• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. júla 2017 
@speranza1 ale dobre, mala je ako medik....dobrucka. asi pred 2 tyzdnami nam venovala prvy usmev
16. jan 2016 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl ahojky tak ako dnes?:slight_smile:
16. jan 2016 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmudlo ako sa dnes cítiš?:slight_smile:
16. jan 2016 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ahoj..sama neviem..priznaky nic moc..brucho len sem tam trocha citim..takze neviem..musim byt pripravena na vsetko..A ty ako?
16. jan 2016 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl nam dnes nejako isiel rychlo cas:slight_smile:a ak mam byt úprimná,tak sa cítim netehotno...tak snad len malinké chce mamu uchovať od príznakov:slight_smile:ale ved dnes je len 3 den tak to by bolo aj cudne ak by som tu uz mala nejake pocity:slight_smile:tak este chvíľku počkáme a verim ze si o par dni píšeme pozitívne správy:slight_smile:
16. jan 2016 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe a kolko si mala uz vkladov?vies poro nat uz pocity ked si bola tehu a ked nie?Budes si robit aj skor test?ja neviem..bojiiim:(..
16. jan 2016 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmudlo..ahoj..ako sa dari embryjkam? :slight_smile:
16. jan 2016 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl no ja som mala raz vklad po et len som mala strasne vela vajíčok a vtedy vklad nevyšiel a potom dalsie vklad vyšiel v prirodzenom cykle.ale pocity si uz nepamätám.je to dva roky a doma 17 mesačná opica.ale som si čítala moje zápisky a pocity len mierna bolest podbruska ale az na 6 den a potom v čase menzesu.inak nic zvláštne.tak neviem neviem.nebojkaj,teda aj ja sa bojim:slight_smile:
16. jan 2016 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe to cakanie na konecny verdikt je strasnyyy..A kolko mate este zamrazenych embryjok?ja uz len jedno..Zo 7embryjok do 6dna zostali len 2:( ale stale verim ze viac uz nebudem ani potrebovat..ale bojim :slight_smile:
16. jan 2016 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gagirl no neviem. ..včera mi len povedali, že 4 sa oplodnili. ..zajtra budem volať, v akom štádiu sú a kedy si pre ne máme prísť :wink:
16. jan 2016 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl ahoj moja. Ako sa cítiš?kedy chceš testovať?
16. jan 2016 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmudlo super..drzim palce vsetkym :slight_smile:
17. jan 2016 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmudlo ahoj..tak vselijak..necitim nic extra..len sem tam trocha podbrusko..Na test neviem kedy sa odhodlam..najskor na7-8den ked tak..bojim..
17. jan 2016 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl nie nie vydrz aspon 9.den mini :wink: HB ma svoje sance nebojkaj :slight_smile: kolky den si dnes po vklade?
17. jan 2016 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl ja skusim 9den,mala som Hatchujucu blastocystu tak to by uz mali čosi ukázať.ale necítim vobec nic a vrtuľu mam stale v zadku a nesedím ani sekundu.prave som dovarila obed:slight_smile:
17. jan 2016 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 uvidim dokedy vydrzim..skusim co najdlhsie..dnes som 5denpo et..moje pocity nie su moc pozitivne.. a trocha citim podbrusko ako pred ms..tak uvidime ako to cele dopadne..diki moja,,
17. jan 2016 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ja tiez skusim vydrzat aspon do utorka alebo dlhsie..to bude tyzden po vklade..aj mne vkladali HB..tak uz nam zostava len cakat..ty mas aspon tvoju vrtulku co ti trocha odputa pozornost..Boze..aj ja tuzim uz mat taku vrtulku doma..aj ked cely den nebudem sediet:wink:
17. jan 2016 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl Nebojkaj,za chvíľočku uz takú budes mat doma.inak pre nej som išla na vklad len tak,nejako som to zobrala ze uvidime.a bola tam.takze teraz to vyjde tebe aby ta pekne nenechala sedieť:slight_smile:ja som dnes len 4 den tak musim počkať do ďalšieho piatka.:slight_smile:
17. jan 2016 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe bodaj by si mala pravdu..;)ako sa vola tvoj krpcek?
17. jan 2016 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagirl jasne,tfuj tfuj...Hana:slight_smile:
17. jan 2016 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe krasne meno..tak pekny den a nech Hanka poslucha a necha maminku tehotniet :slight_smile:
17. jan 2016 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl to by ti uz utorok mohlo ukazat ducha :slight_smile: mne vkladali vcasnu blastocystu dvojkovej kvality a na siesty den po vklade som mala dusika :slight_smile:
17. jan 2016 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gagirl aj ty sa pekne šetrí a rob co za baví nech ti dnik rychlo ubieha:slight_smile:dakujem pekne :slight_smile:
17. jan 2016 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe dakujem aj ja :slight_smile:
17. jan 2016 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pitufinka asi hej.ukazalo by uz..ale mam strach..a viac dni nadeje :slight_smile:
17. jan 2016 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagirl veru mojenko radsej vydrz aj ked to cloveka stekli to hej :wink: Vies, ja som vzdy vydrzala, ale naposledy ked som na 6-7.den zaspinila na toalet papieri tak som sa zlakla, ze nic z toho a kedze som chcela vediet co sa deje, uz som zacala zufat, tak som testla len tak reku nech viem, a bol tam dusik, slaby ale viditelny, potom som uz testla ako som mala podla ich datumu a ciarka bola silnejsia uz hoci vsak menej nez pri malom som mala, a vidis to boli tam dokonca dvojky! A tiez ziadne tahanie, podbrusko, nic ani cici...som ani az tak neverila, hoci v kutiku duse zas som dufala, ze predsa mi dali 1x HB a to su vyssie sance nez predosle som mavala, a bolo to tam predsa! Maly bol len EB... Takze to znamkovanie tiez nic neznamena si myslim, je to na prirode a nahode! :wink:
Okolo stredy, stvrtku mozes testnut, ale 10-kovy test co zachyti ut hcg aspon....Velmi Ti drzim palce!!!! A vies, mas este jednu mrazenu sancu, jedno z nich musi vyjst, podla statistickeho pravidla prirody! :dizzy_face:
17. jan 2016 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gagirl pri malom som si daval velky pozor, oddychovala som vela, bola som pri nasich, tak mamina ma obskakovala a nenechala ma nic ani robit...velmi nam vsetkym zalezalo aby bol pozitivny vysledok vtedy. Pri druhom tehu, som kmitala normalne, dvihala maleho, bolo leto, sli sme na kupalisko, hoci do vody som radsej nesla, prechadzkovali sme sa, ziadne lezanie nebolo a z hb sa mi urobili dve! tak potom pochop ako to vsetko funguje, ze? :wink: Moje skusenosti :slight_smile:
Mame este dvoch mrazacikov z leta, tak neviem kedy po ne, tiez mam lepky ako kazda ina, ci to vyjde opat alebo uz nie....ale musime to dako prekonat a do toho ist, risk je zisk :dizzy_face:
17. jan 2016 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe ahojko, drzim palecky pre surodenca! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kto ti robil ket?
17. jan 2016 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 si zlata,dakujem pekne.nakoniec doktor Vrana s tým som aj komunikovala:slight_smile:pripomínal mi Stelcla,milý a slušný:slight_smile:
17. jan 2016 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe Aj Ja chodim k dr.vrana a uz sa neviem dockat bud tyzden mAm mat vysledky po hysteroskopii a potom soft stimulaciu
17. jan 2016 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok