Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

skaredekacatko
20. jan 2016

@tinkatinulka ale v pohode uz ma to preslo . Na to cvicenie sa ze tesim nenormalne.

tinkatinulka
20. jan 2016

@skaredekacatko sak aj ja ja nemiesto toho aby som chudla priberam..asi stres sak sama vieš že to doma mam "spestrene"

skaredekacatko
20. jan 2016

@tinkatinulka hej viem mas to ty ale vesele doma zo starsou obyvatelkou. Ja dnes naranajky ze cista "dieta" chleba s nutelou. Mala by som v tom to nieco robit ale ze sa mi fasa nechce.

tinkatinulka
20. jan 2016

@skaredekacatko nooo to jooo..ja dnes zdravo..soms a rano postavila na vahu..sak takto ani Stepana kuknut nemozem..som jak medved

lusipe
20. jan 2016

Dievcence ja snad na ten test nebudem mat nikdy odvahu....tuším pockam ci dostanem menzes...ja na to nemam nervy...🙂

skaredekacatko
20. jan 2016

@tinkatinulka ja sa radsej na vahu nestaviam. Stary zahlasil ze vyzeram jak tehotna 😁😄

ria191
20. jan 2016

@lusipe ešte aby si nečakala 9 mesiacov na ten ms 😜😜😜

izzie27
20. jan 2016

@cmudlo ahoj aj mne tu prave zaspava CM*😊 tak drzim palce

izzie27
20. jan 2016

@gagirl ❤drzim palce,istotne to vyde...len oddychuj a hladkaj

cmudlo
20. jan 2016

@lusipe už skús testnut 😉 tak nás tu naťahuješ jak sopeľ na rukáve 😀😀😀

lusipe
20. jan 2016

@cmudlo
@ria191 zlaticka ja fakt asi to nedám🙂 Haha tak testnem neviem kedy 🙂

cmudlo
20. jan 2016

@lusipe 😀😁určite tam budú //

gagirl
20. jan 2016

@izzie27 dakujem..dnes som skusila test na 8den a negativny..takze uz to je asi jasne..

matusik6
20. jan 2016

@gagirl
No to mi nemusis hovorit, ja to nehovorím nikomu,tiez mam.kolegine s ktorými si dobre rozumiem,ale keby to vedeli tak to vie celý ústav,tak nazývam našu nemocnicu🙂
Kolegina lesba riešila Ivf, nepovedala,len sa nechtiac preriekla a uz dr.sa na tom.zabával a riešil to.
Tak na toto mam nervy.!!!
Ja som este nebola na vklade,vlastne som sa k nemu nedostala,bud sa nevytvoria vajicka,al.zasa neni vajicko alebo na 4 den to vzdá.
Ale ked som.sla riesit prvé Ivf cez poistovnu tak som sla na pn 2 tyzdne a v praci som.im povedala ze idem na lsk,mam endometriozu,lebo boli zvedaveee
Ináč to riešim dovolenkou a minulý rok ked som.mala 2 tyzdne dov. Na to,sla som za obvodným,povedala čo je vo veci a dal mi 4 pecka na týždeň a vrchnej som.zadrela,že som.bola seknuta a tak som.ušetrila 3 dni dov.

matusik6
20. jan 2016

@gagirl
Majka na 12 deň!

gagirl
20. jan 2016

@matusik6 moja.mala som vkladanu HB1..to uz musi byt nieco vidiet keby to tam bolo..

diska
20. jan 2016

@gagirl jaj ty nedockavec,,,ja som testovala presne tak ako mi kazali v RF to je na 12 den,predym som skusala aj na 7,8 den a nahanala duchov a podobne,len stres a plac .Posledne ivf mi muz zakazal,ze az tak ako kazali,vydrzala som a vtedy to uz mas jasne,,,teraz len zbytcne stresujes a nedavs tomu nadej,,,by som ta natreskala na zadok,,pekne sa upokoj a otestuj na 12 den 😉 myslim na teba.

melisska
20. jan 2016

@dafy tak vám chutí papať 🙂 🤐 😅

cheeky82
20. jan 2016

Ahojte. V reprofite Brno kazu testovat doma? V Heliose ma vzdy poslali na krv, ze domaci test moze byt falosne pozitivny alebo negativny. Koncom tyzdna by som to mala dostat a zacinam potom soft stimulaciu. Dufam, ze uz mi do toho nic nepride ako posledne dva mesiace. z tych domacich testov som zaskocena. ja som bola na krv presne tyzden po vklade 5dnoveho embrya a bol pozitivny. neviem ci by aj domaci test bol pozitivny, preto asi treba cakat do 12 dna ako vam hovoria. no kto ale vydrzi 12 dni. ja isto pojdem zasa na krv skor.

diska
20. jan 2016

@cheeky82 v RF ti daju po vklade test a mozes sa otestovat doma,nikto ni nebarni ist na krv aj tak vacsina bab potom ide aj na krv lebo chcu vediet ake je vysoke HCG alebo pre istotu ci naozaj maju vysadit lieky ale aj krv sa odporuca najskor na 10 den a potom opakovat na 14 ,pretoze aj take sa stava,ze na 10 den je pozit a na 14 den uz nie,(mne sa to stalo),takze zbytocne je aj krv riesit priskoro.

tana85
20. jan 2016

@cheeky82 ano, kazu spravit test najskor 12.den po transfere, idealne ale 15.den. ak vyjde pozitivne, tak objednavaju na uzv cca o dva tyzdne, tam uz vidis babatko a malo by byt aj srdiecko. ale mozes poziadat aj svojho gyne nech ti vezme krv ak tomu veris viacej. skor neviem naco je dolezite to vediet, nezaisti ti to, ze bude vsetko ok, je to este velmi neiste. drzim palce nech sa podari

cheeky82
20. jan 2016

@tana85 dakujem za rady obom dievcata. No ja som mala krv na 7. den 246 ani vo sne by mi nenapadlo, ze to moze klesat. obdivujem vas vsetky co dokazete cakat do 12 dna. ja som ako uzlicek nervov, ale budem s tym musiet nieco robit. Vidim ze Brno sa so slovenskymi CAR neda porovnat ani v takych nepodstatnych veciach, ze ti napriklad daju do ruky tehotensky test 🙂 tak snad bude aj pre nas Brno konencne uspesne

cmudlo
20. jan 2016

@cheeky82 niekedy test dávali, ale teraz už nedávajú. ..

dalida
20. jan 2016

@gagirl ahoj moja krasna. Xcem sa s tebou podelit o sv.skusenosti s testovanim kt.mam neurekom rovnako ako aj nase kamosky 🙂 Pri ziadnom tehotenstve mi test neukazal pozitivitu skor ako na 11 den. A to som aj tak nemala kolajnice len viditelnu druhu ciarku. Silno na teba myslim a prosim aby si nehadzala flintu do zita
... Ci ako sa to hovori?

mitka85
20. jan 2016

@nikolajka2 ahoj.ja som sa tiez dohodla s doktorom na pipelle a infuziach.mala som horsie vysledky na reprodukcnej imunologii.25.1.idem na pipelle

lusipe
20. jan 2016

@gagirl Juj moja,ako píšu dievčatá tak este par dni pockaj...testy su veľakrát zavádzajúce.tak este pekne nôžky vyložiť a oddychovať.ja zase od rana v tempe a tak usoplena este aj s malou cvicit🙂

lusipe
20. jan 2016

@gagirl a vidíš moja,ty si mala odvahu,ja nemam ani tu...tak vidíš aka si silná...

dancura
20. jan 2016

@ria191
@cmudlo kocky, aj my mame Dr.Vranu. Uz som nedockava, ze som mu vcera pisala mail a este neodpisal 🙂🙂 Mame sa dohodnut, ci pojdeme na klasicke IVF alebo SOFT. Ste s nim spokojne? Juuuj, keby som uz aj ja sa pridala do tejto celej diskusii o tom, ako mi je zle v tehotenstve🙂 Bo radsej by som vracala hoc aj 5x denne ako takto stale cakat na ten maly zazrak, kedy sa podari.

izzie27
20. jan 2016

@gagirl to este nemusi nic znamenat...este pockaj a nevesaj blavu

izzie27
20. jan 2016

@gagirl ma to byt hlavu😁

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre