Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gagirl
22. jan 2016

@dalida dakujem moja..aj ja tebe velmi..

lusipe
22. jan 2016

@sasa1983 moooc dakujem...ved uvidime co z toho bude🙂

sasa1983
22. jan 2016

@lusipe das dnes to vino?

gagirl
22. jan 2016

@dalida ja som dnes 10den po..Test mi kazali v utorok..ale v pondelok mam ist na krv..A citis brusko a prsia?Kedy mas ofic.testnut?

gagirl
22. jan 2016

@lusipe dakujem zlato..musim to nejak vydrzat..aj ked je to strasne tazke psychicky..neviem kedy sa odhodlam na ket ked toto dopadne zle..Planovala som ze hned dalsi cyklus ale psychicky momentalne nie som na tom velmi o.k..Bojim sa ze sa to nikdy nepodari..neviem sa zmierit s myslienkou ze mozno nikdy nebudem mst vlastne dieta:(

tinkatinulka
22. jan 2016

@gagirl Maji hod za seba tie zzle myslienky..ja som ich vcera utopila vo "vine" teraz to pre teba neni ale daj si aspon daco na obalenie stresu..daku maskrtu si dopraj..

gagirl
22. jan 2016

@tinkatinulka tie dni po vklade zvladam dost zle..nie som silna..a bojim sa ze kolko este zvladnem toho..Mama tieto moje stavy nechape a vtdy ked som u nej zacnem potom revat leno tie jej reci..a citim sa potom este horsie ako nejaky slaboch..Asi by som sa mala pripravit aj na tu moznost ze to nikdy nemusi vyjst..prirodzene ani po ivf..a adopciu zatial este nejak neviem uplne prijat..

sasa1983
22. jan 2016

@lusipe to bola sranda,dufam ze som nepovedala nieco nevhodne zdalo sa mi, ze si niekde spominala babsku jazdu...

lusipe
22. jan 2016

@sasa1983 nie dobre pamätas,bude v pondelok ta babska jazda🙂tak to mam este cas vediet🙂

dancura
22. jan 2016

@dalida
@gagirl
@lusipe
zienky, drzim vam vsetkym velke palceky, aby ste uz za par dni nasli tie krasne dve ciarky na teste🙂

dalida
22. jan 2016

@gagirl oficialne m testnut buducu so. Snazim sa nepozorovat... Ani neviem ci ma cosi boli alebo tlaci.. 🙂

cheeky82
22. jan 2016

@gagirl raz sa ti to uz podarilo, podarí sa to znova. Možno to bude dlhšie trvať, možno tym nešťastim co sa ti stalo ti chcel len niekto/niečo ukázať, ze to ide a raz to isto vyjde. Môj lekár mi povedal, Viete koľko je žien, co to nedotiahli ani tam kam vy. A ma pravdu. Raz to vyšlo, tak to isto vyjde znova a s úspešným koncom

gagirl
22. jan 2016

@dancura dakujem moja

gagirl
22. jan 2016

@cheeky82 dakujem..toto napadlo aj mna este niekedy minuly rok ta ista myslienka..ze to ze som zostala tehu prvy krat v zivote bolo znamenie ze to ide,ze viem zostat tehu..len asi nebol este ten spravny cas..:(

gagirl
22. jan 2016

Dakujem za dnesne srdiecko niektorej z vas..🙂

mimika1973
22. jan 2016

@gagirl ak by nahodou to teraz nevyslo, mozno ze to nebol ten pravy bojovnik co vlozili ale praveze ten co Vas caka v mrazaciku ;) Doktori vidia len externe embryjka nie do ich vnutra, do ich genetiky, za to hovorim, ze je to ako loteria veru....vela babeniek nemalo pozitivny ET ale praveze KET bol uspesnejsi (aj moj pripad ET skoncil v 10tt a mame este mrazacikov co kludne mozu dotiahnut do babetiek, dufam teda! ;)...Takze hlavku hore mojka, nic nie je stratene, sance este samozrejme su a budu 🙂 Ak bude treba KET naplanujte na marec radsej, jar to isti, nechat jeden cyklus na oddych a nabratie sil fyzicky aj psychicky...ale este pockaj na tento vysledok, na iny test ci krvicku...
Vsetky doterajsie testy si robia akej znacky? rovnakej ci rozne boli?

gagirl
23. jan 2016

@mimika1973 ahoj.dakujem moja.dnes uz asi pride ms..velmi ma boli brucho uz..uz tym nespravim nic..musim ist dalej a verit ze raz sa to podari..

andy175
23. jan 2016

@gagirl mrzí ma to... ja Vás tu tak trošku "sledujem". Nemám síce moc prehľad že čo kto a ako... ale tiež som chodila do RF. Teraz chodím k Stelclovi do Reprogenesis... Ja tiež čakám či dostanem alebo ako. som 12. deň po vklade. MS nikde a nehotenský test negatívny robený včera poobede... tak počkám dopondelka a urobím si znovu. teda v ten deň kedy mi povedali...

gagirl
23. jan 2016

@andy175 ahoj..dakujem..Si spokojna v Rg?ja som tiez este dnes spravila test..11den po..a biely..nedala som si este crinone lebo som mala trocha akoby spinenie uz..tak neviem ci este davat alebo uz naco..Myslim na teba..

kristinabianka
23. jan 2016

Ahojte ja som bola vcera na ET nakoniec len jedno embrio mi bolo vlozene.
trosku mi to bolo cudne ze ma nechali lezat len 10min lebo v BA som lezala 20min na koze a este 1hodinu na lozku .
tak uvidime test si mam spravit 5.2
Drzim vsetkym dievcatam palceky 😆😆

andy175
23. jan 2016

@gagirl ja si to dávam stále... tiež mám crinone... takže len čakám a stále dúfam, že to môže vyjsť, keď som ešte nedostala. ja som spokojná. K štelclovi som chodila aj do RF. a keď odišiel som chodila k Macháčovi... No len som vzdala to chodenie do Olomouca za ním. Ja som tam spokojná... Sestričky sú milé a doktor taký aký bol aj predtým... Je to strašné toto čakanie. Ja som sa dala na PN.... a keď sa to nepodarí tak idem znovu hneď do toho. v psychickej pohode nebudem asi nikdy, pokiaľ sa to nepodarí. takže na čo čakať.

mircalla
23. jan 2016

@kristinabianka ahoj, 10-15 minut uplne staci. mne posledne skoro praskol mechur, cely cas som sa vrtela a vyslo to.
@gagirl majka a mas este mrazacika?

gagirl
23. jan 2016

@kristinabianka drzim palce..brucho uz neboli?nechceli vlozit 2 ?kolko vam ostalo embryjok do 5dna?

gagirl
23. jan 2016

@andy175 aj ja som k nemu chodila v Rf..skoda ze odisiel..bol zlaty a sikovny..a este k tomu aj dobre vyzera;)Len ja som nevedela ci prejst tam alebo zostat..Nakoniec som presla k Machacovi ale on tiez zduchol tak som u Otevrela teraz..dufam ze on sa nikam nechysta..Aj pojdes na krv alebo si spravis v ten den ako mas test?Mas este nejakych mrazacikov keby to nevyslo?

gagirl
23. jan 2016

@mircalla ahoj..mam jedneho mrazacika..mali sme 2blastocysty..

andy175
23. jan 2016

@gagirl ja nemám veru už nič. ja som mala stimulovať s clostylom ale nakoniec som myslela že pôjdem až budúci mesiac. ale tak som išla len tak na sono na 12. DC o dva dni odber a potom sa mi to pekne vyvíjalo... nedávala som tomu žiadnu šancu... ale tak uvidím. Budem si robiť test v pondelok prípadne zajtra ráno.... a keď nedostanem do stredy tak zavolam gynekologovi a pôjdem na krv. budem vidieť.

gagirl
23. jan 2016

@andy175 takze toto si mala nativ..bez stimulky ze?drzim palce nech to dobre dopadne..Kolko mas za sebou ivf?mas iz nejake deticky,?

kristinabianka
23. jan 2016

@gagirl nie brucho uz neboli a kolko mi budu zamrazovat preposlu mailom.

andy175
23. jan 2016

@gagirl áno nativ. koľké ivf? tak to už fakt neviem... možno 6. možno ich bolo viac. nemám deti. raz sa mi podarilo otehotnieť v roku 2013. ale potratila som v 10. týždni.

gagirl
23. jan 2016

@andy175 mas toho uz dost za sebou..je mi to luto ze to tak zle vtedy skoncilo..A aky mate problem?tyalebo manzel?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre