191 toto je ta sladkaaa nevedomost...lebo ja si vravim....co by som ja za tehu grcky dala.....😀....

evadek
10. jan 2016

@ria191 ale dala keby si musela...no kombinacia s inymi chorobami...tak to je fakt na nervy...gynekologicka na mna tlaci otehotniet kvoli endo a myomom....a imunologicka v ziadnom pripade kvoli cytokinom...asi ich zoznamim 😀

lienka_1
10. jan 2016

@ria191 Este som zvladla docitat vcerajsie prispevky a zalomila som poskladana na gauci ako domcek z lega. 😀 😀 😀

scheflera
10. jan 2016

@lienka_1 No ved ja sa divím,ako stíhaš koňa.Ja mám doma muža a stále máme čo robiť obaja.My fungujeme s odsávačkou a stále sa hráme s cicikmi,Kým ja riešim naložené plienky,on prihrieva odsaté.Vydrží tak 2-3hod. nejesť,cez deň spí a v noci si dá fázu bdenia-netopierik. 😕
Nutrilon Pronutra je v zálohe nepoužitý.Aspoň prvé dni života nech má mm.

lienka_1
10. jan 2016

@scheflera Ja som musela nutrilon dat. Koncom roka ma velmi bolel chrbat az tak, ze ma 2x rychla brala do nemocnice. Tak som malu na 2 dni odstavila a dali sme nutrilon, kym mi podavali lieky na relaxovanie svalov. Ja som zatial odsavala, ale s manualnou odsavackou je to drina. Nastastie sa mala celkom pekne znova prisala. Ale kedze mala silnu zltacku a bola dost spava, dovcera sme jej nechali jeden prikrm o polnoci. Dnes sme isli uz bez, plne dojcena. Nepotiahla 4-5 hodin ako s nutrilonom, ale budi sa zhruba kazde 3 hodiky na krmenie a spinka dalej.
A preco mliecko odstriekavas?

gagirl
10. jan 2016

Kocky nezostal niektorej z vas crinone a nepotrebuje?

nelly3
10. jan 2016

@gagirl
ked pojdes na vklad do RF, tak si vypytaj, tam myslim stoji o polovicku lacnejsie nez na sk 😉

gagirl
10. jan 2016

@nelly3 ahoj..ano? akoze daju mi recept a u nich ked si vyberiem tak vyjde o polovicu menej?nevies kolko to je?u nas tusim okolo 43 eur..

nelly3
10. jan 2016

@gagirl
ano daju ti recept a dole v lekarni ho vyberies, myslim okolo na nase 20€, nie som si ista, mozno kocky napisu, ja stale beriem len utros.

gagirl
10. jan 2016

@nelly3 aha..ja som dnes musela vymenit za crinone..z utrosu mi bolo aj zle a zacalo ma viac stipat zospodu zasa..volala som dnes rano do Rf ze co robit..ustne mi to vobec neodporucal davat pri takej vysokej davke,tak som spomenula ci crinone nebude lepsi a vraj mam vyskusat ten.,ze predsa sa dava len raz denne..Jedna kocka tu ma za 30 eur..tak som s nou dohodnuta..a dam si potom predpisat v RF..

gagirl
10. jan 2016

Kocky ktore ste brali crinone gel kolko vyjde v lekarni u nich v rf alebo inde na recept?

buba08
10. jan 2016

@gagirl v rf okolo 25 E a u nas okolo 43 e, ja som ho brala tiez kvôli tomu, ze utros mi robil presne to iste co tebe, tak som pri dalsej stimulke radsej skusila crinone, par dni to bolo ok, ale asi po 2 tt rovnaka reakcia ako pri utrose, takze u mna ziadna vyhra, no skus, mozno sa u teba crinone osvedci. Inak drzim palce, aby to tentokrat vyslo a hlavne aj s dobrym koncom 🙂

diska
10. jan 2016

@gagirl ahoj a agolutin si nechcela skusit? Mne Marcel a aj Vitosukova len ten davali namiesto utrogestanu.

kristinabianka
10. jan 2016

Ahojte chcela by som spytat ci pred odberom vajicok si treba vybavovat predoperacne alebo si to doriesim v RF?
Dakujem za odpovede a pekny vecer

diska
10. jan 2016

@kristinabianka netreba 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre