Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mircalla
16. jan 2016

@speranza1 ale dobre, mala je ako medik....dobrucka. asi pred 2 tyzdnami nam venovala prvy usmev

lusipe
16. jan 2016

@gagirl ahojky tak ako dnes?🙂

lusipe
16. jan 2016

@cmudlo ako sa dnes cítiš?🙂

gagirl
16. jan 2016

@lusipe ahoj..sama neviem..priznaky nic moc..brucho len sem tam trocha citim..takze neviem..musim byt pripravena na vsetko..A ty ako?

lusipe
16. jan 2016

@gagirl nam dnes nejako isiel rychlo cas🙂a ak mam byt úprimná,tak sa cítim netehotno...tak snad len malinké chce mamu uchovať od príznakov🙂ale ved dnes je len 3 den tak to by bolo aj cudne ak by som tu uz mala nejake pocity🙂tak este chvíľku počkáme a verim ze si o par dni píšeme pozitívne správy🙂

gagirl
16. jan 2016

@lusipe a kolko si mala uz vkladov?vies poro nat uz pocity ked si bola tehu a ked nie?Budes si robit aj skor test?ja neviem..bojiiim:(..

gagirl
16. jan 2016

@cmudlo..ahoj..ako sa dari embryjkam? 🙂

lusipe
16. jan 2016

@gagirl no ja som mala raz vklad po et len som mala strasne vela vajíčok a vtedy vklad nevyšiel a potom dalsie vklad vyšiel v prirodzenom cykle.ale pocity si uz nepamätám.je to dva roky a doma 17 mesačná opica.ale som si čítala moje zápisky a pocity len mierna bolest podbruska ale az na 6 den a potom v čase menzesu.inak nic zvláštne.tak neviem neviem.nebojkaj,teda aj ja sa bojim🙂

gagirl
16. jan 2016

@lusipe to cakanie na konecny verdikt je strasnyyy..A kolko mate este zamrazenych embryjok?ja uz len jedno..Zo 7embryjok do 6dna zostali len 2:( ale stale verim ze viac uz nebudem ani potrebovat..ale bojim 🙂

cmudlo
16. jan 2016

@gagirl no neviem. ..včera mi len povedali, že 4 sa oplodnili. ..zajtra budem volať, v akom štádiu sú a kedy si pre ne máme prísť 😉

cmudlo
16. jan 2016

@gagirl ahoj moja. Ako sa cítiš?kedy chceš testovať?

gagirl
16. jan 2016

@cmudlo super..drzim palce vsetkym 🙂

gagirl
16. jan 2016

@cmudlo ahoj..tak vselijak..necitim nic extra..len sem tam trocha podbrusko..Na test neviem kedy sa odhodlam..najskor na7-8den ked tak..bojim..

mimika1973
17. jan 2016

@gagirl nie nie vydrz aspon 9.den mini 😉 HB ma svoje sance nebojkaj 🙂 kolky den si dnes po vklade?

lusipe
17. jan 2016

@gagirl ja skusim 9den,mala som Hatchujucu blastocystu tak to by uz mali čosi ukázať.ale necítim vobec nic a vrtuľu mam stale v zadku a nesedím ani sekundu.prave som dovarila obed🙂

gagirl
17. jan 2016

@mimika1973 uvidim dokedy vydrzim..skusim co najdlhsie..dnes som 5denpo et..moje pocity nie su moc pozitivne.. a trocha citim podbrusko ako pred ms..tak uvidime ako to cele dopadne..diki moja,,

gagirl
17. jan 2016

@lusipe ja tiez skusim vydrzat aspon do utorka alebo dlhsie..to bude tyzden po vklade..aj mne vkladali HB..tak uz nam zostava len cakat..ty mas aspon tvoju vrtulku co ti trocha odputa pozornost..Boze..aj ja tuzim uz mat taku vrtulku doma..aj ked cely den nebudem sediet😉

lusipe
17. jan 2016

@gagirl Nebojkaj,za chvíľočku uz takú budes mat doma.inak pre nej som išla na vklad len tak,nejako som to zobrala ze uvidime.a bola tam.takze teraz to vyjde tebe aby ta pekne nenechala sedieť🙂ja som dnes len 4 den tak musim počkať do ďalšieho piatka.🙂

gagirl
17. jan 2016

@lusipe bodaj by si mala pravdu..;)ako sa vola tvoj krpcek?

lusipe
17. jan 2016

@gagirl jasne,tfuj tfuj...Hana🙂

gagirl
17. jan 2016

@lusipe krasne meno..tak pekny den a nech Hanka poslucha a necha maminku tehotniet 🙂

pitufinka
17. jan 2016

@gagirl to by ti uz utorok mohlo ukazat ducha 🙂 mne vkladali vcasnu blastocystu dvojkovej kvality a na siesty den po vklade som mala dusika 🙂

lusipe
17. jan 2016

@gagirl aj ty sa pekne šetrí a rob co za baví nech ti dnik rychlo ubieha🙂dakujem pekne 🙂

gagirl
17. jan 2016

@lusipe dakujem aj ja 🙂

gagirl
17. jan 2016

@pitufinka asi hej.ukazalo by uz..ale mam strach..a viac dni nadeje 🙂

mimika1973
17. jan 2016

@gagirl veru mojenko radsej vydrz aj ked to cloveka stekli to hej 😉 Vies, ja som vzdy vydrzala, ale naposledy ked som na 6-7.den zaspinila na toalet papieri tak som sa zlakla, ze nic z toho a kedze som chcela vediet co sa deje, uz som zacala zufat, tak som testla len tak reku nech viem, a bol tam dusik, slaby ale viditelny, potom som uz testla ako som mala podla ich datumu a ciarka bola silnejsia uz hoci vsak menej nez pri malom som mala, a vidis to boli tam dokonca dvojky! A tiez ziadne tahanie, podbrusko, nic ani cici...som ani az tak neverila, hoci v kutiku duse zas som dufala, ze predsa mi dali 1x HB a to su vyssie sance nez predosle som mavala, a bolo to tam predsa! Maly bol len EB... Takze to znamkovanie tiez nic neznamena si myslim, je to na prirode a nahode! 😉
Okolo stredy, stvrtku mozes testnut, ale 10-kovy test co zachyti ut hcg aspon....Velmi Ti drzim palce!!!! A vies, mas este jednu mrazenu sancu, jedno z nich musi vyjst, podla statistickeho pravidla prirody! 😵

mimika1973
17. jan 2016

@gagirl pri malom som si daval velky pozor, oddychovala som vela, bola som pri nasich, tak mamina ma obskakovala a nenechala ma nic ani robit...velmi nam vsetkym zalezalo aby bol pozitivny vysledok vtedy. Pri druhom tehu, som kmitala normalne, dvihala maleho, bolo leto, sli sme na kupalisko, hoci do vody som radsej nesla, prechadzkovali sme sa, ziadne lezanie nebolo a z hb sa mi urobili dve! tak potom pochop ako to vsetko funguje, ze? 😉 Moje skusenosti 🙂
Mame este dvoch mrazacikov z leta, tak neviem kedy po ne, tiez mam lepky ako kazda ina, ci to vyjde opat alebo uz nie....ale musime to dako prekonat a do toho ist, risk je zisk 😵

mimika1973
17. jan 2016

@lusipe ahojko, drzim palecky pre surodenca! 😵 😵 😵 Kto ti robil ket?

lusipe
17. jan 2016

@mimika1973 si zlata,dakujem pekne.nakoniec doktor Vrana s tým som aj komunikovala🙂pripomínal mi Stelcla,milý a slušný🙂

markomoj05
17. jan 2016

@lusipe Aj Ja chodim k dr.vrana a uz sa neviem dockat bud tyzden mAm mat vysledky po hysteroskopii a potom soft stimulaciu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre